Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Valsts pārvaldes komisija konceptuāli atbalsta būtiskus grozījumus Dzīvokļa īpašuma likumā parādnieku problēmas risināšanā

Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas deputāti nolēma atbalstīt izskatīšanai Saeimā pirmajā lasījumā grozījumus Dzīvokļa īpašuma likumā, kas paredz risināt komunālo maksājumu par..

Valdība apstiprina izmaiņas Darba likumā

Valdība otrdien, 6.augustā, apstiprināja Labklājības ministrijas (LM) izstrādātos grozījumus Darba likumā, kas paredz pilnveidot darba tiesiskās attiecības regulējošas normas. Tie vēl jāpieņ..

FM: Aptaujā iedzīvotāji aktīvi izsaka viedokli par nākamā gada budžeta prioritātēm

Gatavojoties 2014. gada valsts budžeta izskatīšanai valdībā, Finanšu ministrija izveidoja iedzīvotāju aptauju, kurā ikviens elektroniski varēja paust viedokli, kādām, viņuprāt, jābūt priorit..

LTRK: "Valsts amatpersonu atbildībā par valsts galvojumiem privātuzņēmumiem valda bezatbildība!"

tip3

"Valsts amatpersonas, izsniedzot uzņēmumam "Liepājas metalurgs" kredīta garantijas desmitiem miljonu latu apmērā, nav pienācīgi un atbildīgi sekojušas situācijas attīstībai uzņēmumā un tādēj..

Saeima atbalsta izmaiņas Civillikumā nesamērīgu līgumsodu ierobežošanai

Lai ierobežotu nesamērīgu līgumsodu prasījumus, Saeima ceturtdien, 20. jūnijā, pieņēma grozījumus Civillikumā. Ar Civillikuma grozījumiem tiek precizēta līgumsoda jēdziena red..

Saeima atbalsta likuma jauninājumus sekmīgākai bezdarbnieku atgriešanai darba tirgū

Lai veiksmīgāk sekmētu bezdarbnieku atgriešanos darba tirgū, Saeima ceturtdien, 13. jūnijā, trešajā galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus Bezdarbnieku un darba meklētāju atbalsta likumā, k..

Reitingu aģentūra Standard & Poor’s paaugstina Latvijas kredītreitingu

Pirmdien, 10. jūnijā, viena no lielākajām starptautiskajām reitingu aģentūrām Standard & Poor’s ir pieņēmusi lēmumu paaugstināt Latvijas kredītreitingu par vienu pakāpi, nosakot stabilu ..

Jauniešus aicina uz cieņu skolā un internetā

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) ceturtdien, 25. aprīlī, rīkos konferenci "Sapratne un cieņa klasē, skolā un internetā". Tajā skolēnus un pedagogus informēs par aktuālāka..

Saeima rītdien galīgajā lasījumā lems par apjomīgiem grozījumiem Autortiesību likumā

Saeima ceturtdien, 18. aprīlī, trešajā galīgajā lasījumā lems par apjomīgiem grozījumiem Autortiesību likumā, kas cita starpā paredz precizēt plašas diskusijas izraisījušo publiskā izpildīju..

Noteiks notiesātajam nekonfiscējamo mantu sarakstu

Saeimas Juridiskā komisija trešdien, 17. aprīlī, trešajā galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus likumā "Par Krimināllikuma spēkā stāšanās un piemērošanas kārtību", nosakot notiesātajam nepi..

LM: 6. maijs būs brīvdiena

2013. gadā pirmdiena, 6. maijs ir brīvdiena, atgādina Labklājības ministrija (LM). To paredz likums Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām. Proti, ja svētku dienas - 4. mai..

PTAC apkopojis datus par nebanku tirgus dalībnieku noslēgto līgumu skaitu un izsniegto kredītu apjomu

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) ir apkopojis šobrīd likumā noteiktos nebanku kreditēšanas pakalpojumu sniedzēju PTAC obligāti sniedzamos datus par 2012. gada nebanku patērētāju..

