Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Grupa ‘’Re:public’’ piedāvā jaunā albuma tituldziesmu "Pāri Visam"

Grupa ‘Re:public piedāvā jaunā albuma tituldziesmu Pāri Visam

Grupa ‘’Re:public’’ ir pabeigusi darbu pie trešā albuma un iepazīstina ar albuma vizuālo noformējumu un tituldziesmu ‘’Pāri Visam’’. Jau maijā jauno albumu iegūt varēs ikviens. Tajā ietverti tādi Latvijā jau populāri singli kā ‘’Ak, mana, mana…’’, ‘’Darīt šitā? Darīt tā!’’ un ‘’Es mīlu Tevi, Rīga’’.

‘’Albumu izdot bija plānots jau pagājušā gada nogalē, bet manā ģimenē ienāca cits lolojums, un albuma izdošana tika atlikta uz kādu laiku,’’ komentē grupas līderis un vokālists Jānis Rībens. ‘’Re:public’’ trešā albuma dziesmas atšķiras no iepriekšējo divu albumu dziesmām – tituldziesma veido ļoti labu ieskatu gan albuma kopējā skanējumā, gan atklāj tā tematiku. ‘’Šis ir ļoti īpašs albums. Gan tāpēc, ka ilgi lolots, gan arī tāpēc, ka mums izdevās realizēt daudzas mūsu ieceres. Man liekas, ka šis ir mūsu līdz šim labākais albums,’’ stāsta Jānis. Albuma tēma ir mīlestība – pret mīļoto cilvēku, bērniem, cilvēku, kas vairs nav tev blakus, tavu dzimto pilsētu, valsti, utt.

Kā visas jaunā albuma dziesmas, dziesma ‘’Pāri Visam’’ ir ierakstīta ‘’Wolk Recording Studio’’. ‘’Šis ir pirmais albums, kura veidošanā izdevās sastrādāties ar tik daudziem viesmāksliniekiem,’’ stāsta Jānis Rībens. Albumā iekļauto 14 dziesmu ierakstīšanā piedalījās Kurts, Dairis, Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris, Andris Sējāns, daļa Rīgas Ekonomikas Augstskolas kora. Arī hip-hop mūzikas pārstāvis TC Ceazlin no Lielbritānijas piedalījās, lai kopīgi veidotu Glābējsilīšu himnas anglisko versiju. Albuma dizainu ir veidojis sens Jāņa Rībena draugs – Krišs Salmanis – ‘’Lai rastu albuma noformējumu, divu domu nebija. Griezos pie sava bērnības drauga un skolasbiedra Kriša. Viņa darbi vienmēr ir oriģināli un uzrunājoši, sapratu, ka tieši Kriša skatījums varētu atspoguļot albuma ieceri,’’ tā Jānis.

Jau maijā ‘’Re:public’’ trešā albuma dziesmas būs iespējams dzirdēt vairumā Latvijas mūzikas klubu. Vasarā grupa plāno iepriecināt tās cienītājus lielākajā daļā vasaras festivālu, pilsētu svētkos un dažādos koncertos. Īpaši saviem koncertiem grupa izveidojusi video projekcijas, kas priekšnesumu papildina ne tikai ar audiālu, bet arī ar vizuālu baudījumu. Nelielu ieskatu no videoprojekcijām, kas papildinās grupas koncertus, var iegūt portālā youtube.com, dziesmas ‘’Pāri Visam’’ vizualizācijas autori ir Ritvars Bluka un Floating Film (Vācija). Grupa klausītājus turpinās iepriecināt ar jau sen pazīstamajām grupas dziesmām un ļaus baudīt arī jaunā albuma singlus.

Singls un videoprojekcija apskatāma: http://youtu.be/P9gSRS7N4RE


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.