Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

"Origo Summer Stage" Saulgriežos pierībinās Nils Īle un Afroambient

Origo Summer Stage Saulgriežos pierībinās Nils Īle un Afroambient

Piektdien, 21. jūnijā plkst.16:00 ikgadējā vasaras kultūras aktivitāšu centra "Origo Summer Stage" ietvaros uzstāsies Nils Īle & Afroambient, piedāvājot rīdziniekiem un pilsētas viesiem izjust vasarīgus ritmus pašā Saulgriežu dienā.

Jau vairāk nekā desmit gadus Nils Īle nodarbojas ar perkusiju spēles tehniku. Šo gadu laikā Nils ir daudz ceļojis (Āfrika, Indija, Austrālija u.c.) un papildinājis savu spēles tehniku, kā arī pilnveidojis zināšanas un izpratni par ritma būtību un spēku. Nils Īle ir piedalījies vairākos starptautiskos (Somija, Zviedrija, Lietuva, Maskava, Pēterburga u.c.) festivālos, kā arī Baltijas mūzikas projektos.

Piektdien, 21. jūnijā plkst.16:00 ikgadējā vasaras kultūras aktivitāšu centra "Origo Summer Stage" ietvaros uzstāsies Nils Īle & Afroambient, piedāvājot rīdziniekiem un pilsētas viesiem izjust vasarīgus ritmus pašā Saulgriežu dienā.

Jau vairāk nekā desmit gadus Nils Īle nodarbojas ar perkusiju spēles tehniku. Šo gadu laikā Nils ir daudz ceļojis (Āfrika, Indija, Austrālija u.c.) un papildinājis savu spēles tehniku, kā arī pilnveidojis zināšanas un izpratni par ritma būtību un spēku. Nils Īle ir piedalījies vairākos starptautiskos (Somija, Zviedrija, Lietuva, Maskava, Pēterburga u.c.) festivālos, kā arī Baltijas mūzikas projektos. Viņš ir sadarbojies ar daudziem māksliniekiem, kopīgi veidojot performances gan vizuālās mākslas, gan teātra un kino pasākumos. Afroambient ir perkusionistu grupa, kas jau vairākus gadus darbojas Latvijas mūzikas jomā. Šo grupu izveidoja Nils Īle, tajā apvienojot savus perkusiju spēles skolniekus. Pēc Nila Īles un Afroambient uzstāšanās vakara izskaņā divas stundas pie t/c "Origo" mūzikas ritmos kustēties liks DJ JAZZ.

"Iepriekšējā sezonā saņēmām daudz atzinīgu vārdu par daudzveidīgo "Origo Summer Stage" programmu. Arī šajā sezonā mēs plānojam piedāvāt daudz kvalitatīvu koncertu, kuros ikvienam interesentam būs iespēja bez maksas dzirdēt augsta līmeņa mūziķus. Mēs lepojamies ar to, ka "Origo" un Stacijas laukums ir kļuvis par nozīmīgu kultūras notikumu un koncertu vietu," stāsta tirdzniecības centra "Origo" vadītājs Aleksandrs Ņemirovskis.

Kā ierasts "Origo Summer Stage" šovasar piedāvās arī iespēju sajust Latvijas festivālu noskaņas īpašos koncertos sadarbībā ar festivāliem "Rīgas Ritmi", "Saulkrasti Jazz", u.c. Tāpat paralēli koncertiem visas vasaras garumā tiks piedāvātas lielformāta foto izstādes 450 m2 plašajā brīvdabas galerijā. Visi pasākumi baudāmi bez ieejas maksas. Šajā gadā jaunums ir arī dizaina objekts "Saules pulkstenis – Origo Universi". Deviņus metrus plats interaktīvs un izglītojošs dizaina objekts Saules pulkstenis – Origo Universi, kas ikvienu rosina noteikt laiku un iepazīt Latvijas viduslaiku pilis un nozīmīgākos objektus Eiropas pilsētās. Izmantojot koordinātes, kas atzīmētas uz vietzīmēm – 11 Latvijas viduslaiku pilīm un 10 nozīmīgākiem kultūras objektiem Eiropas pilsētās, iespējams uzzināt plašāku informāciju par konkrēto kultūras objektu. Plašāka informācija: www.summerstage.lv


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.