Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Ķemeri gatavojas svētkiem 9. – 10. augustā

Ķemeri gatavojas svētkiem 9. – 10. augustā

Kā jau katru gadu, arī šogad augusta vidū - 9. un 10. augustā - notiks gadskārtējie Ķemeru svētki.

Norišu klāsts plānots gana plašs, un ko interesantu sev varēs atrast ikviens - gan sporta aktivitāšu piekritēji, gan mierīgākas izklaides un kultūras pasākumu atbalstītāji.

Svētkus atklās nu jau tradicionālais nakts koncerts pie sēravota paviljona "Ķirzaciņa" 9. augusta vakarā, kura klausītājus šoreiz priecēs "Barona ielas saksofonu kvartets". Savukārt, 10. augustā kultūras norises turpināsies ar dažādiem priekšnesumiem uz brīvdabas skatuves. Rītu plkst. 11:00 ieskandinās mājinieki - Ķemeru vidusskolas radošie kolektīvi, kuriem pievienosies viesi no Kauguriem - popgrupa "Visi kā viens", kas skatītājus jau priecēja arī pagājušajā gadā. Pēc tam skatuvi pārņems šo svētku redzamākais jaunums - hip-hop, break-dance un street-dance paraugdemonstrējumi gan Latvijā jau pazīstamu, gan jaunu mākslinieku izpildījumā. Dienas beigās, plkst. 21:00 uz skatuves kāps Latvijā pazīstamā grupa "Sestā Jūdze", piedāvājot kārtīgu izdancošanos zaļumballē, bet pēc zaļumballes paredzēta diskotēka ar DJ PERVERT SALA.

Turpinot pagājušajā gadā iesāktās tradīcijas, par īstu kultūras centru svētku laikā pārvētīsies Ķemeru bibliotēka. Šogad tajā varēs iepazīt mākslinieces Ingunas Radziņas veidotās lelles, kas tapušas Jūrmalas teātra leļļu studijas izrādēm. Gan mazi, gan lieli varēs lelles kārtīgi apskatīt, ar tām fotografēties un uzzināt daudz kā jauna - ne velti izstādei dots nosaukums "Brīnumainā pasaule". Tāpat bibliotēkā būs apskatāma Nāburgu dzimtas gleznu izstāde, kas veidota, atzīmējot jau 4. paaudzē Ķemeros dzīvojošās dzimtas simtgadi. Daudz interesanta sola arī plānotā Jūrmalas suņu izstāde, kuras ietvaros arī šogad notiks pērn lielu popularitāti ieguvusī ķemernieku bezšķirnes suņu izstāde. Protams, nav aizmirsts arī par Ķemeru galvenajām bagātībām - pie sēravota "Ķirzaciņa" svētku laikā notiks sērūdeņu un dūņu izzināšanai veltītas aktivitātes, savukārt, pie Ķemeru lielā tīreļa, kas ir galvenā sērūdeņu veidošanās vieta Ķemeru apkārtnē, Dabas aizsardzības pārvaldes speciālistu vadībā notiks ķemernieku un citu Latvijas iedzīvotāju tik iemīļotās rekonstruētās tīreļa laipas atklāšanai veltītas izglītojošas aktivitātes.

Un visbeidzot, protams, sporta sacensības, kas arī kļuvušas par Ķemeru svētku neatņemamu sastāvdaļu. Spēkiem mēroties varēs orientēšanās sportā, volejbolā (šogad trīs laukumos!), šaušanā, virves vilkšanā, Anniņas kurpes mešanā, būs arī jautrības stafetes, piepūšamās atrakcijas, vizināšanās ar zirgiem u.c.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.