Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Lieldienu nedēļā Rīgā gaidāma plaša kultūras pasākumu programma

Lieldienu nedēļā Rīgā gaidāma plaša kultūras pasākumu programma

Lieldienu nedēļā, sākot jau ar 28. martu, Rīgas iedzīvotāji un pilsētas viesi aicināti apmeklēt kultūras pasākumus, tajā skaitā koncertus, meistardarbnīcas, Lieldienu tautas tradicionālos rituālus, kā arī atraktīvas, radošas aktivitātes bērniem. Lieldienu pasākumi notiks gan garīgās, gan tautiskās noskaņās, un tie risināsies gan Rīgas parkos un laukumos, gan dievnamos un kultūras centros.

Lieldienu kristīgo gaisotni varēs baudīt vairākos koncertos, kas notiks Rīgas dievnamos. 29. martā no Jēkaba katedrāles līdz Doma laukumam notiks tradicionālais Lūgšanu gājiens "Via Crucis", bet plkst. 17.00 "Lielās piektdienas koncerts" būs Sv. Jāņa baznīcā, kur klausītāji dzirdēs Profesionālā pūtēju orķestra "Rīga", Rīgas kamerkora "Ave Sol", Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas jauktā kora, kā arī solistu Kristīnes Gailītes, Ilonas Bageles, Viestura Jansona un Jāņa Pelšes sniegumu. Šajā pašā laikā koncerts notiks arī Sv. Pētera baznīcā un tajā uzstāsies Nevadas (ASV) Apvienotās augstskolas jauniešu koncertkoris. Plkst. 18.00 Sv. Pāvila baznīcā klausītājus aicina uz koncertu "Krusta ceļš", bet plkst. 21.15 Rīgas Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā ikviens gaidīts uz G. F. Hendeļa "Brokes pasiju". Garīgas noskaņas koncerti notiks arī 30. martā un 1. aprīlī Sv. Jāņa baznīcā un dievnamos Bolderājā.

30. un 31. martā ģimenes ar bērniem gaidītas Rīgas muzejos, lai darbotos meistardarbnīcās un tiktos ar pasaku varoņiem Rīgas Porcelāna muzejā un Rīgas Jūgendstila muzejā. Lieldienu pasākumi ar tradicionālo šūpošanos, spēlēm un rotaļām notiks Bastejkalnā, Mežaparkā un Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā. Šajās dienās Lieldienām raksturīgā jautrība valdīs gan Vecrīgā – Līvu laukumā, gan Rīgas kultūras centros, kur uzstāsies profesionāli mākslinieki, amatierkolektīvi, deju ansambļi, piedāvājot apmeklētājiem koncertuzvedumus, amatnieku prasmju paraugdemonstrējumus un meistardarbnīcas. Īpaši Lieldienām veltīts koncerts šogad notiks arī Latvijas Universitātes Akadēmiskajā bibliotēkā Rūpniecības ielā 10.

Lieldienu pasākumi galvaspilsētā notiek ar Rīgas domes atbalstu. Plašāka informācija par Lieldienu pasākumiem pieejama interneta vietnē www.kultura.riga.lv.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.