Darba līgumus ar bezdarbniekiem subsidētās nodarbinātības pasākumos varēs slēgt arī uz īsāku laiku

Subsidētās nodarbinātības pasākumos darba līgumus ar bezdarbniekiem, kuri ir "nelabvēlīgākā situācijā" uz noteiktu laiku varēs slēgt ne tikai uz 12 mēnešiem, bet arī uz īsāku laiku, kas nav ..

Apskatāms Rīgas teritorijas plānojums

Rātsnama 5. stāvā līdz 19. aprīlim var iepazīties ar Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijas plānojuma un Rīgas teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumu grozījumu g..

Inese Lībiņa-Egnere: pilsonības likuma reforma finiša taisnē

Pilsonības likuma grozījumi, "ātro kredītu" ierobežošana un tiesu efektivitātes uzlabošana ir būtiskākie Juridiskās komisijas darba virzieni aizvadītajā Saeimas 2013.gada ziemas sesijā, atsk..

Vienkāršos valsts amatpersonu deklarāciju aizpildīšanas procesu

Otrdien, 12. martā, Ministru kabinetā (MK) tika apstiprināti Finanšu ministrijas (FM) sagatavoti grozījumi MK noteikumos par kārtību, kādā aizpildāmas, iesniedzamas, reģistrējamas un glabāja..

Finanšu ministrs: Aizvadītais gads Latvijas ekonomikā ir bijis izcils

2012. gads Latvijas ekonomikā ir bijis ļoti veiksmīgs un ekonomikas izaugsme ir būtiski labāka, nekā tas tika prognozēts aizvadītā gada sākumā. Iekšzemes kopprodukts (IKP) 2012. gadā ir pali..

Paraksta vēstuli konverģences ziņojuma pieprasīšanai

Pirmdien, 4. martā, ministru prezidents Valdis Dombrovskis, finanšu ministrs Andris Vilks un Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvics parakstīja vēstuli par ārpuskārtas konverģences ziņoj..

Prokuratūrai arī jāatbild par izmeklēšanas zemo kvalitāti

Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers nesen notikušajā prokuroru kopsapulcē pamatoti un asi kritizēja izmeklēšanas kvalitāti, ko veic izmeklēšanas iestādes Latvijā. Ir patīkami d..

Aktualizēts Profesiju klasifikators

Valdība šodien, 19. februārī, vienojās veikt izmaiņas Profesiju klasifikatorā, ņemot vērā Labklājības ministrijā (LM) saņemtos priekšlikumus par nepieciešamajām izmaiņām tajā. ..

Stājies spēkā tiesas spriedums par vienu 2009.gada 13.janvāra masu nekārtību dalībnieku

tip3

Stājies spēkā Rīgas apgabaltiesas tiesas spriedums, ar kuru viens no 2009.gada 13.janvāra masu nekārtību dalībniekiem – Edgars Markots – sodīts ar piespiedu darbu uz 160 stundām.

Saeima aicina skolēnus pieteikties Ēnu dienai

Lai paplašinātu savu redzesloku un gūtu nepastarpinātu priekšstatu par parlamenta ikdienas darbu un likumdošanas procesu, arī šogad, 13. februārī, Saeimas nams būs atvērts "ēnām" ? aktīviem ..

Rīgas Satiksmes parastiem darbiniekiem algas nepaaugstina

tip3

"Šobrīd skandinātais algas pielikums "Rīgas satiksmes" parastajam darbiniekam ir bezkaunīgi meli", informē Rīgas domes (RD) deputāts, "Demokrātisko Patriotu" (DP) frakcijas vadītājs Jānis Mā..

No Jaunā gada vairākas izmaiņas saistībā ar ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu sodiem

No 2013. gada 1. janvāra spēkā stājušies vairāki grozījumi Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā (LAPK). Likumā paaugstināts naudas sods par nereģistrēta transportlīdzekļa izmantošanu ce..

Vairs nepielietos riteņu bloķētājus pašvaldības maksas autostāvvietās

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas deputāti šodien atbalstīja saistošo noteikumu projektu par pašvaldības autostāvvietu izmantošanu, kas paredz atteikties no automašīnu rite..

