Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Sagaidi 2013. gadu Liepājā!

Sagaidi 2013. gadu Liepājā!

Vairs tālu nav 31. decembra vakars, kad neiztrūkstošas būs gaviles, laba vēlējumi, šampanietis un mīļi apskāvieni, vēlot viens otram laimi un veselību jaunajā gadā. Ikvienam ir iespēja gadumijā būt kopā ar pārējiem liepājniekiem un 2013. gadu sagaidīt Rožu laukumā, bet pēc tam dotos uz klubiem un citām izklaides vietām Liepājā.

31. decembrī pulksten 23:00 Rožu laukumā sāksies 2013. gada sagaidīšanas pasākums. Liepājas teātra aktieris Viktors Ellers un pasākumu vadītāja Maija Kalniņa aicinās klātesošos atskatīties uz 2012. gada interesantākajiem un vērienīgākajiem notikumiem pasaulē, Latvijā un Liepājā. Tas būs muzikāli atraktīvs ceļojums laikā, lai īsi pirms pusnakts atgrieztos tagadnē. Savukārt tieši pulksten 00:00 Liepājas naksnīgās debesis gaišas izgaismos krāšņa svētku uguņošana. Muzikālo pavadījumu uguņošanai gatavo liepājnieks, komponists Jānis Strazds.

Pēc pusnakts līdz pat pulksten 1:20 svinības Rožu laukumā turpināsies ar jautrām dejām DJ Gata Malika virsvadībā.

Par skaistu tradīciju Liepājā ir kļuvuši vecgada koncerti Liepājas Svētās Trīsvienības katedrālē. Tiem, kuri aizejošo gadu vēlas pavadīt pavisam citās noskaņās, pulksten 23:00 ar īpašu vecgada vakaram veltītu programmu muzicēs Līga Jekševica, Mārīte Lazdāne, Reinis Lapa un Lotārs Džeriņš. Repertuārā - baroks, klasicisms un džezs.

Uz Jaunā gada sagaidīšanas svinībām aicina arī Liepājas klubi un restorāni. Svinības notiks mūzikas un deju klubā "BIG7" un Latvijas 1. Rokkafejnīcā, kur no pulksten 22:00 visas nakts garumā līdz pat pirmajam tramvajam notiks Jaunā gada sagaidīšanas ballīte "Burziņš roka pilsētā". Muzikālo stāstu stāstīs liepājnieku apvienība "Strawberries with salt" un dēkainis Edgars Silacērps tandēmā ar saksofonistu Alex! Pie dīdžeja pults – Uldis Kleins.

Liepājas Latviešu biedrības namā notiks Vecgada balle, uz jautrībām aicina arī kokteiļbārs "Red Sun Buffet", kā arī "Fontaine Palace", kur uzstāsies "Jelgavas Big Band", DJ Ottos, DJ Enkurs un DJ Lime. Viesnīcas "Fontaine royal" otrā stāva "Zelta" zālē jau pulksten 21:00 sāksies "Jaungada masku balle", kurā visu nakti norisināsies dažādi konkursi un spēles gan bērniem, gan pieaugušajiem. Par dzīvo mūziku gādās komponists Jēkabs Nīmanis ar grupu "Jakob Noiman Festival band", bet pēc grupas – DJ Uldis Meļķis no apvienības "Nasty smile". Tikmēr viesnīcas telpās esošajā džeza un blūza klubā "Fire bar" par apmeklētāju labsajūtu rūpēsies DJ Skandi ar 70. gadu funk un disco ritmiem. Elektroniskās mūzikas bārā "Prison bar" visu nakti pie DJ pults rosīsies NiklāvZ no "Dirty deal audio".

Īpaši padomāts par pilsētas viesiem, no Rīgas uz Liepāju un atpakaļ organizējot mikroautobusus, kas svinētājus nogādās uz Liepāju 31. decembrī pulksten 12:00, bet atpakaļ uz Rīgu – 1. janvārī pulksten 14:00.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.