Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Eurovision 2013 Latvia - izsludina 2013. gada Eirovīzijas Nacionālo atlasi

Eurovision 2013 Latvia - izsludina 2013. gada Eirovīzijas Nacionālo atlasi

Latvijas Televīzija izsludina dziesmu pieteikšanu 2013. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa Nacionālajai atlasei. Dziesmu iesniegšanas termiņš - 2012. gada 30. novembris. Arī šogad Nacionālajā atlasē ir vairāki jauninājumi.

"Nešaubīgi, ka Eirovīzija kā viens no gada vērienīgākajiem šoviem un skatītākajiem raidījumiem ir vajadzīgs. To pierāda gan plašā rezonanse sabiedrībā, gan mūziķu aktivitāte, gan skatītāju lielā interese. Un tomēr šim konkursam ir jāturpina augt ne tikai profesionāli, bet arī, tuvinoties skatītājam un mainoties sabiedrības attieksmei pret to," atzīmē LTV valdes loceklis Edgars Kots.

Kā vērienīgā pasākuma producente šogad darbojas Latvijas Televīzijas režisore un pieredzējusī Eirovīzijas delegāciju vadītāja Zita Kaminska: "Daudzās valstīs Eirovīzijas Nacionālās atlases posms noris izteikti pozitīvā gaisotnē, kad pāri sāncensības garam prevalē dziedāšanas, varēšanas un kopā sanākšanas prieks. Latvijā ir laba pieredze dažādos dziedāšanas saietos un svētkos, un, manuprāt, ir pienācis laiks šo labo kopā būšanas pieredzi ieviest arī popmūzikā. Tāpēc atlases pusfinālu un fināla koncertiem ir iecerēts gan jauns formāts, gan visai Nacionālajai atlasei arī cits nosaukums."

Dziesmu autori tiek aicināti savas dziesmas iesniegt jau no 19. oktobra līdz 30. novembrim. Katrs mūzikas autors Nacionālajai atlasei var iesniegt ne vairāk kā divas dziesmas. Šī gada konkursā var piedalīties arī ārvalstu autori, savukārt izpildītājiem gan ir jābūt tikai no Latvijas. Autori, kuri piedalīsies Latvijas Nacionālajā atlasē, ar iesniegtajām dziesmām nedrīkstēs piedalīties citu valstu Eirovīzijas nacionālajās atlasēs.

Iesniegtās dziesmas priekšatlases kārtā vērtēs LTV izveidota ekspertu komisija, kas noteiks 24 dziesmas divām pusfinālu kārtām. Pusfinālā iekļuvušās dziesmas tiks paziņotas 11. decembrī LTV rīkotajā preses konferencē.

Pusfināli norisināsies 8. un 9. februārī, klātesot skatītājiem, un būs redzami tiešraidē LTV1. Katrā no pusfināliem uzstāsies 12 dalībnieki, un no katra pusfināla sešus finālistus noteiks skatītāju balsojums un žūrijas vērtējums attiecībā 50:50.

Nacionālās atlases fināls notiks 16. februārī Ventspils teātra namā "Jūras vārti". Gan finālā, gan superfinālā uzvarētāju noteiks skatītāju balsojums un žūrijas vērtējums attiecībā 50:50.


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.