Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Dzintaru koncertzālē uzstāsies Maksims Vengerovs

Dzintaru koncertzālē uzstāsies Maksims Vengerovs

Trešdien, 2013. gada 10. jūlijā, plkst. 19.00 Dzintaru koncertzālē savu mākslinieka talantīgo priekšnesumu sniegs Maksims Vengerovs.

Viņam vēl nav 40 gadu, taču jau labu laiku viņš tiek uzskatīts par vienu no mūsdienu spilgtākajiem, dinamiskākajiem un daudzpusīgākajiem māksliniekiem. Daži kritiķi apgalvo, ka tādi mākslinieki kā Vengerovs paradās reizi simts gados. Citi viņu dēvē par mūzikas kolosu un nesatricināmu klinti. Un visi bez izņēmuma izteic visaugstāko atzinību viņa spēles pilnībai un kaislei, ko izstaro viņa vijoles skaņa.

Vengerovs ir uzstājies uz leģendārām pasaules skatuvēm ar vislabākajiem orķestriem pasaulslavenu diriģentu (K. Abado, D. Bārenboima, V. Gergijeva, K. Deivisa, L. Māzela, K. Mazūra, Z. Mehtas, R.Muti, M. Pļetņova, A. Papano, J.Temirkanova, V. Fedosejeva, J. Simonova, M. Jansona u.c.) vadībā un sadarbojies ar aizgājušo gadu dižgariem (M. Rostropoviču, Dž. Šolti, J. Menuhinu).

Vengerovs ir apbērts ar godalgām un balvām skaņu ierakstu jomā (divas Grammy balvas, četras Gramophone Award UK balvas, četras Edison Award balvas; divas Echo Klassik Award balvas, kā arī Amadeus Prize Best Recording, Prix de la Nouvelle, Academie du Disque Victoires de la Musique, Siena Prize of the Accademia Musicale, divas Diapason d’Or, RTL d’OR, Grand Prix Des Discophiles, Ritmo u.c.). Par sasniegumiem atskaņotājmākslā Vengerovs ir saņēmis M.Rostropoviča dibināto prēmiju GLORIA un D.Šostakoviča prēmiju no J.Bašmeta Labdarības fonda.

Vengerovs ir pirmais klasiskās mūzikas pārstāvis, kurš kļuvis par UNICEF Labas gribas sūtni. Ar šo goda titulu viņš ir uzstājies koncertsērijās Ugandā, Kosovā un Taizemē. Mūziķis palīdz Hārlemas atstumtajiem bērniem, piedalās programmās, kas atbalsta bērnus, kuri ir kļuvuši par kara konfliktu upuriem, kā arī programmās, kas cīnās pret bērnu narkomāniju. Dienvidāfrikā ar M.Vengerova atbalstu tika izveidots projekts, kurā dažādu rasu un reliģisko konfesiju bērni tapuši iesaistīti kopīgā mācības procesā.

Vengerovs ir Zārbrikenes Mūzikas augstskolas un Londonas Karaliskās Mūzikas akadēmijas profesors, kā arī strādā prestižu starptautisku konkursu žūrijās.

Vengerovs spēlē slaveno Stradivāri vijoli (1727), kura savulaik bija leģendārā Rūdolfa Kreicera īpašumā.

Vengerovs ir sapņojis kļūt par diriģentu un arī kļuvis par to. Taču viņam ir vēl divi sapņi: pašam uzrakstīt kādu skaņdarbu vijolei un uz motocikla šķērsot Ameriku.

Kamerorķestrī Master Chamber Players Valencia spēlē mūziķi no Valensijas operas orķestra, kuru 2006. gadā izveidoja Lorins Māzels un Zubins Mehta. Orķestra dalībniekus atlasīja abi izcilie diriģenti. 2012. gadā tas kļuva arī par filharmonijas orķestri. Orķestra galvenā diriģenta Rikardo Kazero vadībā šis ansamblis ir kļuvis par nacionālā lepnuma objektu. Maestro Kazero ir mācījies Spānijā, Amerikas Savienotajās valstīs, Anglijā un Zviedrijā. Ilgus gadus viņš bija orķestra mūziķis un spēlēja trombonu, bet, piepildījis savu sapni, kļuva par diriģentu. Šobrīd viņš uzstājas ne vien ar vadošajiem Spānijas orķestriem, bet arī ar Izraēlas, Somijas, Ungārijas un Francijas orķestriem. Nākamās sezonas sākumā viņš stāsies Valensijas Teatro Talia mākslinieciskā vadītāja postenī.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.