Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Lielkoncertā Bruknā muzicēs arī Intars Busulis un Kārlis Lācis

Lielkoncertā Bruknā muzicēs arī Intars Busulis un Kārlis Lācis

Jau vēstīts, ka šīs nedēļas nogalē sestdien, 24. augustā Bruknas muižas dārzā plkst. 19.00 notiks labdarības akcijas "Uzcel savu baznīcu!" lielkoncerts. Ziedojot savu talantu, laiku un prasmes, koncertā piedalīsies mūziķi Raimonds Tiguls, Kristīne Kārkle - Puriņa, Artis Gāga, Kristaps Vanadziņš, Edvīns Ozols un Andris Buiķis, dziesminieks Kāris Kazāks, dziedātāja Aija Andrejeva, Mārtiņš Burke – Burkevics, Dūdumu ģimene, grupas "Lady’s Sweet", "Putnu balle", kā arī liepājnieku apvienība "Willow Farm".

Kļuvis zināms, ka vairāku stundu garajā labdarības lielkoncertā, papildus minētajiem, piedalīsies arī mūziķi Intars Busulis, Kārlis Lācis un Kārļa Būmeistera muzikālais projekts "Matters".

Viens no koncerta dalībniekiem, mācītājs Mārtiņš Burke – Burkevics atzina, ka ļoti rūpīgi izvēlējies dziesmas, kuras dāvāt apmeklētājiem. "Izjūtu lielu atbildību, gatavojoties kāpt uz skatuves līdzās profesionāliem mūziķiem. Mani ļoti iedvesmo Andreja Mediņa paveiktais un dalība koncertā būs tam apliecinājums. Izvēlējos dziesmas ar tādu vēstījumu, kurš ir būtisks gan man pašam, gan sasauksies ar šī lielkoncerta "Uzcel savu baznīcu!" ideju. ", uzsver Mārtiņš Burke – Burkevics.

Ieeja Bruknas muižā būs atvērta jau no plkst.16.00. Arī šogad apmeklētāji tiks aicināti būt klātesoši radošiem procesiem pie cepļa, kur dienasgaismu ieraudzīs Latgales "Pūdnīku skūlas" keramiķa Ēvalda Vasiļevska vadībā gatavotie trauki. Atjaunotajā Bruknas muižā ikviens apmeklētājs varēs baudīt kino. Būs iegādājams Bruknas muižas saimnieču gatavotais cienasts. Apskatei tiks atvērtas Bruknas muižas ļaužu rokām atjaunotās telpas un izveidotais gleznainais dārzs.

Viena no akcijas "Uzcel savu baznīcu!" rīkotājām, lielkoncerta režisore, liepājniece Maija Kalniņa par gaidāmajiem notikumiem Bruknā stāsta: "Pērn pirmoreiz notikušais labdarības pasākums Bruknas muižā pulcēja necerēti daudz apmeklētāju. Tālu no lielpilsētu steigas uz Dāviņu pagastu, kur mājvietu radusi "Kalnu svētību kopiena", ceļu mēroja 2000 ļaužu. Bruknā piedzīvotais apstiprināja, ka palīdzot kopienas ļaudīm celt šo sakrālo ēku, simboliski to ceļam katrs sevī. Tāpēc jautājums, būt vai nebūt turpinājumam, neradās nevienam no iesaistītajiem. To pierāda arī Latvijas mūziķu un citu amatu lietpratēju atsaucība, piedaloties šī gada programmas veidošanā."

Priesteris Andrejs Mediņš, kurš Bruknā izveidojis vietu, lai palīdzētu dažādās atkarībās nonākušajiem, uz aicinājumu teikt ceļa vārdus šīs sestdienas notikumiem, ir lakonisks: "Nebaidīsimies! Padarīt debesis skaistākas! Padarīt savu dzīvi labāku! Nebaidīsimies pārvērst savu dzīvi par daļu no debesīm!"

Atgādinām, ka labdarības akcijas "Uzcel savu baznīcu! mērķis ir atbalstīt un piesaistīt līdzekļus Svēto Apustuļu kapelas celtniecībai un apustuļu skulptūru izveidei Bruknā. Tā apvienojusi sabiedrībā zināmus mūziķus, māksliniekus un citu amatu lietpratējus, lai kopējiem spēkiem palīdzētu "Kalnu svētību kopienas" ļaudīm uzcelt baznīcu. Gada laikā ar šīs akcijas palīdzību piesaistīti ievērojami līdzekļi, kuri ļāvuši baznīcas celtniecības darbiem tikt lieliem soļiem uz priekšu.

Ieeja pasākumā pret ziedojuma kartēm, kuras 3, 5 un 10 latu apmērā iegādājamas visās Biļešu paradīzes kasēs, mājas lapā www.bilesuparadize.lv, kā arī pirms pasākuma notikuma vietā.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.