Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

"Jūras vārtos" muzicēs somu multimākslinieks Džimijs Tenors un grupa Kabu Kabu

Jūras vārtos muzicēs somu multimākslinieks Džimijs Tenors un grupa Kabu Kabu

Pasaules mūzikas festivāla "Garšvielas" ietvaros – 7. decembrī Ventspilī t/n "Jūras vārti" viesosies somu komponists un mūziķis Džimijs Tenors (Jimi Tenor). Koncertā kopā ar Berlīnē bāzēto afro-beat ansambli Kabu Kabu tiks prezentēts nule kā izdotais kopdarbs "The Mystery Of Aether".

Džimijs Tenors ir pazīstams kā produktīvs mūziķis, kura darbi vienmēr tiek radīti pēc aktuālākajām tendencēm. Tenora mūzika nekad nav pakļāvusies meinstrīma uzliktajiem noteikumiem. Drīzāk raksturojama kā afro-amerikāņu, pārspīlēta glamūra un spontānu džeza improvizāciju apvienojums, kurā pats vēl nereti piedalās ar vokālu seksīgā falsetā. Deviņdesmitajos gados visā Eiropā Džimiju Tenoru zināja kā populārāko techno džeza mākslinieku. Tā laika lielākais hits – monotonais "Take Me Baby", liek viņu raksturot kā elektroniskās mūzikas izpildītāju. Tomēr vēlākos gados viņš atgriežas pie sirdij tuvākiem mūzikas stiliem – džezs, psihadēliskais soul and āfrikāņu funk. Vairākkārt ir sadarbojies ar Pasaules mūzikas projektiem un māksliniekiem. Redzamākais no tiem ir nigēriešu izcelsmes mūziķis Tonijs Alens (Tony Allen). Visraženākā sadarbība izveidojusies ar Vācijā rezidējošo afro-beat ansambli Kabu Kabu, kā rezultātā izdoti četri mūzikas albumi un viens koncertieraksts. Pēdējais no tiem "The Mystery Of Aether" izdots šī gada oktobra beigās. Grupu Kabu Kabu dibinājuši perkusionists Akinola Famsons (Akinola Famson), bundzinieks Ekovs Brauns (Ekow Brown) un basģitārists Patriks Frankouskis (Patrick Frankowski). Atkarībā no koncerta amplitūdas, sastāvs tiek bagātināts ar papildus mūziķiem.

Džimija Tenora un grupas Kabu Kabu koncerts noslēgs Pasaules mūzikas festivāla "Garšvielas" plašo programmu, kuras ietvaros iekļauti 5 koncerti ar mūziķiem no Madagaskaras, Somijas, Vācijas un Latvijas, kā arī mākslas zinātnieka Borisa Avrameca lekcija, grāmatas "Spēka dziesmas" atvēršanas svētki, izstāde un citas aktivitātes. Festivāla pasākumi notiek teātra namā "Jūras vārti", Ventspils Kultūras centrā, Ventspils Augstskolā un Ventspils Galvenajā bibliotēkā. Organizē "Kurzemes filharmonija".

Biļešu cena: Ls 7,00 (iepriekšpārdošanā nopērkamas t/n "Jūras vārti" un visās "Biļešu serviss" kasēs, kā arī www.bilesuserviss.lv).


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.