Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Sākusies pieteikšanās konkursam "Drosmīgu ideju atbalsta programma"

Sākusies pieteikšanās konkursam "Drosmīgu ideju atbalsta programma"

Visiem uzņēmīgajiem kurzemniekiem, līdz 2013. gada 30. aprīlim iesniedzot savas biznesa idejas, ir iespēja pieteikties konkursam "Drosmīgu ideju atbalsta programma" un pretendēt uz vērtīgām balvām. Konkursa ietvaros lielākajās Kurzemes reģiona pilsētās no 15. līdz 19. aprīlim notiks bezmaksas radošās darbnīcas, kurās būs iespējams izvērtēt savus resursus un pielietot praktiskas domāšanas metodes konkurētspējīgu biznesa ideju izstrādei.

Uzņēmumiem, kuri nav vecāki par diviem gadiem un topošajiem komersantiem, kuri savu saimniecisko darbību plāno veikt Kurzemes reģionā, būs iespēja saņemt finansējumu biznesa ideju attīstībai, kā arī mentoru atbalstu, kuri sniegs bezmaksas individuālās konsultācijas. Divas labākās biznesa idejas saņems vērtīgas balvas - klēpjdatorus, par kurām parūpējies viens no konkursa organizatoriem – SEB banka. Savukārt 20 interesantāko biznesa ideju autoriem tiks piešķirtas veicināšanas balvas. Konkursa dokumentāciju var lejuplādēt šeit.

Par savu dalību biznesa ideju konkursā "Drosmīgu ideju atbalsta programma 2011" stāsta ventspilniece un SIA "Singing Toys" valdes priekšsēdētāja Benita Vāvera: "Drosmīgu ideju atbalsta programmu varu uzskatīt par sava biznesa starta punktu, jo tikai pateicoties konkursam uzdrošinājos un "uzliku" savu ideju par dziedošajiem lācīšiem uz papīra. Iegūtā 2. vieta, labas atsauksmes un Biznesa inkubatora finansiālais atbalsts deva pārliecību, ka varu īstenot savu ideju dzīvē – tā arī radās uzņēmums "Singing Toys", kas ar savu dziedošo šūpuļdziesmu rotaļlietu "Miega Lācis" iekaro vecāku un bērnu sirdis. Šobrīd mūsu "Miega Lāci" var atrast 21 bērnu preču veikalā Latvijā, kā arī pasūtīt Internetā. Esam apmeklējuši vairākas starptautiskās izstādes, un jau strādājam pie jauno produktu izstrādes. No savas puses biznesa ideju autoriem varu ieteikt izmantot visas iespējas, kuras var pietuvināt mērķa sasniegšanai. Manuprāt, šis konkurss ir labs līdzeklis, kā to izdarīt. Lai veicas!"

Konkursa ietvaros lielākajās Kurzemes reģiona pilsētās – Liepājā, Ventspilī, Kuldīgā, Talsos un Saldū no 2013. gada 15. aprīļa līdz 2013. gada 19. aprīlim notiks bezmaksas radošās darbnīcas ar mērķi izvērtēt savus iekšējos resursus un pielietot praktiskas domāšanas metodes konkurētspējīgu biznesa ideju izstrādei.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.