Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

SUNNY MELODY PASĀKUMU PROGRAMMA, 1.-12.jūlijs

SUNNY MELODY PASĀKUMU PROGRAMMA, 1.-12.jūlijs

Raksta turpinājumā lasiet par bāra sunny melody organizētajiem priekšnesumiem, pasākumu programmu no 1.-12.jūlijam.

Trešdiena, 1.jūlijs – Šūpuļdziesmu vakars ar DJ KLĀSU VĀVERI
"Lullabies" CD sērijas sastādītāja Klāsa Vāveres salikumā un atskaņojumā būs dzirdama DJ programma 20th Century Lullabies/20. gs. šūpuļdziesmas. Dziesmas, bez kurām šodien pasaule būtu citādāka. No Edītes Piafas un Frenka
Sinatras līdz Pink Floyd un U2.
Turpmāk "Lullabies" DJ cikla programmas - arī citos trešdienu vakaros. Ieeja, iegādājoties vienu kokteili, sākums – 20:00.


Piektdiena, 3.jūlijs – Solo Melody ar GORAN GORA
Goran Gora ir bijis īpašais viesis Nouvelle Vague un Kings Of Convenience koncertos Rīgā, uzstājies pasaules lielākajā mūzikas konferencē SXSW Ostinā, Teksasā, ASV, kā arī koncertējis Lielbritānijā, Zviedrijā, Vācijā, Francijā un citās valstīs.. Līdz šim izdoti divi ieraksti: "2 hands/ 4 songs EP" (7") un "JetLag" (LP, CD). Goran Gora ir 25 gadus vecs dziesmu autors no Baldones/Rīgas. Plašāku uzmanību mūziķis pirmo reizi ieguva 2005. gada otrajā pusē ar pirmajiem radio singliem Slow Down un Fools In Love.


Sestdiena, 4.jūlijs – Džeza vakars ar JĀNI MOISEJU
2006. gadā, iekļuvis konkursa "Sony Jazz Stage" finālā, Jānis tagad atgriežas pie sava ampluā – populārās džeza mūzikas. Šobrīd viņš strādā pie jauna albuma, kurā tiks iekļauti jau līdz šim izskanējušie singli – Ģederta Ramana dziesma "Vakara saulei", kā arī Ulda Marhileviča un Ainara Mielava deviņdesmito gadu sākumā sarakstītā "Līdzās tev". Jauno albumu producē Gints Stankevičs, pieaicinot lieliskus studijas mūziķus - tostarp arī saksofonistu Gintu Pabērzu un pianistu Kārli Lāci. Speciāli Sunny Melody pasākumam Jānis atjaunojis savu populārā džeza programmu, kurā izpildīs arī tādas dziesmas kā: "The Girl From Impanema"; "Sunny"; "Fly To The Moon" un vēl daudzas citas.


Trešdiena, 8.jūlijs - Šūpuļdziesmu vakars ar DJ KLĀSU VĀVERI
"Lullabies" CD sērijas sastādītāja Klāsa Vāveres salikumā un atskaņojumā būs dzirdama DJ programma Vinyl Lullabies/Vinila šūpuļdziesmas. Šūpuļdziesmas dzīvo vinilā! Pēdējo 50 gadu populārās mūzikas skaistākie un vērtīgākie mirkļi: Elviss Preslijs, Mailss Deiviss, The Beatles, Toms Veitss, Leonards Koens u.c.
Turpmāk "Lullabies" DJ cikla programmas - arī citos trešdienu vakaros. Ieeja, iegādājoties vienu kokteili, sākums: 20:00.

Piektdiena, 10.jūlijs – Solo Melody ar AMBER
Dziedātāja AMBER ir būtne ar samtainu balsi... Sievišķīgi šarmanta un reizēm mežonīgi draiska kā jūras izskalots dzintars...
Viņa ir piedalījusies vairākos veiksmīgos muzikālos projektos – Tango Sin Quinto, Viva La Bomba, La Fleur Dīvu nakts un 3 gadus bijusi krāšņā muzikālā šova Cabaret galvenā soliste.
Amber ir ieguvusi 2.vietu internacionālā solistu konkursa "Piecas Zvaigznes" finālā Sočos.


Sestdien, 11.jūlijā – džeza vakars ar grupu THE NEW TRIO
Šī grupa ir džeza pianista un komponista, konkursa "Sony Jazz Stage 2007" Grand Prix ieguvēja Kristapa Vanadziņa 2007 gadā izveidots projekts, kurā muzicē arī sitamo instrumentu meistars Andris Buiķis, kas ir uzstājies ar tādiem mūziķiem, kā David Kikoski, Nic Gotham, Laima Vaikule, Jānis Stībelis un 2008. gadā arī uzvarēja konkursā "Sony Jazz Stage".
Kontrabasists Staņislavs Judins muzicējis Eiropas studentu bigbendā‚ un ar to koncertējis Dānijā, Zviedrijā, Ķīnā, Monako un Francijā. Staņislavs arī pasniedz basa spēli Ventspils mūzikas augstskolā.
"The New Trio" mūzika sniedzas improvizācijas, skaņas, sajūtu un dinamikas robežās, Kristapa Vanadziņa "jaunās mūzikas" kompozīciju atskaņošanā, kur tiek izmantoti arī programmēšanas elementi un skaņu modeļi.
"Džeza mūzika ir vienīgā mūzika, kurā nav ierobežojumu.Tu vari iziet ārpus saviem, ārpus mūzikas vai tradīciju rāmjiem. Tavās rokās ir pats trauslākais –skaņas," saka Kristaps Vanadziņš.


Trešdien ieeja, iegādājoties vienu kokteili. Biļešu cena piektdienas un sestdienas pasākumos - Ls 5, cenā iekļauta arī glāze šampanieša. Ar flaijeri – Ls 4 (meklējiet flaijerus grupu mājas lapās). Koncerts piektdienās un sestdienās sākas 21:00. Biļetes var iegādāties pasākuma dienā pie ieejas, kā arī www.bilesuserviss.lv.

Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.