Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Aicinām balsot par veiksmīgākajiem jaunajiem tūrisma produktiem

tip3

Anketa sagatavota, un tagad vārds – jums. Ikvienam interesentam, kas vēlas balsojot izteikt savu vērtējumu par konkursā "Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2012" iesniegtajiem pieteikumi..

Rudens zelta lapu piedāvājums Turaidā

tip3

Oktobra sākums ir laiks, kad Gaujas senieleja uzzied rudens krāšņumā un sirdsbalss aicina doties dabā un apmeklēt vēstures stāstiem bagātas vietas. Turaidas vēsturiskais centrs ir vieta, kur..

Skaistā Uguns Paparde Valmierā

tip3

1 . septembrī Pauku priedēs, Valmierā, notika viens no krāšņākajiem un interesantākajiem šā gada pasākumiem – 8. starptautiskais uguņošanas festivāls "Uguns paparde". Piecas pirote..

Igatē 17.augustā svinēs ziedu svētkus

tip3

17. augustā Igates pilī tradicionālajos "Ziedu svētkos" varēs aplūkot ziedu kompozīcijas, noklausīties dažādu mūziķu sniegumā, kā arī izdejoties lielajā svētku ballē, vēsta pasākum..

Turaidas pils diena 5.augustā

tip3

Turaidas pils vecums mērāms gadu simtos – pavisam drīz svinēsim mūra pils astoņsimtsgadi. Šogad Turaidas pils dienā "Māla gudrība" 5. augustā tiks godināts kas daudz vecāks par..

Slīteres ceļotāju dienas 2012.gada 2.un 3.jūnijā, Dundagas novadā

Jau trešo gadu pēc kārtas notiks Slīteres Ceļotāju dienas, kas ikvienu aicina pavadīt mežu un divu jūru elpas pilnas dienas Slīteres nacionālajā parkā, Līvu krastā un visā Dundagas novadā. J..

Sākas Kurzemes apceļošana 2012

Kurzemes tūrisma asociācija šogad jau piekto gadu organizē akciju "Apceļo Kurzemi". Šīs akcijas tēma – Ražots Kurzemē. Tās mērķis ir turpināt popularizēt un pievērst uzmanību Kurze..

Kandavas novada pasākumi maijā

Vai sen neesat pabijuši Kandavā un jau kādu laiku plānojat turp doties? Uzzini kad notiks kāds interesants pasākums, kuru Tu varēsi apmeklēt kopā ar draugiem vai ģimeni. Raksta turpinājumā l..

19.maijs - gadskartējais Pūķaraga pārgājiens apkārt Papes ezeram

Pasākums, kurš ik gadu pulcē tos, kuri vēlas sagaidīt pavasari , izbaudīt prieku par veikto ceļu un uzvaru pār sevi, redzēt jaunos kumeliņus ezera palienēs, sajust meža un pļavu atmodu, sas..

Zivis lido Kuldīgā

Pavasaris ir klāt un Kuldīgā iespējams vērot, kā virs Ventas rumbas lec vimbas. Šāda parādība novērojama katru pavasari, zivju nārsta laikā, tādēļ Kuldīgu mēdz dēvēt par pilsētu, kur zivis ķ..

Mākoņu pastaiga Siguldā 2012

Laika prognozes sola, ka sestdien, 21. aprīlī, gaidāmi sevišķi labvēlīgi laika apstākļi, lai dotos Mākoņu pastaigā – vērotu dabas mošanos pēc ziemas, ieklausītos atlidojušo putnu balsīs un u..

Kurzeme piesaistīs tūristus ar KURZEMES ROMANTISKO VĪNA TŪRI

Šogad viens no atraktīvākajiem jaunumiem būs Kurzemes romantiskā vīna tūre. Līdz šim jau Latvijā bija zināmi atsevišķi vīndari, kas tūristiem piedāvā vīna degustācijas, kuras bija iekļautas ..

Jūrmalu Lielbritānijā ierindo pasaules labāko pludmaļu desmitniekā

Vienā no lielākajiem Lielbritānijas ziņu portāliem www.aol.co.uk tūrisma un atpūtas sadaļā Jūrmala ierindota desmit pasaules brīnišķīgāko pludmaļu vidū. Jūrmala minēta starp tādam pasaulē pa..

EŽU ŠĶŪNIS - radošs piedzīvojums brīva dabā

Ežu šķūnis ir brīvdabas piedzīvojumu parks, kas atrodas pāris kilometru attālumā no Valmieras centra, kur stacionāri dabā izvietoti dažādi uzdevumi un Ežu vadībā tiek organizētas pasākumu pr..

airBaltic atklāj ceļojumu aģentūru internetā

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic šodien atklāj ceļojumu aģentūru internetā www.airBalticTravel.com, kas nodrošina iespēju ērtāk un lētāk plānot atpūtas un darījumu braucienus.

Zelta lapu laiks Siguldā

Koki kļūst sārti un zeltaini. Laiks doties uz Siguldu. Šogad iesakām uzvilkt ērtākus apavus, atbraukt līdz Siguldai, nolikt mašīnu stāvlaukumā un visu izstaigāt ar kājām. Protams ir īstais ..

Siguldas slēpošanas trases atklāj sezonu un prezentē ziemas karti

Šonedēļ visi ziemas mīļotāji aicināti uz Siguldu, jo trases atklās visas Siguldas slēpošanas trases – Kaķīškalns, Kordes, Reiņa un Pilsētas trases. "Siguldas tūrisma attīstības aģentū..

Jūrmalas kūrortpilsēta piedalās tūrisma gadatirgū "TUR 2012" Zviedrijā

No 2012. gada 22. Līdz 25. martam Gēteborgā, Zviedrijā Jūrmalas pilsētas domes tūrisma informācijas centra pārstāve kopā ar Jūrmalas kūrortviesnīcu "Hotel Jūrmala Spa" piedalīsies tūrisma ga..
Type: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.