Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Rīgā notiks pasākums "Līgosim Krastmalā!" ar Maestro Raimonda Paula koncertu

Rīgā notiks pasākums Līgosim Krastmalā! ar Maestro Raimonda Paula koncertu

Rīgā 23. jūnijā jau tradicionāli līgotāji gaidīti 11. novembra krastmalā, kur pasākumā "Līgosim krastmalā!" varēs baudīt kultūras programmu ar Latvijas teātru aktieru, populāru solistu un mūzikas grupu piedalīšanos. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja lustēties, piedalīties rotaļās un atrakcijās, dziedāt, dancot un baudīt Jāņu mielastu jau no plkst. 17.00 pēcpusdienā līdz pat rīta gaismai. Arī šogad, līdzīgi kā pērn, savu īpašo Līgo vakara koncertprogrammu ar populāru dziedātāju piedalīšanos sagatavojis Maestro Raimonds Pauls.
Līgo noskaņas krastmalā jau no plkst. 17.00 varēs baudīt, darbojoties "Pušķošanās un Rotaļu sētā", kur apmeklētāji kopā ar folkloras kopu "Ceiruleits" aicināti pīt vainagus, iesaistīties tradicionālās tautas rotaļās, jautrās un lustīgās atrakcijās.
No plkst. 18.00 "Vakara sētā" uz mazās skatuves muzicēs muzikālā apvienība "Raxtu raxti", grupa "Folkvakars", kā arī dūdu un bungu grupa "Auļi". Savukārt "Nakts sētā" uz lielās skatuves uzstāsies dīdžejs Kaspars Zaviļeiskis, kuru nomainīs "Nepieradinātā folka orķestris" un Rīgas koru dziedājums. Plkst. 21.00 līgotājiem būs iespēja iesaistīties un līdzi dziedāt "Viļņu Jāņa jaunajiem Līgo nakts piedzīvojumiem", kur tautā zināmas dziesmas izpildīs Latvijas teātru aktieri.
Plkst. 23.00 krastmalā tiks iedegta Jāņuguns, bet pēc tam pasākuma apmeklētājus priecēs Maestro Raimonda Paula sagatavotā īpašā koncertprogramma ar mākslinieku Marijas Naumovas, Andra Ērgļa, Madaras Botmanes, Jura Jopes, Laimas Vaikules, Antras Stafeckas un dejotāju sniegumu. Pēc šīs koncertprogrammas līdz pat rīta gaismai uz lielās skatuves muzicēs Normunds Jakušonoks un "Rīgas Zelta koris", kā arī grupas "Labvēlīgais tips" un "Apvedceļš".
Saullēktu rīdzinieki un pilsētas viesi varēs sagaidīt arī "Rīta sētā", kur uz mazās skatuves uzstāsies "Bermudu divstūris", Miks Dukurs, Sabīne Berezina un Rassell, kā arī ar dīdžejs Gustavito.
Mājīgai līgošanai krastmalā tiks izvietotas Jāņu zāļu tirdzniecības vietas, kur piedāvās Jāņu zāles, vītnes un vainagus. Līgotāju ērtībai būs arī teltis ar gariem galdiem Jāņu mielasta baudīšanai. Pasākuma laikā no plkst. 17.00 krastmalā tirdzniecības vietās varēs iegādāties Līgo svētku tradicionālos ēdienus un atspirdzinošus dzērienus. Svinību apmeklētāji pasākumā varēs baudīt arī savu līdzatnesto svētku mielastu, kā arī cept desiņas uz krastmalā speciāli iekārtotiem ugunskuriem.
Veiksmīgai pasākuma norisei un ikviena labsajūtai, svētku organizatori lūdz ievērot vairākus drošības noteikumus - svinību teritorijā nedrīkst ienest stikla traukus, bīstamus asus priekšmetus, šaujamieročus, sprādzienbīstamus priekšmetus, pirotehniku, narkotiskas un psihotropas vielas, kā arī citas bīstamas lietas, kas var apdraudēt pasākuma apmeklētājus un tā norisi. Lietussargu vietā svētku dalībnieki aicināti ņemt līdzi lietus mēteļus. Lūgums vecākiem pieskatīt savus mazuļus, kā arī rūpēties par savām personīgajām mantām.
Visai pasākuma programmai varēs sekot līdzi arī uz krastmalā izvietotajiem lielajiem ekrāniem.
23. un 24. jūnijā Rīgā sabiedriskais transports būs bez maksas, kā arī Līgo naktī būs papildreisi.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.