Pievienotās vērtības nodokļa maksāšanu regulēs jauns likums

Saeima galīgajā lasījumā pieņēmusi Pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likumu, kas aizstās 1995.gadā pieņemto likumu "Par pievienotās vērtības nodokli", kurš iepriekš bija grozīts 34 reizes u..

Āboltiņa pateicas Latvijas Pensionāru federācijai

"Brīva un plaukstoša Latvijas valsts ir ikkatra individuāls un visu mūsu kopīgs nopelns, un tajā milzīgu ieguldījumu ar savu dzīves gājumu, savu dzīves gudrību un solidāro garu esat devuši a..

Paralēlās cenu atspoguļošanas periods nepieciešams ērtai pārejai no latiem uz eiro

Eiro ieviešanas likumprojekta sagatavošanas gaitā ir izstrādātas vadlīnijas par darbu ar kases aparātiem un kases sistēmām cenu paralēlās atspoguļošanas un latu un eiro vienlaicīgās apgrozīb..

Atbalsta likumu grozījumus, lai mazinātu alkohola patēriņu jauniešu vidū

Konceptuāli atbalstīti grozījumi vairākos likumos, kas paredz ierobežot alkohola patēriņu bērnu un jauniešu vidū, kā arī atbildību par alkoholisko dzērienu iegādāšanos un nelegālā alkohola t..

Edgars Šneps: LBS un FIBA Europe atbalsta tikai daļu FIBA priekšlikumu

Starptautiskās Basketbola federācijas valdes sēdē Kualalumpurā akceptētas pārmaiņas lielo starptautisko turnīru kalendārā – sākot ar 2019. gadu pasaules čempionāti tiks rīkoti gadu pirms oli..

Saeima pieņem grozījumus Latvijas valsts karoga likumā

Saeima ceturtdien, 8. novembrī, galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Latvijas valsts karoga likumā, kas nosaka, ka valsts karogam Rīgas pils Svētā gara tornī un pie Latvijas Valsts prezident..

Saeima pieņem regulējumu ārpustiesas parādu piedziņai

tip3

Saeima galīgajā lasījumā pieņēma Parādu ārpustiesas atgūšanas likumu, kura mērķis ir aizsargāt fiziskās personas no agresīvas parādu piedziņas prakses, veicināt parādu labprātīgu atmaksu, kā..

Saeima pieņem jaunu regulējumu likumu ierosināšanai

tip3

Saeima otrajā galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus likumā "Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu", paredzot jaunu kārtību, kādā vēlētāji var ierosināt lik..

Plāno samazināt administratīvo slogu medniekiem

tip3

Lai uzlabotu medību jomas regulējumu, konceptuāli atbalstīti apjomīgi grozījumi Medību likumā. Grozījumi paredz samazināt administratīvo slogu medniekiem un ieviest efektīvu mehānismu medīja..

Sagatavoti grozījumi Patērētāju tiesību aizsardzības likumā

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi grozījumus Patērētāju tiesību aizsardzības likumā, un iesniedza tos starpinstitūciju saskaņošanai. Likumprojekts izstrādāts, ieviešot Lat..

Juridiskā komisija noslēdz darbu pie apjomīgiem Civillikuma grozījumiem

Grozījumi Civillikumā paredz atteikties no novecojušām tiesību normām un novērst Civillikuma neatbilstību attiecībā pret vairākiem citiem likumiem. Jaunā likuma redakcija paredz jaunu rīcībs..

Jūrmalniekiem nosaka apjomīgas nekustamā īpašuma nodokļa atlaides

tip3

Jūrmalas pilsētas dome noteikusi nekustamā īpašuma nodokļa likmi 1,5 % apmērā no kadastrālās vērtības visiem zemes īpašumiem, piemērojot 70 % atvieglojumu tiem iedzīvotājiem, kuri līdz 2012...

VID un DAA paraksta vienošanos

Valsts ieņēmumu dienests un biedrība "Datorprogrammu autortiesību apvienība (DAA)" paraksta sadarbības vienošanos par godīgas konkurences un nodokļu nomaksas veicināšanu nozarē.

