Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Konstatēti Lady Gaga koncerta biļešu viltojumi

Konstatēti Lady Gaga koncerta biļešu viltojumi

Lady Gaga kocertu rīkotāji Baltijas valstīs, koncertaģentūra FBI, iesaka uzmanīties un nekādā gadījumā neiegādāties Lady Gaga koncerta biļetes no rokas, bet pirkt tās tikai no oficiālā koncerta biļešu izplatītāja "Ticketpro". Koncerta biļetes nopērkamas "Ticketpro" biļešu kasēs MAXIMA XX un XXX lielveikalu informācijas centros visā Latvijā, kā arī vairākos tirdzniecības centros Rīgā un internetā www.ticketpro.lv. Pilns tirdzniecības vietu saraksts atrodams "Ticketpro" mājas lapā.

"Ticketpro" pārstāvis Latvijā Uģis Liepiņš skaidro: "Šobrīd mūsu rīcībā nodotas aptuveni 40 viltotas koncerta biļetes, kuras pircēji iegādājušies caur sludinājumiem - no rokas. Dažos gadījumos biļetei līdzi iedots arī viltots "Maxima" veikala čeks, tā ar viltu radot priekšstatu, ka biļete ir īsta, jo "Maxima" veikalu Informācijas centros tiešām atrodas "Ticketpro" biļešu kases. Mēs vēlamies uzsvērt, ka, iegādājoties biļetes no rokas, pastāv augsts risks nopirkt viltojumu."

Lai arī viltotā biļete var izskatīties ļoti līdzīga oriģinālajai, pie ieejas norises vietā visas koncerta biļetes tiks skenētas un apmeklētājiem ar viltotām biļetēm ieeja tiks liegta.

Ja par iegādāto biļeti radušās šaubas, lūdzam savlaicīgi sazināties ar biļešu izplatītāju - firmu "Ticketpro".

Atgādinam, ka pieckārtējās "Grammy" balvas ieguvējas Lady Gaga koncerts Mežaparka estrādē norisināsies jau nākamnedēļ, 23. augustā. "Ticketpro" biļešu kasēs, kā arī interneta lapā www.ticketpro.lv biļetes pieejamas sākot no 29 latiem.

Lady Gaga šovs būs viens no iespaidīgākajiem ārvalstu mūziķu koncertiem, kas līdz šim norisinājies Mežaparka estrādē. Skatuves dekorācijās galveno lomu spēlēs apjomīga pils, kuras fonā norisināsies "Born This Way" balle. "Lady Gaga skatuves noformējums ir apjomīgākā teatrālā uzbūve, kāda jebkad radīta koncertturnejai. Pils konstrukcijas un skatuves pārvietošanai vien ir nepieciešamas piecpadsmit smagās automašīnas ar 16 m garām piekabēm," skaidro turnejas skatuves dizaina izstrādātājs, uzņēmuma "Tate Towers" vadītājs Džeimss Fairorts (James "Winky" Fairorth). "Tate Towers" izstrādājuši skatuvisko noformējumu daudzām pasaulslavenu mūziķu turnejām, tajā skaitā Rodžeram Votersam (Roger Waters), Red Hot Chili Peppers, Take That, Jay-Z & Kanye West u.c. "Tate Towers" tehnoloģiskie risinājumi izmantoti arī Londonas Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā.

"Vienmēr esmu sapņojusi būt ģerbtai itāļu dizaineru drēbēs no galvas līdz kājām!" smejas Lady Gaga. Turnejas tērpus, kurus mūziķe koncerta laikā regulāri mainīs, veidojuši slavenie itāļu modes nami "Versace", "Armani" un "Moschino".

"Lady Gaga ir tagadne un nākotne," uzskata modes māksliniece Donatella Versače (Donatella Versace). "Viņa ir iedvesmas simbols. Bezbailīga un drosmīga. Ikviens klātesošais būs pārsteigts, ieraugot mūsu kopdarba rezultātu!"


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.