Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

XI RASA Piena paku laiku regatei rekordliels dalībnieku skaits

XI RASA Piena paku laiku regatei rekordliels dalībnieku skaits

24. augustā Jelgavā notiks ikgadējie XIII Vispārējie Piena, Maizes un Medus svētki Raiņa parkā un XI RASA Piena paku laivu regate Lielupes ūdeņos, kas pulcē lielu skaitu gardēžu un "Jūras vilkus" gan dzīvē, gan sirdī. Šogad XI RASA Piena paku laivu regate solās būt īpaši spraiga, jo pieteicies rekordliels skaits dalībnieku – 40 komandas.

Jau no pulksten 10.00 aicināti uz gada gardākajiem svētkiem Raiņa parkā, lai iepazītos, nogaršotu un iegādātos dažādus piena, maizes un medus izstrādājumus, kā arī citus gardumus un amatnieku darinājumus. Degustāciju konkursos būs iespēja nogaršot medu un maizi, lai noteiktu "Latvijas atzītāko medu 2013" un "Zemgales gardāko rudzu maizi 2013". Brīvajos brīžos gan maziem, gan lieliem būs iespēja darboties radošajās darbnīcās un piedalīties konkursos. Par muzikālo programmu dienas gaitā gādās jautrie dīdītāji – "Kreicburgas ziķeri", kā arī sagādāts "Ciema kukulis" no Jelgavas kolektīviem.

Vēl nebijusi akcija svētku laikā Raiņa parkā – "Lauki ienāk pilsētā Jelgavā" – iespēja izsmaržot un izgaršot Latvijas lauksaimnieku izaudzētos un saražotos produktus, apskatīties Latvijai raksturīgus mājdzīvniekus un mājputnus, kā arī piedalīties konkursos un aktivitātēs visai ģimenei. Ieejas maksa pasākumā: mežonīgi laba ēstgriba!

Kad gardumi nogaršoti un iegādāti, tad pulksten 15 aicināti uz Promenādi, kur notiks Baltijā vienīgā piena paku laivu regate, kura šogad pulcēs rekordlielu dalībnieku skaitu – 40 komandas.

40 tūkstošus RASA piena pakas, kuras dāvina Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums Food Union, tiks sadalītas starp visām komandām, lai tās varētu uzbūvēt laivu un cīnīties septiņās dažādās nominācijās: Oriģinālākā laiva, Visatraktīvākā komanda, Saldais krējums, Ātrākā laiva, Treknākais piena plosts, Inovatīvākā laiva un "Pilnīgs sviests". Visas komandas pirms brauciena prezentēs savas laivas Lielupes krastā, tāpēc aicinām īpaši tam sagatavoties, lai iegūtu skatītāju simpātijas.

Lai gūtu absolūtu uzvaru XI RASA Piena paku laivu regatē ir nepieciešams ievērot matemātisko formulu: tukšas piena pakas + ģeniāla ideja + saistmateriāli + nedaudz piepūles x apkalpojošais personāls.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.