Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Eiropas Savienības mājā atklās Raivo Freimaņa fotoizstādi "Nekur nav tik labi kā mājās..."

Eiropas Savienības mājā atklās Raivo Freimaņa fotoizstādi Nekur nav tik labi kā mājās...

3. aprīlī plkst. 16.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā ielūdz ikvienu uz Latvijas fotomākslinieka Raivo Freimaņa otrās personālizstādes "Nekur nav tik labi kā mājās..." atklāšanu, kurā ietvertas daudzpusīgā fotogrāfa mirkļa izjūtas, niansēti tverot Latvijas skaistumu dažādos gadalaikos un vietās. Šī ekspozīcija ES mājā būs apskatāma no 3. līdz 30. aprīlim.

Kā atklāj fotomākslinieks R. Freimanis: "Foto stāsti top mirkļa iespaidā, iedvesmojoties no Latvijas dabas skaistuma un tverot burvīgos skatus. Tas man, un arī pēc tam skatītājiem, liek ieraudzīt, cik skaista patiesībā ir mūsu Dzimtene. Šodien, kad daudzi pamet Latviju, izstāde rosina apstāties un padomāt, ka "Laimīgā zeme" ir tepat, jo mūsu saknes ir šeit. Arī A. Brigaderes pasakas varonis Sprīdītis devās pasaulē laimi meklēt, taču drīz vien atgriezās tēva mājās, jo patiesa laime nav rodama pasaules plašumos."

Saruna ar pieredzes bagāto fotogrāfu atklāj: "Ar fotografēšanu aizraujos jau no bērnības. Esmu fotografējis ar dažādu marku fotoaparātiem dažādās tehnikās. Dabas skati parasti tiek tverti mirkļa iespaidā - eju, redzu, tveru pēc fotoaparāta un ir! Man pašam patīk bildes ar stāstu, tādas, kas rosina iedziļināties, domāt un sajust. Cenšos bildi uzreiz notvert tādu, kāda tā būs redzama skatītājiem. Neaizraujos ar bilžu apgriešanu, garu pēcapstrādes procesu un foto efektiem, jo tā zūd bildes sākotnējā kvalitāte."

Fotomākslinieks ir gatavs atklāt katra darba tapšanas stāstu, un tādejādi varam iepazīt ne vien kā bilžu meistaru, bet arī atraktīvu stāstnieku. Aplūkojot darbus un ieklausoties foto stāstos, sajūtams, cik daudz mīlestības un pacietīga, mērķtiecīga, neatlaidīga darba ir ielikts katrā no tiem. Ikviens darbs māksliniekam ir kā izauklēts bērns, kuru autors uzlūko ar mīlestību. Kā atklāj fotogrāfs, viņam mīļākais gadalaiks ir pavasaris, kad pēc tumšās ziemas atmostas daba un gaisma uzvar tumsu. Dabas skati top mākslinieka brīvajā laikā, kad nav jāfotografē pasākumi pilsētā.

Fotomākslinieks R. Freimanis vairākus gadus ir strādājis par fotogrāfu un fotoreportieri preses izdevumos "Jūrmalas Nedēļa", "Mājas dakteris", "40+" un citur, fotografējot dažādus nozīmīgus kultūras dzīves pasākumus, piemēram, Siguldas Opermūzikas svētkus, festivālus "Summertime" un "Jaunais Vilnis". Ir piedalījies vairākās fotoizstādēs Latvijā un Lietuvā. Šobrīd strādā par kāzu, kristību un citu pasākumu iemūžinātāju. Plašāks ieskats fotomākslinieka R. Freimaņa radošajā darbībā www.freimanafoto.lv.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.