Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
DELL portatīvie datori, atlaides, akcijas, DELL veikals

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Noskaidroti konkursa "Par Latvijas Tautas frontes 25 gadu jubilejas pasākumu īstenošanu Latvijas reģionos" rezultāti

Noskaidroti konkursa Par Latvijas Tautas frontes 25 gadu jubilejas pasākumu īstenošanu Latvijas reģionos rezultāti

Ir noslēdzies Kultūras ministrijas (KM) izsludinātais atklātais projektu konkurss par Latvijas Tautas frontes (LTF) 25 gadu jubilejas pasākumu īstenošanu Latvijas reģionos. Konkursa mērķis ir nodrošināt jubilejas pasākumu īstenošanu visā Latvijā, veidojot sadarbību starp muzejiem, bibliotēkām, arhīviem un izglītības iestādēm, veicināt ar LTF darbību saistīto kultūrvēsturisko materiālu apzināšanu, komplektēšanu un popularizēšanu.

Piedalīties konkursā par līdzfinansējuma saņemšanu varēja pašvaldību publiskās bibliotēkas un akreditētie pašvaldību, autonomie un privātie muzeji, Latvijas Nacionālā arhīva (LNA) reģionālās nodaļas, kā arī izglītības iestādes. Valsts līdzfinansējums tiks piešķirts 37 projektiem. Apkopotie konkursa rezultāti apliecina, ka LTF jubilejas pasākumi tiks īstenoti visos Latvijas reģionos. Konkursā atbalstu ieguvuši septiņi projekti no Kurzemes, seši - no Latgales, deviņi - no Zemgales, seši - no Vidzemes un septiņi - no Rīgas reģiona. Savukārt LNA un Latvijas Okupācijas muzeja iesniegtie projekti aptver vairākus Latvijas reģionus.

Konkursa rezultāti parāda, ka lielākoties projektu iniciatori ir bijuši muzeji – pavisam iesniegti 26 muzeju projekti. Savukārt publiskās bibliotēkas piedalījās konkursā ar astoņiem projektiem. Vienu projektu iesniedza LNA un vienu – izglītības iestāde. Daudz lielāks ir projektu norisēs iesaistīto institūciju un nevalstisko organizāciju skaits. LTF jubilejas pasākumos gan kā projektu iniciatori, gan kā sadarbības partneri iesaistīsies 34 muzeji, 43 bibliotēkas, 53 izglītības iestādes, LNA un lielākā daļa no valsts zonālajiem arhīviem, kā arī 32 citas iestādes un institūcijas, tostarp novadu kultūras centri un nevalstiskās organizācijas.

LTF jubilejai būs veltītas izstādes, svinīgi un izglītojoši pasākumi – lekcijas, konkursi skolēniem, tikšanās ar LTF dibinātājiem un aktīvistiem. Nozīmīga projektos plānoto aktivitāšu daļa veltīta kultūrvēsturisko liecību apzināšanai un komplektēšanai, kā arī atmiņu un mutvārdu vēstures fiksēšanai. Ar LTF jubileju saistīto pasākumu mērķis ir akcentēt Latvijas valstiskās neatkarības atgūšanas vēsturisko nozīmību, plānotajās aktivitātēs iesaistot īpaši skolu jaunatni.

Jau ziņots, ka pagājuša gada nogalē valdībā izskatīja informatīvo ziņojumu par LTF 25 gadu jubilejas pasākumiem un lēma par finanšu līdzekļu piešķiršanu četriem prioritāriem pasākumiem: tematisko izstāžu organizēšanai visā Latvijā, pamatekspozīcijas izveidei LTF muzejā, grāmatas izdošanai un dokumentālas filmas uzņemšanai par LTF darbību.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.