Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Rīgas skolēnu dāvana Latvijai, 95. gadadienu gaidot

Rīgas skolēnu dāvana Latvijai, 95. gadadienu gaidot

17. aprīlī Rīgas Kongresu namā (Kr. Valdemāra ielā 5) ar koncertu "Es sākšu ceļu no sevis" Rīgas interešu izglītības audzēkņi ir sarūpējuši dāvanu Latvijai, gaidot tās 95. gadadienu. Koncerts tiek gatavots kā uzvedums ar domu, ka caur kora mūziku, mūsdienu deju kustību, tautisko deju rakstiem un teatrālām intermēdijām katrs interešu izglītībā iesaistītais ir uzsācis savu izaugsmes ceļu. Koncerta sākums plkst. 19.00.

Skatītāji Kongresu namā būs gaidīti jau no plkst. 18.00, jo stundu līdz koncerta sākumamfoajē muzicēs interešu izglītības vokālie un vokāli instrumentālie ansambļi, un jau no 12. aprīļa būs aplūkojama Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa "Kur saulīte rotājās" labāko darbu izstāde.

"Ideja par šādu koncertu radās, saprotot cik liela un būtiska ir interešu izglītības nozīme bērnu un jauniešu radošajā un personības izaugsmē. Mēs vēlējāmies, lai ikviens Rīgas un Latvijas iedzīvotājs uzzinātu, cik tālu jaunā paaudze ir gatava iet šo tautas tradīciju apzināšanas, kultūras mantojuma saglabāšanas un tālāknodošanas ceļu. Rīgā interešu izglītības piedāvājums ir plašs un pieejams ikvienam no četru līdz 25 gadu vecumam," komentē Rīgas Interešu izglītības centra vadītāja, koncerta režisore Inga Cimiņa.

Kopā Rīgas interešu izglītības 315 koros dzied vairāk kā 10 tūkstoši bērni un jaunieši, vokālajos un vokāli instrumentālajos ansambļos muzicē gandrīz četri tūkstoši dalībnieku, 378 tautas deju kolektīvi pulcē teju piecus tūkstošus dejotāju un tikai par dažiem simtiem mazāks ir citu žanru deju kolektīvu dalībnieku skaits. Daudzi no šiem kolektīviem šovasar piedalīsies XXV Vispārējos latviešu Dziesmu un XV Deju svētkos.

Koncertuzveduma koncepcija tiks izrunāta dzejnieka Imanta Ziedoņa sentencēs. Pasākuma apmeklētāji varēs baudīt arī koncerta īpašo viesu - mūziķa Goran Gora (Jāņa Holšteina Upmaņa) un instrumentālās grupas Māra Vitkus, Jāņa Olekša un Mārtiņa Miļevska sniegumu.

Biļetes iespējams iegādāties SIA "Biļešu paradīze" tirdzniecības vietās vai internetā www.bilesuparadize.lv. Biļešu cena no 1 līdz 3 latiem.

Koncertu atbalsta Rīgas dome, to organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Bērnu un jauniešu centru "Rīgas Skolēnu pils", Rīgas Interešu izglītības metodisko centru un Tehniskās jaunrades namu "Annas 2".


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.