Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Latvijas Blūza konkurss uz "Origo Summer Stage" skatuves

Latvijas Blūza konkurss uz Origo Summer Stage skatuves

19. jūlijā plkst. 19.00 uz "Origo Summer Stage" skatuves piecas mūzikas apvienības sāks sacensību par galveno balvu – Latvijas Blūza atbalsta biedrības apmaksātu ceļojumu uz Tulūzu Francijā, lai pārstāvētu Latvijas blūzu 2013. gada Eiropas galvenajā blūza notikumā - European Blues Challenge.

Konkursa otrā, jeb Profesionālā kārta notiks ceturtdien, 19. jūlijā plkst. 19.00 uz "Origo Summer Stage" skatuves Rīgā, Stacijas laukumā. Šajā kārtā katram konkursantam būs jāsniedz 25 minūšu priekšnesums žūrijai un skatītājiem. Tiks vērtēta izpildījuma oriģinalitāte un atbilstība žanram, kā arī skatuves tēls un individuālā meistarība. Žūrijas balsojums noteiks tos četrus labākos, kas piedalīsies konkursa fināla koncertos III Blūza svētkos Siguldā, 28. jūlijā.

II Latvijas Blūza konkursā piedalās: "The Peace Street Duo", "Fortress", "Pūce", "Tonija un draugi" un "Ginta Žilinska Trio". Atlases kārtā piedalījās 8 kolektīvi. Pasākuma rīkotāji konkursa uzvarētājiem nesola naudas balvas vai kādus citus materiālus labumus, bet uzsver - jau dalība šajā pasākumā nozīmē tikt pamanītam un sniedz iespējas iekļūt Eiropas blūza apritē!

Jau tika ziņots, ka saskaņā ar aizvadītajā vasarā notikušā I Latvijas Blūza konkursa nolikumu, tā uzvarētāji - grupa Chehols šī gada 16. - 17. martā Berlīnē pārstāvēja valsti starptautiskajā konkursā European Blues Challenge, kurā tikās 19 Eiropas valstu Nacionālo blūza konkursu uzvarētāji.

Latvijas Blūza konkursa un Siguldas Blūza svētku idejas autora un organizētāja Normunda Kalniņa viedoklis: "Berlīnē redzētais vēlreiz apstiprināja pārliecību, ka Latvijas blūzs ir daudz augstākā līmeni, nekā tas mums ir stāstīts. Chehols nebija nedz labākais, nedz sliktākais tā vienkāršā iemesla dēļ, ka mūzika nav 100 metru skrējiens, kur uzvarētāju noteikt ir samērā vienkārši. Jebkura mākslu konkursa būtība ir pierādīt pasākumu rīkotājiem, ka tieši tu būsi viens no tiem, kuru klātbūtnes dēļ apmeklētāji pirks biļetes. Daudzās festivālu rīkotāju vizītkartes grupas pārstāvja Kristiana rokā liecināja, ka, gan mēs ar Latvijas Blūza konkursa it kā grūtajiem noteikumiem, gan tie, kas saņem dūšu piedalīties, - visu darām pareizi."

Šogad III Blūza svētki norisināsies divas dienas - 27. un 28. jūlijā, kad līdz pat pusnaktij uz Siguldas pilsdrupu estrādes skatuves kopā ar pašmāju mūziķiem uzstāsies blūzmeņi no ASV, Austrijas, Igaunijas, Itālijas, Lielbritānijas un Lietuvas. Biļetes iespējams iegādāties Biļešu servisa kasēs visā Latvijā, kā arī www.bilesuserviss.lv un www.bezrindas.lv. Apmeklētāju ērtībai būs norīkoti arī autobusi Rīga-Sigulda-Rīga.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.