Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Baltic Stars gatavojas pusfinālam

Baltic Stars gatavojas pusfinālam

No Valmieras atlases kārtas vairāki dalībnieki piedalīsies starptautiskā talantu festivāla Baltic Stars pusfinālā lielkoncertā uz kuģa Romantika. Atgādinām, ka Valmierā džeza klubā restorānā "Parks" notika starptautiskā talantu festivāla Baltic Stars kandidātu atlases kārta. Festivāla rīkotājs ir producentu apvienība "DAMIF". Atlasē aicināti piedalīties radoši, atraktīvi, talantīgi cilvēki dažādās jomās – mūzika, deja, māksla, režija, mode un parādīt savas spējas plašākai publikai, kā arī aizraujoši pavadīt laiku.

13. maijā starptautiskā fesitvāla Baltic Stars lielkoncertā pusfinālā no Valmieras dalībniekiem organizatori aicina piedalīties rēzekniešus Žanu Diklabu, Simeonu Deikinu, valmierieti Aināru Burcevu, Martu Līmani ar pavadošo grupu, džeza grupu "The Room 17" un deju grupu "JVclubs Valmiera". Pārējiem jāņem vērā žūrijas ieteikumi un var startēt divās atlikušajās kārtās atkārtoti.

Atlases kārtu dalībnieki sacenšas par iespēju uzstāties konkursa finālā un iegūt galveno festivāla balvu 5000 eiro, kā arī atlases dalībniekiem ir lieliska iespēja tikt izvirzītiem festivāla pusfinālam - lielkoncertam uz prāmja Romantika ceļojuma laikā uz Stokholmu. Lielkoncertā ar šovprogrammu piedalīsies arī Jānis Stībelis. Tā būs lieliska iespēja dalībniekiem sevi parādīt starptautiskai publikai. Trīs ceļojuma dienās varēs iepazīt citus dalībniekus, rast jaunus draugus.

Tie, kas vēl nav paguvuši parādīt ko spēj, kā arī iepriekšējo atlases kārtu dalībnieki, kas vēlas uzlabot savu sniegumu un piedalīties atkārtoti, to var izdarīt atlikušajās divās Latvijas atlases kārtās – 29. aprīlī uz prāmja Romantika, kā arī 10. maijā Rīgā. Dalību atlases kārtām jāpiesaka, reģistrējoties http://www.balticstars.eu. Jāpiebilst, ka 29. aprīlī atlases kārtas dalībnieku skaits ir ierobežots, kā arī katram jārēķinās ar nelieliem izdevumiem ceļojumam. Toties šī atlases kārta būs kā svētki un divu dienu pieredze uz skatuves.

Festivāla žūriju pārstāv dažādu radošu profesiju pārstāvji, piemēram, producenti Gints Stankevičs, Juris Millers, Sergejs Gurtiņš, televīzijas un radio raidījumu vadītāja Vlada Stoličnaja, dziedātājs Jānis Stībelis. Ar mums ir arī tādas zvaigznes kā Laima Vaikule, "Prāta Vētra", Intars Busulis, Krievijas "zelta ģitāra" - Viktors Zinčuks un citi populāri mākslinieki un mūziķi.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.