Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Līgo svētki, Jāņi Cinevillā 2013

Līgo svētki, Jāņi Cinevillā 2013

Ja vēlies šogad labi pavadīt Jāņus un ne par ko neuztraukties, tad Tev noteikti jādodas uz līgo lielfestivālu "SMScredit.lv Jāņi Cinevillā", jo tur būs padomāts par visu un visiem – lielajiem un mazajiem, vīriem un sievām, kā arī par šoferīšiem un līdzbraucējiem.

23. un 24. jūnijā visa "Cinevilla" pilsētiņa tiks pārvērsta par Līgo lielfestivālu, kurā labi justies varēs ikviens. Visi festivāla apmeklētāji tiks aicināti iesaistīties ikgadējā Jāņu vainaga rekorda uzstādīšanā. Kopīgiem spēkiem pīsim pasaulē lielāko Jāņu vainagu, kurā savus līdzi paņemtos ziedus un jāņuzāles, iepīt varēs jebkurš. Bet, kad rekords būs uzstādīts un vakars sagaidīts, kārtīgu līgošanu sāksim kopā ar populārākā latviešu seriāla "Ugunsgrēks" dalībnieku lielo uzvedumu. Kopīgi dziedāsim iemīļotākās Līgo dziesmas, dejosim un kārtīgi atpūtīsimies.

Lai auto vadītājiem saglabātu sirdsmieru, esam noorganizējuši lielu autostāvvietu, kurā vietas pietiks visām mašīnām, kā arī tiks atvērta telšu pilsētiņa, lai visi varētu kārtīgi izgulēties un nebūtu jāuztraucas par tikšanu mājās nākamajā dienā. Varam iepriecināt arī gardēžus, kuri ļoti iecienījuši savas tradicionālās Līgo maltītes, ikviens droši drīkst līdzi ņemt savus, mājās gatavotos ēdienus, un neuztraukties par to, ka tie pie ieejas varētu tikt atņemti – tā nenotiks.

Arī vecāki, kuri vēlas labi atpūsties neuztraucoties par saviem bērniem, ir laipni gaidīti, jo, tāpat kā iepriekšējos gadus, arī šoreiz festivāla ietvaros tiks atvērta bērnu pilsētiņa, kurā jaunās atvases varēs labi pavadīt laiku. Būs arī atrakcijas un aktīvās izklaides, kurās droši varēs piedalīties gan lielie, gan mazie. Bez atrakcijām un vakara līgo izklaidēm, Cinevillā rosīsies daudz dažādi amatnieki, būs interesanta "Labie Darbi" projektu telts, kā arī vēl citas uzmanību piesaistošas vietas un aktivitātes.

Arī par tiem, kuriem Līgo dziesmas varbūt gluži neiet pie sirds, ir padomāts – Omas Briljanta Disko – tas būs paviljons, kurā skanēs visdažādākā mūzika un, protams, tajā atpūsties un ballēties varēs ikviens. Taču par modrību un muzikālo pavadījumu visas nakts garumā, festivālā rūpēsies mums visiem labi zināmais Normunds Rutulis un pozitīvais Roberts Lejasmeijers.

Visiem būs ko darīt, visiem būs kur palikt un bez raizēm atpūsties, tāpēc nav ko daudz domāt, jābrauc Līgot uz lielfestivālu "SMScredit.lv Jāņi Cinevillā".


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.