Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

The Velvet Supernova iesildīs Sleša uzstāšanos Kauņā

The Velvet Supernova iesildīs Sleša uzstāšanos Kauņā

Sleša menedžments paziņojis par savu izvēli divu nedēļu ilgušajā konkursā Latvijas grupām un māksliniekiem par iespēju uzstāties pirms Guns N"Roses bijušā ģitārista Sleša (Slash) koncerta Kauņā, 14.februārī.
Priekšatlasē, kuru veica virkne Latvijas mūzikas profesionāļu, par piemērotākajām atzina 3 grupas – The Velvet Supernova, Relicseed un Rebel Riot -, kuru prezentācijas materiāli tika nosūtīti Sleša menedžmentam. Savukārt menedžments tieši The Velvet Supernova atzina par viņuprāt visatbilstošāko. Koncerta organizatori izsaka pateicību visām 36 grupām un māksliniekiem, kuri pieteicās šim konkursam, un cer uz auglīgu sadarbību kādā no nākamajiem projektiem.

The Velvet Supernova ir 2011.gadā dibināta alternatīvā roka grupa no Rīgas. Lai gan grupa pastāv salīdzinoši neilgu laiku, visi tās dalībnieki guvuši vērā ņemamu skatuves pieredzi iepriekšējo grupu darbībā - Sanctimony, Relicseed, Rebel Riot -, uzstājoties lielākajos Baltijas valstu klubos un festivālos, kā arī Somijā. The Velvet Supernova mūzikas stils raksturojams kā 90.gadu alternatīvā roka un modernās elektroniskās mūzikas sajaukums, kas balstīts klasiskā roka pamatvērtībās. Pateicoties enerģiskajiem koncertiem un interaktivitātei, grupa ātri nostiprinājusi plašu fanu bāzi kā Latvijā, tā Lietuvā.
Kopš dibināšanas 2011.gadā The Velvet Supernova izdevusi 4 radio singlus, no tiem aktuālāko Shelter, kas grupai nodrošinājuši vietu labāko Rīgas un reģionālo radio pamatrotācijā, kā arī sniegusi ap 40 uzstāšanās Latvijā un Lietuvā.

Šogan The Velvet Supernova paredzēts ierakstīt un izdot debijas albumu, kā arī publicēt filmu, kurā būs redzamas vairākas grupas dzīvās uzstāšanās.

Atgādinām, ka Sv.Valentīna dienā Kauņā Slešs uzstāsies kopā ar grupu The Conspirators un vokālistu Mailzu Kenediju (Myles Kennedy), priecējot klausītājus gan ar sava jaunākā albuma Apocalyptic Love, gan iepriekš sarakstītiem, tostarp Guns N"Roses, hitiem.
Kopš 1996.gada, kad šķīrās Guns N"Roses solista Aksela Rouza un pārējo oriģinālā sastāva mūziķu ceļi, Slešs aktīvi ieraksta jaunas kompozīcijas un koncertē gan dažādu grupu sastāvā (Slash"s Snakepit, Velvet Revolver), gan atsevišķi.
Kopš 2008.gada Slešs aktīvāk koncentrējies uz solokarjeru. Debijas albums ar nosaukumu Slash iznāk 2010.gadā. Tā ierakstā piedalās Ozijs Osborns, Lemijs (Motorhead), Kidroks, Igijs Pops, Fērgija (Black Eyed Peas) un vēl citas zvaigznes.
Otrs soloalbums, kas nosaukts Apocalyptic Love, iznāca 2012. gada maijā un vienā mirklī uztraucās Billboard aptaujas 4.vietā. Šī albuma atbalsta tūres ietvaros 14.februārī notiks koncerts Kauņā.

Biļetes gan uz koncertu, gan braucienam ar īpašu autobusu pieejamas "Biļešu serviss" tīklā un www.bilesuserviss.lv


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.