Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

XII Starptautiskā akordeonistu festivāla noslēguma koncerts

XII Starptautiskā akordeonistu festivāla noslēguma koncerts

24. martā plkst. 13.00 koncertzālē AVE SOL notiks 12. Starptautiskā akordeonistu festivāla noslēguma koncerts, kas pulcēs akordeonspēles lietpratējus no Vācijas, Serbijas, Itālijas, Baltkrievijas, Norvēģijas, Lietuvas, Igaunijas, Moldovas, Krievijas un Latvijas.

Starptautiskais akordeonistu festivāls tiek organizēts kopš 1991. gada reizi divos gados. Tā iniciators, festivāla rīcības komitejas priekšsēdētājs un galvenais virzītājs ir Limbažu mūzikas skolas direktors un ilggadējs akordeona mūzikas patrons Latvijā Viktors Ņikandrovs.

Jau tradicionāli noslēguma koncerts notiek Rīgā, koncertzālē AVE SOL. Šoreiz noslēguma koncertā dzirdēsim ne tikai akordeona solo un ansambļus, bet arī akordeona solo ar orķestra ‘’Sinfonia Concertante’’ stīgu kvinteta pavadījumu.

Starp dalībniekiem ir gan jauni un daudzsološi akordeonisti, gan vairākkārtēji starptautisku konkursu laureāti un spilgti akordeona spēles meistari:

Manuela Marija Gloka no Vācijas – ar savu akordeona spēli apbur klausītājus jau no bērnības, viņa savas muzikālās karjeras laikā dažādos konkursos izcīnījusi septiņdesmit četrus kausus.

Miroslavs Ļeļuhs – vairākkārtējs starptautisku konkursu laureāts, konkursā ‘’Citta di Castelfidaro’’ ieguvis pirmās trīs prēmijas, turklāt viņš ir pirmais krievu akordeonists šī konkursa norises vēsturē, kurš izcīnījis uzvaru kategorijā ‘’Variete Senior’’. Šobrīd Miroslavs ir estrādes mūzikas festivāla ‘’Saļut!’’ mākslinieciskais direktors. Viņš arī aktīvi koncertē visā pasaulē kopā ar savu sievu akordeonisti Vladislavu Raguzinu. Arī festivāla noslēguma koncertā dzirdēsim viņu duetu.

Vladislavs Pligovka ir viens no populārākajiem, pieprasītākajiem un autoritatīvākajiem baltkrievu mūziķiem. Viņš ir Baltkrievijas Valsts Mūzikas akadēmijas pasniedzējs un solists Baltkrievijas Valsts filharmonijā. Akordeonists ir trīsdesmit divu starptautisku konkursu laureāts. Četrpadsmit reizes ieguvis Baltkrievijas prezidenta jauno talantu atbalsta fonda stipendiju, kā arī iemantojis plašu starptautisku atzinību un skatītāju mīlestību.

Vairāku starptautisku konkursu laureāte limbažniece Jūlija Skipore, Dānijas Mūzikas un Mākslas akadēmijas maģistrantūras studente paralēli studijām aktīvi koncertē ansambļa ‘’Umbrella Effect’’ sastāvā.

Dzirdēsim duetu ‘’Jupiters’’ – šajā ansamblī spēkus apvienojuši divi no izcilākajiem akordeonistiem Norvēģijā Lars Rojsengs un Stians Āse, Baltijas valstu akordeonistu orķestri ‘’Tremolo’’, kas pastāv vien trīs gadus, bet jau ieguvis Grand Prix konkursā "Citta di Lanciano", orķestri vada trīs diriģenti Valdo Vārks, Marite Markievičiene un Viktors Ņikandrovs, kā arī džeza ansambli ‘’Jazz Tone’’ no Volhovas – interesanti, ka ansambļa pamatsastāvā patiesībā nemaz nav akordeonista, taču šī festivālā programmā akordeonu spēlēs grupas saksofonists Sergejs Voroņins.

Visi iepriekšējie starptautiskie akordeonistu festivāli ir pierādījuši, ka akordeonistiem ir plašs cienītāju loks. Klausītājiem tā ir lieliska iespēja iepazīt akordeona spēles plašo potenciālu.

Ieejas maksa – 3 lati (skolēniem un pensionāriem – 1 lats), biļetes varēs iegādāties stundu pirms koncerta koncertzālē AVE SOL.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.