Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Liepājas Džeza dienu koncertiem

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Liepājas Džeza dienu koncertiem

No šodienas "Biļešu Paradīzes" tirdzniecības vietās ir nopērkamas biļetes uz diviem Liepājas Džeza dienu koncertiem, kas notiks tradicionāli aprīlī. Pirmās 100 biļetes uz 12. aprīlī Liepājas Latviešu biedrības namā gaidāmo "Pieneņu vīns" koncertu ir nopērkamas tikai par Ls 3, savukārt biļetes uz 26. aprīļa Kekko Fornarelli Trio no Itālijas šobrīd ir nopērkamas par Ls 4, nākamās – Ls 5. Pensionāriem, skolēniem studentiem - atlaide Ls 1.

Grupa "Pieneņu vīns" ("Dandelion Wine") dibināta 2005. gada februārī. Nosaukta pēc Reja Bredberija grāmatas "Dandelion Wine", grupa radošo darbību uzsākusi ar vokālistes Evilenas un Yuri dziesmu skicēm. 2007. gada decembrī grupa uzvarēja konkursā "MicRec Open4". 2008. gada 2. augustā grupa uzvarēja konkursā "Tu Esi Pamanīts", bet soliste Evilena tika atzīta par labāko vokālisti. Vokāliste Evilena ir džeza nodaļas studente Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, 2011. gadā viņa piedalījās arī "Pori Jazz" festivālā Somijā un "Nomme Jazz" Igaunijā, kā arī "Limassol Jazz" festivālā Kiprā, bet 2012. gadā tika līdz finālam "Jazz Voices" konkursā Lietuvā.

Kekko Fornarelli Trio ir no Itālijas. Grupas sastāvu veido Kekko Fornarelli – taustiņinstrumenti, Luca Alemanno – bass, Dario Congedo - bungas un perkusijas. Pats Kekko Fornarelli ir viens no starptautiski visatzītākajiem jaunajiem pianistiem Eiropā. Viņš variē starp nebeidzamu pētniecību un vispārējo pielietojamību, viņa spēja apvienot profāno un džezu, padara Kekko Fornarelli par vienu no eklektiskākajiem, spilgtākajiem māksliniekiem mūsdienu mūzikas pasaulē. Tās ir oriģinālas klasiskās džeza mūzikas interpretācijas. Trio apvieno sevī virtuozus itāļu džeza mūziķus, kas realizē ideju – mūzika kā novērojums. Oriģināla, krāšņa harmonija, kas apvieno sevī elektroniskās mūzikas komponentus un akustiskos instrumentus, modernās Ziemeļeiropas idejas un neoklasicisma lirismu, ko izfiltrē šis unikālais trio un ved klausītāju mainīgu sajūtu ceļojumā.

Liepājas Džeza dienas organizē Liepājas Kultūras pārvalde un turpina uzturēt džeza mūzikas tradīcijas pilsētā. Vairāk informācijas par kultūras norisēm un aktualitātēm meklējiet: www.liepajaskultura.lv.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.