Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

6. jūlijā Ventspilī norisināsies Triatel xRace nakts posms

6. jūlijā Ventspilī norisināsies Triatel xRace nakts posms

6. jūlijā, Ventspilī notiks Triatel xRace piedzīvojumu sacensību 2013. gada seriāla trešais posms, kurš norisināsies nakts laikā. Nakts sacensības piecu posmu seriālā jau ir kļuvušas par ierastu tradīciju, kuru dalībnieki gaida katru gadu.

Lai arī līdz sacensībām palikušas 2 nedēļas, tām jau ir pieteikušās vairāk kā 100 komandas. "Šajā posmā būs daudz jauninājumu un atšķirīgu elementu nekā ierasts. Ventspils apkārtne ir ļoti unikāla ar savu apvidu, jo īpaši smalko kāpu reljefu, par ko šo vietu arī iecienījuši profesionālie orientieristi. Tā pirms 5 gadiem Ventspilī norisinājās Eiropas orientēšanās čempionāts, pēc kura dalībnieki no dažādām valstīm bija atzinuši, ka šāds apvidus ir tiešām izaicinošs. Mēs esam ieplānojuši distanci, lai dalībnieki varētu izmēģināt un izbaudīt daļu no tā Ventspils apvidus," stāsta organizators J.Vanags.

Sacensības notiks drīz pēc īsākās gada nakts, tādēļ dalībniekiem distances laikā būs iespēja izbaudīt gan saulrietu, gan arī saullēktu. Sacensību starts tiks dots plkst. 22.00. Lai arī jūlija nakts tumsa ir pāris stundu gara, tomēr dalībniekiem tiks dota iespēja ieslēgt savus lukturus un veikt distanci un pildīt sacensību uzdevumus pilnīgā tumsā. Distance sagaidāma nedaudz garāka, tumšāka, pārsvarā ārpus pilsētas teritorijas. Sacensību dalībniekiem būs jāveic jau ierastās disciplīnas – velobraukšana, skriešana un laivošana, bet kā parasti būs arī jauni uzdevumi. Ņemot vērā to, ka orientēšanās nakts laikā ir grūtāka, kā arī pārvietošanās ātrums ir lēnāks, distances uzvarētāju provizoriskie laiki un kontrollaiki ir pagarināti pa 2 stundām: tā Garmin sporta klases stiprākās komandas tiks gaidītas finišā pēc 8 stundām, bet Sportland tautas klases – pēc sešām.

Sekot cīņai starp komandām: kā mainās sacensības favorīti, kurā pilsētas malā atrodas komanda, cik liels izrāviens ir starp dalībniekiem, varēs ne tikai atbalstītāji klātienē, bet arī dalībnieku draugi un radi attālināti – caur LIVE GPS www.mansgps.lv mājas lapā vai sacensību centrā uz ekrāniem.

Seriāla kopējā spriedze arvien pieaug, pēc pirmajiem diviem posmiem pagaidām vēl nav izteikti līderi. Triatel xRace sacensības šogad norisināsies vēl trijās Latvijas pilsētās: 6. jūlijā nakts posms Ventspilī, 17. augustā Rīgā un noslēguma posms ar kopvērtējuma apbalvošanas ceremoniju 21. septembrī Jūrmalā un tās apkārtnē. Lētākā pieteikšanās Ventspils posmam ir līdz 23. jūnijam mājas lapā www.xrace.lv.

Sacensību pamatā ir orientēšanās, braukšana ar velosipēdu, airēšana, stratēģiskā plānošana, kā arī citi aizraujoši prāta un nedaudz ekstrēmi speciālie uzdevumi. Atkarībā no izvēlētās distances trasē pavadītais laiks ir no 1,5 līdz 8 stundām. Posmos iegūtie punkti nosaka kopējo seriāla uzvarētājus, kas sadalīs balvu fondu 3000LVL vērtībā.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.