Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

18. novembrī Gaismas ceļš Jūrmalā

18. novembrī Gaismas ceļš Jūrmalā

Latvijas Republikas proklamēšanas dienas 18. novembra pēcpusdienā cauri visai Jūrmalai varēs doties pa Gaismas ceļu – sākot no Lielupes tilta Bulduros līdz Jaunķemeru pagriezienam uz Ķemeriem pēc plkst. 17.00 gar pilsētas galvenās maģistrāles malu degs sveces.

Gaismas ceļu Jūrmalā organizē jau daudzus gadus, Valsts svētkos un gada tumšākajā laikā akcentējot virzību uz gaismu, uz ticību visam labajam. Sveces gar Jūrmalas galvenās maģistrāles labo malu izvieto pilsētas izglītības iestāžu skolēni, skolotāji un audzēkņu vecāki. Ar katru gadu aizvien vairāk citu jūrmalnieku arī iesaistās akcijā un ielas malā noliek savus gaismeklīšus. Sveču izvietošanu sāks plkst. 16.00, lai plkst. 17.00 Gaismas ceļš būtu gatavs.

Gaismas ceļš nav vienīgais pasākums, kurā jūrmalniekiem un pilsētas viesiem dota iespēja izjust un līdzsvinēt savas valsts izveidošanas gadskārtu.

Latvijas Republikas proklamēšanas dienā 18. novembrī jau plkst. 10.00 notiks Valsts svētku dievkalpojums Dubultu evaņģēliski luteriskajā baznīcā Baznīcas ielā 13. Plkst. 16.00 Raiņa un Aspazijas vasarnīcā J.Pliekšāna ielā 5/7 gaida Raiņa poēmas "Daugava" lasījums "Viena mēle, viena dvēsele, viena zeme m ūsu!".

Svētku koncerts tradicionāli notiks Kauguru kultūras nama pagalmā Raiņa ielā 110. Koncertā piedalīsies Jūrmalas apvienotais koris ar solistiem Aivaru Brīzi, Ievu Sutugovu un Kasparu Markševicu, kā arī grupa "Pērkons". Pēc koncerta paredzēta svētku uguņošana.

Svētku noskaņā Jūrmalā aizritēs visa nedēļa starp 11. un 18.novembri. Trijās vietās – Mākslinieku namā Bulduros (Muižas ielā 6), Jūrmalas pilsētas domes vestibilā (Jomas ielā 1/5) un Kauguru kultūras namā (Raiņa ielā 110) būs skatāma izstāde "Jā/NeATKARĪBA", kas tapusi no labākajiem Jūrmalas Kultūras centra un Mākslinieku nama organizētā tāda paša nosaukuma konkursam iesniegtajiem darbiem, kas deva iespēju jūrmalniekiem sveikt Latviju dzimšanas dienā un parādīt savu laikmetīgo, māksliniecisko un sociāli aktīvo skatījumu uz Latvijas neatkarību. Izstādes atklāšana paredzēta Mākslinieku namā 13.novembrī plkst. 18.00.

Uz tikšanos ar III šķiras Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri, jūrmalnieci Veltu Čebotarenoku, kas piedalījās balsojumā par Neatkarības deklarāciju, 14. novembrī ielūdz Jūrmaals centrālā bibliotēka Dubultu prospektā 42. Sarīkojumam dots nosaukums "…Es nāku no mazas tautas, ko pasaulē ciena un zina…".

Gadadienas priekšvakarā 17. novembrī plkst. 16.00 Valsts svētkiem veltītu koncertu piedāvā Jūrmalas Mūzikas vidusskola Smilšu ielā 7. Koncertā piedalīsies jauktais koris "Jūrmala", skolas pūtēju orķestris un koklētāju ansambļi, kā arī solisti – Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņi. Ķemeru vidusskolā Tukuma ielā 10 plkst. 19.00 būs šīs skolas audzēkņu publisks koncerts ar Jūrmalas slavenās grupas "Menuets" solista un komponista Adriana Kukuvasa mazās meitas Silvas Adrijas Kukuvasas piedalīšanos – meitene popularitāti ieguva pēc dalības mazo dziedātāju televīzijas šovā. Pēc koncerta plkst. 20.30 sāksies balle kopā ar grupu "A5".


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.