Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Antra Stafecka piedāvā patriotisku videoklipu

Antra Stafecka piedāvā patriotisku videoklipu

Jaunā un daudzsološā dziedātāja Antra Stafecka, kura pavisam nesen debitēja uz lielās skatuves, piedaloties mūzikla "Dzimuši mūzikai" izrādēs, šodien skatītāju un klausītāju ievērībai nodod savu ilgi loloto un šonedēļ neticami ātri realizēto dziesmas "Maldugunis dzēšot" videoklipu.

Dziesmas mūzikas autore ir pati Antra, bet dziesmas tekstu rakstījusi viņas mamma Ilze Mūrniece. Studijā dziesmu producējis Artūrs Palkevičs. Video tapis intensīvā darbā, strādājot ar jauniem un ne mazāk daudzsološiem video producentiem, kas apvienojušies apvienībā "STEEZ Media Latvia". Tie ir trīs sevi apliecināt griboši un varoši jaunieši - Mārtiņš Pavasaris, Toms Širins un Reinis Pētersons.

Antra par dziesmu un video: "Šī dziesma un video ir atgādinājums par to, ka ir jātic, un, ka ir cilvēki, kas tic. Es ticu, mana ģimene tic. Mēs mīlam savu zemi, savu tautu un ticam tai." Vēl Antra smaidot piebilst: "Filmējam uz ielas. Kamera atradās 10 metrus tālāk. Protams, to neviens neredz. Sākām filmēt. Eju, dziedu, emocijas ir īstas, bet cilvēki iet garām un atskatās, un tad seko arī komentāri - ko tā trakā te staigā, dzied un žestikulē! Otrs joks bija tad, kad sapratu, ka būs jāfilmē uz 16 stāvu mājas jumta. Šķita, kas tad tur traks, jumti ir lēzeni un aizņem lielas platības, viss būs kārtībā! Es, patiesībā, ļoti baidos no augstuma. Kad nokļuvu uz jumta un lai iegūtu labāku kadrējumu bija jākāpj vel augstāk, palika pavisam neomulīgi. Bet viss beidzās labi."

Videoklipa tapšanā piedalījās arī muziķi: ģitārists Jānis Čubars, bundzinieks Edijs Šimiņš un basģitārists Rolands Stepanovs. Procesā piedalījās un ar transporta pakalpojumiem palīdzēja arī Antras mīļotais vīrs Ģirts. Fotografēja Kaspars Alksnis un grimmēja Anda Nartiša.

"Kad filmējām epizodes uz jumta, Antru nācās uzcelt uz papildus 3 metru augsta tornīša, kurš bija nedaudz šķībs... Attiecīgi, tas brīdis filmēšanā bija piesātināts ar ne tām saulainākajām emocijām, īpaši momentos, kad mēs lejā smējāmies un Antra cīnījās ar vēju augšā. Bet viss beidzās fantastiski un turpinām dzīvot draudzīgi kā runcis Leopolds!" - smejas STEEZ Media producenti.

Video skatāms šeit: http://youtu.be/bWoFZaJZFyA


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.