Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Ziemassvētku koncerti Ķīpsalā 2012

Ziemassvētku koncerti Ķīpsalā 2012

Iemīļoti solisti, kori un orķestris lielajā Rīgas Ziemassvētku koncertā "Šī brīnišķā pasaule" ikvienam dāvās visgaišākās Ziemassvētku emocijas! Skanēs iemīļotas latviešu un ārzemju komponistu Ziemassvētku dziesmas un dažādu gadsimtu mūzika mūsdienīgos aranžējumos.

Izcili mūziķi, populāra klasiskā mūzika un iemīļota Ziemassvētku laika mūzika, vērienīgs priekšnesums un pozitīva enerģija – tas raksturo šos Ziemassvētku koncertus.

Labestību un prieku, iemīļotas latviešu un ārzemju komponistu Ziemassvētku dziesmas un dažādu gadsimtu mūziku mūsdienīgos aranžējumos lielajā Rīgas Ziemassvētku koncertā "Šī brīnišķā pasaule" klausītājiem dāvās iemīļoti aktieri un solisti – Dita Lūriņa, Daumants Kalniņš, Mārtiņš Brūveris, Artūrs un Emīls Manguļi. Koncertos piedalīsies arī vokālā grupa "Framest", kori "Sonore" un "Fortius", orķestris "RĪGA" diriģenta Mārtiņa Ozoliņa vadībā un orķestra "RĪGA" bigbends diriģenta Raita Ašmaņa vadībā. Rīgas Ziemassvētku koncerti notiks 20., 25. un 26. decembrī Ķīpsalā.

Koncertā "Šī brīnišķā pasaule" pirmās daļas muzikālos numurus caurvīs Antuāna de Sent-Ekziperī pasaulslavenā stāsta "Mazais princis" fragmenti iemīļoto aktieru Ditas Lūriņas un Mārtiņa Brūvera stāstījumā. Līdztekus mūzikai, ko skaņu paletē iekrāsos skaistā vokāla īpašniece Dita Lūriņa, lieliskais džeza un mūziklu dziedātājas Daumants Kalniņš, atraktīvie mūziklu un TV šovu zvaigznes Emīls un Artūrs Manguļi, kā arī vokālā grupa "Framest" un orķestra "Rīga" bigbends diriģenta Raita Ašmaņa vadībā, šī stāsta lappuses koncerta klausītājiem sagādās emocionāli bagātus un skaistus brīžus. Skanēs gan instrumentālas džeza kompozīcijas, gan populāras Ziemassvētku melodijas, dziesmas no Frenka Sinatras un Glena Millera repertuāra, kā arī visiem zināmā, brīnišķīgā kompozīcija "What a Wonderful World" no leģendārā Lūisa Ārmstronga repertuāra.

Otrajā daļā koncertu "Šī brīnišķā pasaule" kuplinās starptautisko konkursu laureāti kori "Sonore" un "Fortius", kā arī orķestris "Rīga" diriģenta Mārtiņa Ozoliņa vadībā. Orķestra atskaņotajās muzikālajās glezniņās attēlosies gan kamanu brauciens Pēterburgā, gan stāsts par ziemeļbriedi Rūdolfu.

Koru, solistu un aktieru sniegumā skanēs Ziemassvētku dziesmas "Ak, eglīte", "Eņģeļus mēs dzirdējām", "Jūs, ticīgie, nāciet", spiričuels "Ej, stāsti kalnos, lejās", Raimonda Paula "Ziemeļblāzmas romance", Ainara Virgas "Eglīte smaržo un mirdz", "Have Yourself a Merry Little Christmas", Krisa Rī singls "Driving Home for Christmas", kā arī skanīgā dziesma "Happy New Year" no ABBA repertuāra un citas.

"Iemīļotie Rīgas Ziemassvētku koncerti Ķīpsalā būs ļoti skaisti un sirsnīgi, ar lielisku, izmeklētu mūziku un labu scenogrāfiju, ko šogad sarūpējusi koncerta mākslinieciskā vadītāja Ilona Breģe un scenogrāfs Artūrs Arnis. Esmu pārliecināts, ka brīnišķīgā mūzika, baudīta kopā ar ģimeni un draugiem, ienesīs Ziemassvētku gaismu katra sirdī," saka koncerta producents, BT 1 ģenerāldirektors Viesturs Tīle.

