Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Rīgas centrā durvis vērusi jauna audio ierakstu studija!

Rīgas centrā durvis vērusi jauna audio ierakstu studija!

Pavisam nesen Rīgas centrā atklāta profesionāla plaša profila audio ierakstu studija ar zīmīgu nosaukumu – "LABO IERAKSTU STUDIJA". Tajā apvienojušies četri Latvijā un ārpus tās robežām zināmi producenti – Lotars Lodziņš, Jānis Kalve, [Ex] da Bass un Dairis Muižnieks.

Tiem, kas regulāri seko notikumiem un piedalās Latvijas mūzikas dzīvē, jau sen ir zināmi tādi vārdi kā Jānis Kalve vai Lotars Lodziņš. Šie cilvēki ir producējuši daudz dziesmu lielam skaitam pazīstamu izpildītāju, sākot ar DJ Ella un beidzot ar grupu "Labvēlīgais Tips". Savukārt Jāņa Kalves miksēšanas un māsterēšanas prasmes izmanto daudzi Latvijā pazīstami mūziķi, piemēram, Otra Puse, Gačo, Musiqq, Aisha, Bermudu Divstūris, Rassell & Sabīne Berezina, Samanta Tīna, Anmary u.c.

Tāpat visiem labi ir zināms dīdžejs [Ex] da Bass jeb Mareks Dainis, kurš jau divus gadus pēc kārtas ir populārākais dīdžejs Latvijā. Viņa specialitāte ir audio rullīšu veidošana radio stacijām un televīzijām. Ar viņa palīdzību specifiskus audio projektus realizē pasākumu organizatori, deju grupas, sportisti, uzņēmumi, cirka mākslinieki, iluzionisti un citi dažādu industriju pārstāvji. Studijā viņš atbild arī par visām lietām, kas saistītas ar dīdžejiem un deju mūziku, kā arī organizatoriskiem jautājumiem.

Hip-hop mūzikas fani noteikti ir dzirdējuši producenta un izpildītāja Daira Muižnieka vārdu, kurš uzticīgi turpina darboties šajā lauciņā. Viņš ne tikai rada dziesmas, bet arī pats dzied un raksta dziesmu tekstus.

Jānis Kalve un Lotars Lodziņš stāsta: "Mēs jau ilgu laiku meklējām telpas centrā, kuras atbilstu gan ģeogrāfiski izdevīgam novietojumam, gan mūsu prasībām par pareizu akustisku noformējumu. Ir veikti akustiski aprēķini un ielikts milzīgs darbs, lai telpa atbilstu mūsu prasībām un ieraksti skanētu kvalitatīvi un pareizi. Papildus funkcionalitātei mums izdevies telpu padarīt arī mājīgu un estētiski pievilcīgu. Ierakstu telpā gar sienu ir pat koka panelis ar īpašā tehnikā iestrādātam notīm, lai dziedātājiem un mūziķiem darba procesā būtu patīkamāka atmosfēra".

Īpašu paldies studijas puiši saka internetveikalam muzpro.lv, kas operatīvi palīdzēja svarīga studijas aprīkojuma iegādē.

Darbs studijā jau notiek pilnā sparā un rezultāti nebūs ilgi jāgaida, jo par vienu no pirmajiem darbiem – Rodion Gordin dziesmu "Love Me Right" ir noslēgts līgums ar lielu deju mūzikas izdevējkompāniju Vācijā. Tāpat jaunumi gaidāmi arī no grupas "Labvēlīgais Tips", Liene Candy un DJ Ella, kura jau vairāk kā pusgadu dzīvo un darbojas ASV un, veidojot savu dziedātājas un dīdžeja karjeru, izmanto tieši šīs studijas pakalpojumus.

"LABO IERAKSTU STUDIJA" atrodas Rīgas centrā, Elijas ielā 17.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.