Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Tallinā uzstāsies deju trupa "Bad Boys Of Dance" ar šovu "Rock The Ballet"

Tallinā uzstāsies deju trupa Bad Boys Of Dance ar šovu Rock The Ballet

Piecus gadus pavadījuši pasaules koncerttūrē, šī gada 12. maijā Tallinā ieradīsies deju trupa "Bad Boys Of Dance", lai ar šovu "Rock The Ballet" uzstātos modernajā Nokia koncertzālē.

Rastas Tomasa (Rasta Thomas) "Rock The Ballet" ir dinamisks un enerģisks deju šovs, kas norisinās rūpīgi izmeklētas mūzikas un iespaidīgu video projekciju priekšplānā. Deju šova ideju izveidojis duets - Rasta Tomass ir iestudējuma režisors, bet viņa sieva Adriēna Kanterna (Adrienne Canterna) ir horeogrāfe.

Kopš 2008. gada "Rock The Ballet" šovs ir saviļņojis miljons skatītāju vairāk nekā 20 valstīs visā pasaulē. Visur, kur vien uzstājušies, mākslinieki saņem cildinošas atsauksmes un milzīgas skatītāju ovācijas.

"Rock The Ballet" mākslinieki dejo pie speciāli atlasītas mūzikas programmas, kurā iekļautas gan jau par klasisku kļuvušas dziesmas, gan jaunākie un aktuālākie popmūzikas un rokmūzikas hiti. Mūzikas dažādību veido tādi mākslinieki kā Maikls Džeksons, "Coldplay", Kanje Vests un daudzi citi. Priekšnesuma horeogrāfe Adriēna Kanterna nebaidās jaukt kopā visdažādākos un šķietami nesavienojamākos stilus - klasisko deju ar tādiem modernajiem deju elementiem kā hiphops, akrobātika un Brodvejas deja. "Bad Boys Of Dance" Tallinā ieradīsies ar teatrālu gaismu pavadījumu un kustīgām projekcijām.

Šovs "Rock The Ballet" ir iekarojis atzinību visā Eiropā. Iesākumā pie klasiskajām tradīcijām pieradušie skatītāji bija šokēti, ka pasaules labākie jaunie baleta dejotāji savu talantu velta rokmūzikas hitiem, kurus pamatā klausās jauneklīga publika. Taču pat lielākie skeptiķi spiesti atzīt, ka savos spriedumos ir kļūdījušies, un dodas uz koncertzālēm kopā ar jauniešiem, pēc tam sniedzot lieliskas atsauksmes par šovā redzēto.

Trupas panākumu atslēga slēpjas konceptuāli izcilā un pārdomātā šovā. Kurš gan spēj atteikties no skatīšanās uz harizmātiskiem, labi trenētiem un izskatīgiem jaunu dejotāju ķermeņiem, kuri koncertzāli piepilda ar savu starojošo enerģiju, dejojot pie "Queen", Maikla Džeksona, "Aerosmith", "Coldplay", "The Bee Gees", "Maroon 5", Džastina Timberleika, Deivida Bovija, "INXS," Džordža Maikla, "LMFAO", Ališas Kīzas, Kanje Vesta, Krisa Brauna, Roberta Palmera un citu mūziķu lieliskajām dziesmām?

Pati deju trupa uzsver, ka nav starpības, vai viņus dēvē par popa baletu, vai roka dejotājiem. Jo tas, ar ko nodarbojas ASV dibinātā apvienība "Rock The Ballet", nevainojami apvieno baletu, hiphopu, stepu, un mūsdienu akrobātiku, sniedzot skatītājiem lielisku izklaides vakaru. Režisora Rastas Tomasa, horeogrāfes Adriēnas Kanternas un septiņu lielisku dejotāju radītais priekšnesums ļaus novērtēt izcilu dejas sniegumu, ko pavadīs brīnumaini video kadri un krāšņas gaismu varavīksnes.

Biļetes cena ir 28 lati. Biļetes ir nopērkamas www.ticketpro.lv un "Ticketpro" biļešu kasēs TC "Galleria Riga", "Spice", "Spice Home", "Domina Shopping", "Rīga Plaza", "Olimpia", "Maxima XX", "Maxima XXX", "Rimi "Valdemārs"", "Rimi "Alfa"", "Rimi" Pulkveža Brieža ielā, "Rimi" Stirnu ielā, "Rimi "Galerija Azur" informācijas centros u.c.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.