Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

MĪILESTĪBAS PIESKĀRIENS jauna koncertprogramma

MĪILESTĪBAS PIESKĀRIENS jauna koncertprogramma

Gaidot pavasari un turpinot pirms trim gadiem aizsākto mīlas melodiju ciklu, arī šogad top jauna koncertprogramma "MĪLESTĪBAS PIESKĀRIENS", kas no 9. marta līdz 6. aprīlim 13 koncertos pārskanēs visu Latviju. Tie būs stāsti par pavasari, mīlestību, sapņiem un kaisli, kas tiks stāstīti skaistākajā mīlestības valodā – mūzikā.

Koncerta producents - "Izklaides producentu grupas 7" vadītājs Aigars Dinsbergs atzīmē, ka pavasaris jau pats par sevi rosina romantikai: "Ne velti skaistākie pasaules hīti veltīti mīlestībai un sievietei. Aicinām ikvienu uz mūsu koncertiem sajust mīlestības pieskāriena spēku, un to kā skaņu krāsās uzplaukst pavasaris un mīlestība."

Liriski smeldzīgas, dvēseliskas un spilgtas latviešu komponistu melodijas, kā arī mīlas dziesmas no Sāras Braitmenas, Andrea Bočelli, Vitnijas Hjūstones, Eltona Džona, Selīnas Dionas, Džoša Grobana un citu pasaulslavenu izpildītāju repertuāra apvienojumā ar koķetām un nebēdnīgi jautrām dziesmām skaistā mīlas stāstā izdzīvos lieliskie dziedātāji Andris Ērglis, Anmary, Dons, Endija Rezgale un Oranžā kora dziedātāji Olga Stupiņa, Anita Levša, Inta Ļaksa un Sergejs Ivanovs.

Visu dziesmu jaunos aranžējumus šogad veido komponists Jānis Strazds (taustiņi), kurš kopā ar Māri Kupču (ģitāra), Aivaru Meijeru (bass) un Gundaru Lintiņu (bungas) nodrošinās dziesmu stāsta muzikālo pavadījumu.

"Mīlestības pieskāriena" pirmizrāde notiks 9.martā Cēsīs, CATA kultūras namā. Pēc tam koncerti būs skatāmi Gulbenes kultūras centrā (10.martā), Jēkabpils tautas namā (14.martā), Preiļu kultūras centrā (15.martā), Jelgavas kultūras namā (16.martā), Ādažu kultūras centrā (21.martā), Valmieras kultūras centrā (22.martā), Madonas kultūras namā (23.martā), Alūksnes tautas namā (24.martā), Rojas kultūras centrā (1.aprīlī), Ogres kultūras centrā (4.aprīlī), Liepājas OC Rožu zālē (5.aprīlī) un Kuldīgas kultūras centrā (6.aprīlī).

Lai koncerts kļūst par lielisku dāvanu, kuru pasniegt sev, saviem draugiem vai mīļotajai Sapņu Sievietei pavasara un mīlestības svētkos!

Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties "Biļešu Paradīze" kasēs, www.bilesuparadize.lv un koncertu norises vietās.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.