Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Līgo svētkos iedzīvotājus priecēs Maestro Raimonda Paula koncerts 11. novembra krastmalā

Līgo svētkos iedzīvotājus priecēs Maestro Raimonda Paula koncerts 11. novembra krastmalā

Līgo vakaru rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti pavadīt 11. novembra krastmalā pasākumā "Līgosim Krastmalā!", kuram īpašu programmu gatavo Maestro Raimonds Pauls.

"Programmu esam sagatavojuši ar pašmāju mākslinieku piedalīšanos, tajā skaitā jaunajiem aktieriem, un svētku pārsteigumam programmā iekļauta arī tautā zināmu un mīlētu mākslinieču - Laimas Vaikules un Marijas Naumovas uzstāšanās. Koncertu veidojam tā, lai cilvēkiem gribētos dejot, dziedāt un priecāties, mēģināsim radīt jautru noskaņu gan rīdziniekiem, gan pilsētas viesiem un arīdzan tūristiem," tā šā gada Līgo vakara programmu ceturtdien preses konferencē raksturoja Maestro Raimonds Pauls.

Savukārt Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs uzsvēra: "Man ir prieks, ka jau otro gadu mums ir izdevies pierunāt Maestro Raimondu Paulu piedalīties Līgo svētku programmā Krastmalā, jo mēs patiesi varam lepoties ar Maestro sagatavoto koncertprogrammu pērnajā gadā un esmu gandarīts, ka rīdziniekiem un pilsētas viesiem bija iespēja baudīt ļoti labu koncertu Līgo vakarā."

Rīgā 23. jūnijā jau tradicionāli līgotāji būs gaidīti 11. novembra krastmalā, kur pasākumā "Līgosim krastmalā!" darbosies pušķošanās un rotaļu sēta, kā arī divas skatuves, un iedzīvotāji varēs baudīt kultūras programmu ar Latvijas teātru aktieru piedalīšanos. Arī šogad, līdzīgi kā pērn, savu īpašo Līgo vakara koncertprogrammu ar populāru dziedātāju piedalīšanos sagatavojis Maestro Raimonds Pauls. Pasākuma apmeklētāji varēs lustēties, piedaloties rotaļās un aktivitātēs, sacenšoties, dziedot, dancojot un baudot Jāņu mielastu jau no plkst. 17.00 pēcpusdienā līdz pat rīta gaismai.

23. jūnijā un 24. jūnijā sabiedriskais transports Rīgā kursēs bez maksas, un 23. jūnija naktī tas kursēs visu nakti.

Jāņu svinēšana tautiskās noskaņās kā allaž būs arī Dzegužkalnā, kur kopā ar Jāņu māti un Jāņu tēvu, "Iļģiem", "Auļiem", "Rīgas Danču klubu" un citiem varēs iepazīt Līgo tradīcijas un rituālus.

Sagaidot Līgo svētkus, Rīgā jau no 18. jūnija notiks vairāki ielīgošanas pasākumi un 21. jūnijā - tradicionālais Zāļu tirgus Doma laukumā. Īpašs pasākumu cikls "Saulgriežu ugunis Rīgas kalnos", kas jau kļuvis par labu tradīciju, tiks organizēts arī šogad. 18. jūnijā ikviens aicināts uz Torņakalnu, kur J. Akuratera un O. Vācieša muzeja dārzā varēs ielīgot kopā ar Ivetu un Vidvudu Medeņiem un folkloras kopu "Skandinieki". 19. jūnijā Jāņu iedancošana notiks Dzegužkalnā kopā ar Ilgu Reiznieci un "Rīgas Danču klubu". 20. jūnijā Āgenskalnā, E. Smiļģa Teātra muzejā uz ielīgošanu gaida "Hāgenskalna muzikanti", savukārt 21. jūnijā Čiekurkalnā - vasaras gadatirgū varēs lustēties kopā ar Baumaņu ģimenes kapelu. Šajā pašā dienā ielīgošanas pasākums kopā ar folkloras kopām "Dandari", "Krulla" un Čiguzis" notiks arī Grīziņkalnā.

20. jūnijā ielīgošanas pasākums ar Jāņu dziesmām, vainagu pīšanu, siera siešanu, rotaļām un dančiem folkloras kopu pavadībā notiks pašā Rīgas centrā – Bastejkalnā. Jāņu ielīgošana kopā ar mūziķiem un dejotājiem paredzēta arī Ķengaraga parkā. Sadziedāšanās un sadancošanās ar Jāņu rituālu pārzinātājiem gaidāma Kultūras centra "Iļģuciems" pagalmā.

21. jūnijā rīdzinieki un pilsētas viesi gaidīti tradicionālajā Zāļu tirgū Doma laukumā, kur varēs iegādāties amatnieku un tautas lietišķās mākslas izstrādājumus, kā arī lauksaimniecības produktus, Jāņu zāles un vainagus. Šajā dienā īpaša ielīgošanas programma gaidāma Kultūras pils "Ziemeļblāzma" parkā, kur piedalīsies bērnu, jauniešu un vidējās paaudzes kolektīvi, folkloras kopas, koklētāji un pantomīmas aktieri. Pasākums notiks arī pļaviņā pie Kultūras un atpūtas centra "Imanta"- ar vairāku koru, deju kolektīvu un vokālās grupas piedalīšanos – un to noslēgs zaļumballe, kurā spēlēs grupa "Lauku muzikanti".

Līgo svētku noskaņās pasākumi notiks arī vairākos Rīgas muzejos, Rīgas Centrālās bibliotēkas Imantas filiālbibliotēkā un Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā zālē.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.