Koncerta mākslinieciskā vadītāja – Ilona Breģe, scenogrāfs – Artūrs Arnis, tērpu māksliniece – Sabīne Groza.

Tāpat koncertos uzstāsies talantīgais džeza dziedātājs Daumants Kalniņš, kas par Kvazimodo lomu Zigmara Liepiņa operā "Parīzes Dievmātes katedrāle" šogad saņēmis "Spēlmaņu nakts" balvu, ar savu dziedājumu priecēs Rīgas Ziemassvētku koncerta "Šī brīnišķā pasaule" klausītājus Ķīpsalā.

"Daumants Kalniņš ar savu talantu un skatuves harizmu spēj aizraut plašu publiku, liekot tai gan raudāt, gan smieties," ir pārliecināts Rīgas Ziemassvētku koncerta producents Viesturs Tīle. "To apliecināja arī Rīgas Ziemassvētku koncertu klausītāju ovācijas jau pirms diviem gadiem," pauž V. Tīle.

Šajā Rīgas Ziemassvētku koncertā Daumanta izpildījumā skanēs dziesmas no džeza klasikas, tostarp gan brīnišķīgā dziesma no Luija Ārmstronga repertuāra "What a Wonderful World", gan Kola Portera dziesma "Night and Day" no Frenka Sinatras repertuāra un Krisa Rī singls "Driving Home for Christmas". Klausītājus priecēs arī Daumanta izpildītā Aleksandra Kublinska "Noktirne", kas kļuva populāra, pateicoties ansamblim "Eolika". (Interesanti, ka Daumants Kalniņš kopā ar vokālo grupu "Framest" un orķestra "Rīga" bigbendu izpildīs šo dziesmu Viļņa Šmīdberga aranžijā, kas pietuvināta dziesmas pirmajai, 1968. gada versijai.) Tieši šim koncertam taps arī kāds duets ar iemīļoto aktrisi Ditu Lūriņu.

Līdzās Daumantam Kalniņam uz Ziemassvētku noskaņās ietērptās skatuves kāps arī iemīļoti aktieri un dziedātāji – Dita Lūriņa, Mārtiņš Brūveris, Artūrs un Emīls Manguļi. Koncertos piedalīsies arī vokālā grupa "Framest", kori "Sonore" un "Fortius", orķestris "RĪGA" diriģenta Mārtiņa Ozoliņa vadībā un orķestra "RĪGA" bigbends diriģenta Raita Ašmaņa vadībā.

Daumants Kalniņš savu dziedātāja karjeru sāka jau bērnībā, kad viņš kā solists uzstājās kopā ar Rīgas Doma zēnu kori. Klausītāji atceras viņa skaisto zēna balsi, kas bija dzirdama arī vairākās Latvijas Nacionālās operas izrādēs un soloalbumā "Klausies, Spulgacīt!" ("To Bright Eyes") (2004). Šobrīd Daumants studē obojas spēli un džeza vokālu Latvijas Mūzikas akadēmijā un aktīvi koncertē gan kā solists, gan kopā ar Daumanta Kalniņa džeza kvintetu. Pēdējos gados Daumants ir pievērsies džeza mūzikai, kā arī piedalījies vairākos muzikālo teātru projektos, tostarp arī "BT 1 Music’’ organizētajos slavenajos mūziklos "Vestsaidas stāsts" un "Les Misérables". Plašu popularitāti un atzinību viņam sniedza Kvazimodo loma Z. Liepiņa operas "Parīzes Dievmātes katedrāle" iestudējumā Latvijas Nacionālajā teātrī, par kuru viņš šogad saņēma "Spēlmaņu nakts" balvu nominācijā "Gada debija skatuves mākslā". Augstu profesionālo novērtējumu dziedātājs saņēmis arī vairākos starptautiskos džeza vokālistu konkursos.

Koncerti notiek ceturtdien, 20. decembrī plkst. 19.30; otrdien, 25. decembrī plkst. 15.00 un trešdien, 26. decembrī, plkst. 15.00.

Biļetes var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs visā Latvijā un arī internetā www.bilesuparadize.lv. Biļešu cena šobrīd – Ls 5–15! Pērkot "Ģimenes biļeti" (4 līdz 8 personām) – 10% atlaide. Ir iespējams iegādāties grupu biļetes (sākot no 15 personām). Informācija pa tālr.: 67067500


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.