Vidējais maksājums uz vienu mikrouzņēmumu nodokļa maksātāju ir relatīvi mazs

tip3

Lai gan mikrouzņēmumu nodoklis ir visērtākais nodokļu maksātājiem, kopumā vidējais maksājums uz vienu mikrouzņēmumu nodokļa maksātāju ir vērtējams kā relatīvi mazs, secina Labklājības minist..

Solis pretī dubultā nodokļu sloga novēršanai ar Krieviju

tip3

Pēdējo nedēļu laikā Krievija spērusi divus nozīmīgus soļus, lai stātos spēkā Latvijas uzņēmējiem nozīmīgais Latvijas – Krievijas līgums par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšana..

Priekšlikumi grozījumiem Autortiesību likumā
Apstiprināts rīcības plāns latviešu valodas apguvei mazākumtautību bērnudārzos
Iekšējiem auditoriem sertifikācija būs obligāta
Tautsaimniecības komisija neatbalsta ierosinājumu izvietot brīdinājuma zīmes pirms pārvietojamiem fotoradariem
Deputāti sašutuši par tiesībsargājošo iestāžu bezspēcību sodīt dokumentu viltotājus
Advokāts: "Likumu ir pārkāpuši tie, kas naudu izmaksājuši"
Pieņem saistošos noteikumus, kas reglamentē velorikšu darbību pilsētā
Viedoklis par NRA publicēto rakstu "Arī ministrs Edmunds Sprūdžs "optimizē" nodokļus"
Atbalsta reformas valsts atbalstam zaļai enerģijai un koģenerācijai
Atkārtota ekspertīze vairs nebūs jāveic cilvēkiem ar nemainīgu invaliditāti
Vienas pieturas aģentūras atbalsta centra funkcijas veiks LIAA
Ukraina un Latvija veidos ciešāku sadarbību transportā, mašīnbūvē un lauksaimniecībā
Inese Lībiņa-Egnere pateicās Indijas vēstniekam par ieguldījumu abu valstu attiecībās
Saeima Jāni Bordānu apstiprina tieslietu ministra amatā
Iespējams mazinās sodus par mūzikas publisku atskaņošanu bez atļaujas
Saeimas Budžeta komisija mudina iedzīvotājus izmantot atlikušās dienas "nulles deklarāciju" iesniegšanai
Valdība piešķir finansējumu "Rīga-2014" nozīmīgo projektu sagatavošanas procesam
Tehniskā apskate motocikliem būs jāveic reizi divos gados
Atbalsta darbaspēka nodokļu samazināšanu
Saeima atbalsta grozījumus Personu apliecinošu dokumentu likumā
Juridiskā komisija galīgajam lasījumam atbalsta apjomīgas izmaiņas kriminālprocesā
Aizliegs politisko aģitāciju televīzijā 30 dienas pirms vēlēšanām
Saeimas komisija iepazīstas ar izglītības reformu virzību
Budžeta komisijas deputāti iepazīstas ar valsts budžeta izpildes rādītājiem
Maldina sabiedrību Jūrmalas detālplānojuma grozīšanā
14.maijā Saeimas un nevalstisko organizāciju forums "Stabilitāte.Partnerība.Attīstība"
Saeima konceptuāli atbalsta grozījumus Personu apliecinošu dokumentu likumā
Atis Lejiņš: Eiropas Savienībai jāspēj izveidot vienotu patentu
ES kohēzijas finansējumam izšķiroša nozīme Latvijas tautsaimniecības izaugsmē
Plānoti apjomīgi grozījumi Civillikumā
Plānota pakāpeniska Kompetences centru programmas darbības atjaunošana
Juridiskā komisija ziemas sesijā turpinājusi vairāku reformu virzību
Izpildīts būtisks ES fondu maksājumu atjaunošanas nosacījums
Saziņa ar valsts un pašvaldību iestādēm kļūs vienkāršāka
Transportlīdzekļu nodokļu atvieglojumi daudzbērnu ģimenēm un zemnieku saimniecībām
"Rail Baltica" attīstības gaitu
Diskutē par lojalitātes karšu lietotāju datu drošību
