Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

2014. gadā Eiropas Kinoakadēmijas balvas pasniegs Rīgā

2014. gadā Eiropas Kinoakadēmijas balvas pasniegs Rīgā

2014. gada Eiropas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonija notiks Rīgā. Tā lēmusi Eiropas Kinoakadēmija (European Film Academy). Par "Eiropas Oskaru" dēvētā ceremonija pulcē ap pusotru tūkstoti pasaules līmeņa kino profesionāļu, tajā tiek apbalvoti Eiropas kino sasniegumi un personības. Katru otro gadu Eiropas kino balvas pasniegšanas ceremonija notiek Berlīnē. Citos gados tās norises vieta tiek izvēlēta īpaši. Tieši Rīgas Eiropas kultūras galvaspilsētas statuss ieinteresējis balvas rīkotājus izvēlēties Rīgu. Ceremonija plānota 2014. gada 13. decembrī Latvijas Nacionālajā opera, un tas būs viens no Eiropas kultūras galvaspilsētas gada notikumiem.

"Rīga ir pilsēta ar bagātām kino tradīcijām, un mēs esam ieinteresēti, lai tās turpinātos arī nākotnē. 2010. gadā tika uzsākta pašvaldības līdzfinansējuma programma "Rīgas Filmu Fonds" ārvalstu kinodarbu uzņemšanai, vadoties no pārliecības, ka Rīga un Latvija ar savu daudzveidību, ģeogrāfisko izvietojumu kino profesionāļiem noteikti ir spējīga konkurēt ar citām filmēšanas vietām pasaulē. Šajā laikā jau astoņi filmu projekti saņēmuši līdzfinansējumu kopumā gandrīz 400 000 latu apmērā. Filmēšanas procesā tika piesaistīti vairāk nekā 300 vietējo uzņēmumu, bet filmu ražošanā iesaistīti apmēram 400 mūsu kino nozares darbinieku. Jāatzīmē, ka vairākas šeit uzņemtās kinolentes ir izrādītās lielākajos Eiropas kinofestivālos, tādēļ tā ir lieliska mūsu galvaspilsētas un valsts reklāma, norāda Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs. – "Eiropas Oskaru" pasniegšanas ceremonijas norise Latvijas galvaspilsētā mums ir liels gandarījums, jo sniedz Rīgai lielisku iespēju būt Eiropas un pasaules kinematogrāfistu uzmanības "fokusā"."

Eiropas Kinoakadēmijas vadība vairākkārt apmeklēja Rīgu, tiekoties ar Rīgas domes un Kultūras ministrijas vadību un apskatot iespējamās ceremonijas norises vietas. Par krāšņo arhitektūru un izteiksmīgo interjeru īpašu Kinoakadēmijas atzinību izpelnījās ne tikai Latvijas Nacionālās operas ēka, bet arī pašvaldības kinoteātris "Splendid Palace".

Eiropas Kinoakadēmija katru gadu piešķir balvas 17 nominācijās, tostarp Eiropas filma, Eiropas režisors, Eiropas aktieris un Eiropas aktrise. Lielu mediju un skatītāju uzmanību piesaista balva par mūža ieguldījumu, ko līdz šim saņēmuši tādas kino personības kā Šons Konerijs, Helēna Mirena un Romāns Polaņskis. Eiropas kino balvas pasniegšanas ceremonija katru gadu pulcina apmēram 1400 viesu, kuru vidū ir Eiropas Filmu akadēmijas un kino industrijas pārstāvji, nominanti un iepriekšējo gadu balvu ieguvēji.

Līdz šim ceremonijas ir notikušas Londonā, Parīzē, Romā un Barselonā. 2010. gadā par "Eiropas Oskaru" dēvētās balvas tika pasniegtas Tallinā, 2012. gadā – Maltā. Balvu pasniegšanas ceremoniju atspoguļo liels skaits starptautisko plašsaziņas līdzekļu, un balvas pasniegšanas ceremoniju pārraida visā Eiropā.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.