Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Iznāk jauns Ērika Kleptona albums un tas pieejams par īpašu cenu kopā ar koncerta biļeti

Iznāk jauns Ērika Kleptona albums un tas pieejams par īpašu cenu kopā ar koncerta biļeti

Šodien pie klausītājiem ir nonācis leģendārā mūziķa Ērika Kleptona (Eric Clapton) jaunākais albums "Old Sock". Pērkot albumu kopā ar biļeti uz dziedātāja koncertu, kas 5. jūnijā norisināsies "Arēnā Rīga", ierakstu iespējams iegādāties par īpaši zemu cenu - tikai Ls 8.50. Akcija ir spēkā no 25. marta līdz 30. aprīlim trīs "Ticketpro" biļešu pārdošanas vietās - TC "Galleria Riga", "Spice" un "Domina Shopping" informācijas centros.

"Old Sock" ir jau divdesmit pirmais izcilā mūziķa un ģitāras virtuoza Ērika Kleptona albums. Diskā iekļautas divas jaunas kompozīcijas "Every Little Thing" un "Gotta Get Over", kā arī dažādos mūziķa dzīves posmos iemīļotu dziesmu versijas.

Ērikam Kleptonam vienmēr piemitusi spēja atpazīt lieliskas dziesmas un viņš tās oriģinālā manierē spējis interpretēt savos muzikālajos darbos, ko raksturīgi pierāda arī jaunākais veikums - "Old Sock". Šis albums godā izcilus māksliniekus - Pīteru Tošu (Peter Tosh), Džordžu Geršvinu (George Gershwin), Henku Snovu (Hank Snow), Geriju Mūru (Gary Moore), Leadbelly un citus, kuri ir ietekmējuši Kleptona daiļradi un muzikālo dzīvi. Albumā dzirdams 30. gadu romantisms, regejs, souls, roks un radoša sadarbība ar Polu Makartniju (Paul McCartney), kas viss kopā veido neatkārtojamo Kleptona stilu.

Albuma ierakstīšanā Kleptons sadarbojās ar saviem ilggadējiem līdzgaitniekiem - bundzinieku Stīvu Gadu (Steve Gadd), basģitāristu Villiju Vīksu (Willie Weeks) un taustiņinstrumentālistu Krisu Steintonu (Chris Stainton). Ierakstā Kleptonam pievienojās arī izcili viesmākslinieki - Džei Džei Keils (JJ Cale) ar bekvokālu un ģitāru dziesmā "Angels", Čaka Kāna (Chaka Khan) kā fona dziedātāja dzirdama "Get On Over", Stīvs Vinvuds (Steve Winwood) "Still Got The Blues" iespēlējis ērģeles, savukārt Pols Makartnijs dziesmā "All of Me" piedalās gan kā basģitārists, gan kā dziedātājs, bet Džims Keltners (Jim Keltner) kompozīcijā "Our Love is Here To Stay" iespēlējis bungas.

Atzīmējot 50 gadus, kurus viņš kā profesionāls mūziķis pavadījis uz skatuves, Kleptons dosies Eiropas turnejā, kuras ietvaros uzstāsies arī Latvijā. Ietekmīgajam mūzikas izdevumam "Rolling Stone" 67 gadus vecais mūziķis atzīst, ka šie, iespējams, ir vieni no pēdējiem koncertiem viņa karjerā, jo došanās tālos pārbraucienos prasa lielu emocionālo atdevi. Mūsu reģionā Ēriks Kleptons sniegs tikai divus ekskluzīvus koncertus – Latvijā, "Arēnā Rīga", un Lietuvā, Kauņas "Žalgiris" arēnā.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.