Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Pavasarī Rīgā notiks vairāki veselības veicināšanas pasākumi

Pavasarī Rīgā notiks vairāki veselības veicināšanas pasākumi

Īstenojot pašvaldības veselības stratēģiju ‘’Veselīgs rīdzinieks – veselā Rīgā’’, sākot no aprīļa Rīgā tiks rīkoti vairāki iedzīvotāju veselību veicinoši pasākumi. To mērķis ir informēt rīdziniekus par iespējām veselīgi pavadīt laiku, kā arī pilnveidot viņu veselības paradumus.

19. aprīlī Rīgas Kongresu namā notiks konference ‘’Veselīgs rīdzinieks – veselā Rīgā’’. Sabiedrības veselība Rīgas pilsētā", kurā piedalīsies un uzstāsies vairāku Rīgas pašvaldības struktūru pārstāvji, veselības un ekonomikas nozares eksperti, nevalstisko organizāciju un iedzīvotāju iniciatīvas grupu pārstāvji, kas paudīs savu redzējumu par veselīgas pilsētas veidošanu. Laukumā ap Kongresu namu tiks izvietotas 12 teltis, kurās iedzīvotājus informēs par Rīgas pašvaldības paveikto, veicinot veselīgu dzīvesveidu, radot pilnvērtīgas atpūtas iespējas, attīstot sporta un kultūras dzīvi pilsētā.

No 21. aprīļa līdz 1. maijam visos Rīgas mikrorajonos norisināsies ‘’Ģimenes veselības dienas’’. To mērķis – motivēt rīdziniekus līdzdarboties un izmantot pašvaldības piedāvātās iespējas, lai dzīvotu piesātinātu un veselīgu dzīvi pilsētas vidē. Ģimenes veselības dienas noslēgsies 1.maijā, Mežaparkā.

Veselību veicinošu pasākumu realizēšanā iesaistījušās arī Rīgas skolas. Pagaidām tās ir četras skolas, kurās tiek popularizēts veselīgs dzīvesveids un zaļā domāšana. Šīm skolām plānots organizēt izbraukuma stundas uz pašvaldības uzņēmumiem, lai paplašinātu zināšanas un parādītu audzēkņiem, kā viņiem mācītā teorija tiek pielietota praksē.

Lai radītu veselīgu skolu vizuālo tēlu, Rīgas dome plāno izsludināt radošo konkursu Veselīgu skolu logo un saukļa izstrādei. Konkursā tiks iesaistīti arī bērnu vecāki.

Rīgas pašvaldības sabiedrības veselības stratēģiju ‘’Veselīgs rīdzinieks – veselā Rīgā’’ 2012. – 2021. gadam izstrādāja Rīgas domes Labklājības departamenta Veselības pārvalde. Tās mērķis ir nodrošināt galvaspilsētā veselības aprūpes pieejamību, uzlabot rīdzinieku zināšanas par veselīgu dzīvesveidu, veidot veselīgāku un drošāku pilsētas vidi.

Veselības padome tika izveidota 2012. gada maijā, lai īstenotu pašvaldības veselības stratēģijas izvirzītos uzdevumus. Padomē darbojas visu astoņu Rīgas domes departamentu, kā arī atsevišķu pašvaldības kapitālsabiedrību pārstāvji.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.