Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Starptautiskā dziesmu konkursa "Eirovīzija 2013" otro pusfinālu atklās grupa "PeR"

Starptautiskā dziesmu konkursa Eirovīzija 2013 otro pusfinālu atklās grupa PeR

Pēc mēneša, 16. maijā, notiks Starptautiskā dziesmu konkursa "Eirovīzija 2013" otrais pusfināls, kurā Latvijas nacionālās atlases "Dziesma 2013" uzvarētāji grupa "PeR" uzstāsies ar pirmo kārtas numuru, izpildot dziesmu "Here We Go". Izlozē noteica, ka Latvijas pārstāvji piedalīsies otrā pusfināla pirmajā daļā, un, šova producents, novērtējot atraktīvo grupu, izvēlējās, ka dziesma "Here We Go" otrajā pusfināla šovā izskanēs pirmā. Grupa "PeR" par šo izvēli neskumst: "Mums bieži gadījies, ka dažādos konkursos "izkrīt" 1. kārtas numurs, uztveram to kā labu zīmi."

18. aprīlī Rīgā atkal ieradīsies zviedru horeogrāfe Adrienne Åbjorna, kura veiks pēdējās korekcijas grupas priekšnesumā. "PeR" uznācienam Malmē ir pievienojies vēl viens dalībnieks – Lauris Valters (iepriekš darbojies grupā "Ēnas"). "Horeogrāfe ir uztvērusi "PeR" būtību," stāsta grupas puiši. "Tas būs dzīvs un dabīgs numurs bez iestudētām "boys band" mākslīgām kustībām. Viss būs kā mūsu koncertos." Gaidāmajā priekšnesumā ietverti vairāki elementi, kas līdz šim Eirovīzijā nav bijuši, bet pagaidām vēl tiek turēti noslēpumā.

Grupas "PeR" grafiks joprojām ir ļoti saspringts. Līdztekus koncertiem Lietuvā viņi sniedz intervijas dažādiem ārvalstu medijiem, turklāt 21. aprīlī dosies uz Londonu, lai piedalītos Eirovīzijas popularizēšanas pasākumā, kur būs ne tikai konkursa dalībnieki, bet arī lielākie Eiropas mediju pārstāvji, to skaitā BBC. Grupa ir uzaicināta piedalīties arī Igaunijas dienās, kas Eirovīzijas konkursa laikā notiks Malmē. Īpaši gatavotajā programmā piedalīsies tikai Igaunijas, Zviedrijas un Latvijas pārstāvji.


Vēl līdz 19. aprīlim turpinās preses un fanu akreditācija Starptautiskajam Eirovīzijas dziesmu konkursam. Akreditācija veicama internetā, aizpildot veidlapu http://www.eurovision.tv/page/press/accreditation vai sazinoties ar Latvijas delegācijas vadītāju un Latvijas Nacionālās atlases producenti Zitu Kaminsku.

Eirovīzijas dziesmu konkursa Nacionālo atlasi Latvijas Televīzija arī šogad organizēja sadarbībā ar ilggadējiem sadarbības partneriem – Ventspils pilsētu un Ventspils attīstības aģentūru, kuri jau trīspadsmito gadu sniedz neatsveramu atbalstu Starptautiskajam dziesmu konkursam, kas ir tik nozīmīgs Latvijas mūziķiem un visai sabiedrībai.

2013. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa Starptautiskais fināls notiks 18. maijā Zviedrijas pilsētā Malmē. Latvija startēs otrajā pusfinālā 16. maijā. Abi pusfināli un fināls tiešraidē būs redzami LTV1.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.