Juridiskā komisija diskutēs par priekšlikumu mainīt likumu ierosināšanas kārtību
Atjauno kultūrvēsturisko novadu ģerboņus
Ratificē līgumu par Horvātijas pievienošanos Eiropas Savienībai
CVK priekšsēdētāja amatā ievēl Arni Cimdaru
Lai atslogotu tiesas, civillietas kasācijas kārtībā varēs skatīt rakstveidā
Saeima galīgajā lasījumā pieņem grozījumus Iesniegumu likumā
Juridiskā komisija otrajā lasījumā atbalsta oficiālās elektroniskās publikācijas ieviešanu
Ēnu dienā Saeimā pieteikušies vairāk nekā 250 skolēni un studenti
Saeima ratificē sociālās drošības līgumu ar Austrāliju
Budžeta komisija: Saeima arī Latvijas Bankas vadību ievēlēs atklātā balsojumā
Latvija stingri prasīs reformēt ES tiešmaksājumu sistēmu
Āboltiņa aicina Baltijas valstis apvienot spēkus, lai panāktu taisnīgākus ES finansējuma noteikumus
Saeimas deputāti tiekas ar Afganistānas pašvaldības mēru
Saeimā notiks demogrāfijai un sabiedrības veselībai veltīta konference
Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija izvirza piecus NEPLP kandidātus balsojumam Saeimā
Āboltiņa: Armēnija ir svarīgs un stabils sadarbības partneris Dienvidkaukāza reģionā
Deputāti vērtēs fotoradaru ieguldījumu satiksmes drošības uzlabošanā
Gandrīz pusei Saeimas deputātu izveidoti Tvitera konti
Saeima nolemj amatpersonas turpmāk vēlēt atklāti
Iedzīvotājiem būs plašākas iespējas sazināties ar valsts institūcijām
Inga Bite ar ASV vēstnieci pārrunā abu valstu ekonomisko sadarbību
Saeimas deputāti tiksies ar ASV vēstnieci
Enerģētikas apakškomisija rosina izpētīt Nīderlandes pieredzi dabasgāzes sadales jomā
Saeimas komisija atbalsta izmaiņas Darba likumā
Paplašinās amatpersonu loku, kuras nevar ieņemt amatu partijā
Tautsaimniecības komisija: jāatvieglo PVN iekasēšana un jāatsakās no preču pavadzīmju rēķiniem
Saeimas komisija: vairākos gadījumos budžeta samazinājumi slimnīcām ir neadekvāti
E.Aldermane: Rīkojot valstiski nozīmīgus pasākumus, nepieciešama savstarpēja koordinācija
Piekrīt Hāmaņa muižas privatizācijai, ja to pēc atjaunošanas izmantos kultūras vajadzībām
Saeimas komisija apmeklēs slimnīcas Jēkabpilī, Daugavpilī, Līvānos un Krāslavā
Saeimas komisija iztaujās ekonomikas ministru par ekonomikas atveseļošanas plānu
Saeimas komisija aicina meklēt papildu finansējumu veselības nozarei
Saeimas komisija iztaujās veselības ministri par slimnīcu nākotni
Saeimas komisija aicina veselības aprūpes pieejamību vērtēt no cilvēktiesību aspekta
Demonstrējot Baltijas tautu vienotību, parlamentārieši dosies pa Baltijas ceļa maršrutu
Saeimas komisijā rod kompromisu par subsīdijām biodegvielas nozarei
Saeimas komisija no atbildīgajiem ministriem prasīs skaidrību par biodegvielas nākotni
Saeimā viesojas Ēģiptes vēstnieks
Saeimas komisija konceptuāli atbalsta Eiropas Investīciju bankas
Saeimas priekšsēdētājs Gundars Daudze un jaunā Lietuvas prezidente uzsver reģionālās sadarbības nozīmi
Saeimas komisija uzdod valdībai iesniegt Latvijas stratēģiskās attīstības plānu 2009.-2013.gadam
Latvijā viesosies ASV senators Džordžs Voinovičs


Type: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.