Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Noslēgusies dziesmu iesniegšana 2013. gada Eirovīzijas Nacionālajai atlasei

Noslēgusies dziesmu iesniegšana 2013. gada Eirovīzijas Nacionālajai atlasei

Ar augstu aktivitāti noslēgusies dziesmu iesniegšana 2013. gada Eirovīzijas konkursa Nacionālajai atlasei. Kopumā šogad iesniegtas 122 dziesmas no kurām 72 ir pašmāju, 40 ārvalstu autoru darbi un 10 ir mūsu un citvalstu mūziķu kopdarbi. Bez Latvijas pārstāvētās valstis ir: Dānija, Somija, Anglija, Īrija, Austrija, Vācija, Francija, Itālija, Izraēla, ASV, Nigērija, Igaunija, Lietuva, Beļģija, Nīderlande, bet visplašāk pārstāvēti Zviedrijas autori.

Šodien dziesmu vērtēšanu uzsākusi LTV izveidotā žūrija, ko pārstāvēs pieredzes bagāti Latvijas un Eiropas valstu mūzikas eksperti. Tiks izvēlētas divdesmit četras dziesmas, kuras sacentīsies pusfinālos.

Jau ziņots, ka šogad Eirovīzijas konkursa Nacionālās atlases posma pusfināla koncerti noritēs citādākā formātā nekā līdz šim, proti, pusfināli risināsies stāvkoncertos, izpildītājiem atrodoties ciešā kontaktā ar publiku. Šīs Nacionālās atlases projekta devīze: Piecel kājās Eiropu! Turklāt visam Nacionālās atlases posmam ir radīts jauns nosaukums, kas līdz ar jauno koncepciju tiks publiskots reizē ar pusfināla dziesmām.

Lai paziņotu Eirovīzijas 2013 Nacionālās atlases pusfinālā iekļuvušās 24 dziesmas un to autorus, kā arī publiskotu jauno Eirovīzijas konkursa Nacionālās atlases konceptu, Latvijas Televīzija otrdien, 11. decembrī, plkst. 15:00 aicina mediju pārstāvjus uz preses konferenci Latvijas Televīzijā (Zaķusalas krastmalā 3), 19. stāva Sēžu zālē.

Preses konferencē piedalīsies: LTV valdes loceklis Edgars Kots, LTV 1. kanāla direktore Baiba Šmite, Eirovīzijas projekta producente Zita Kaminska, LTV izveidotās žūrijas pārstāvis, u.c. Žurnālistiem savu ierašanos lūdzam apstiprināt pa e-pastu maija@ipa7.lv.

Pusfinālu koncerti norisināsies 8. un 9. februārī koncertzālē ‘’Palladium’’, klātesot skatītājiem, un būs redzami tiešraidē LTV1. Biļetes drīzumā būs pieejamas tirdzniecībā.

Nacionālās atlases fināls notiks 16. februārī Ventspils teātra namā "Jūras vārti".

Eirovīzijas dziesmu konkursa Nacionālo atlasi Latvijas Televīzija arī šogad organizē sadarbībā ar ilggadējiem sadarbības partneriem – Ventspils pilsētu un Ventspils attīstības aģentūru, – kuri jau trīspadsmito gadu sniedz neatsveramu atbalstu Starptautiskā dziesmu konkursa rīkošanā, kas ir tik nozīmīgs Latvijas mūziķiem un visai sabiedrībai.

2013. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa Starptautiskais fināls notiks Zviedrijas pilsētā Malmē. Pusfināli ir paredzēti 14. un 16. maijā, bet fināls – 18. Maijā.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.