Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Ziemassvētku eglītes

Ak, eglīte, ak, eglīte, Cik skaista tu gan esi. Tu grezno pilis, būdiņas, Nes visur mieru, līksmību. Ak eglīte, ak eglīte, Cik skaista tu gan esi.. ..

Pēdējā diena, lai pieteiktos RASA Piena paku regatei

tip3

Vēl tikai līdz 10. augustam iespējams pieteikties Baltijā vienīgajai un, iespējams, pasaulē labākajai RASA Piena paku laivu regatei, kura šogad notiks jau 11. reizi. Šobrīd startam 24. augus..

Mācīties vasarā var būt interesanti un motivējoši

Šodien Cēsu 2. pamatskolā sākas Iespējamās misijas Vasaras skola, kurā divu nedēļu garumā 80 Cēsu un Siguldas novadu skolēniem būs iespēja stiprināt motivāciju un interesi par mācībām, kā ar..

Muzikāli radošā nometne Fusion

Jau 5. gadu pēc kārtas Rīgas jauniešiem ir unikāla iespēja piedalīties muzikāli radošā nometnē Fusion, kurā varēs apgūst no jauna vai arī papildināt savas zināšanas kāda mūzikas instrumenta ..

RTU notiks studentu zinātniskā konkursa "ResearchSlam" pirmā atlases kārta

2013. gada 16. marts – 18. un 25. aprīlī Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiks konkursa "ResearchSlam" atlases kārtas, kur eksakto un dabas zinātņu maģistranti un doktoranti no Latvijas..

Lieldienām tuvojoties - iepērcies droši!

Tuvojoties Lieldienu brīvdienām, Pārtikas un veterinārais dienests atgādina – iepērcies, gatavo un uzglabā pārtiku droši! Lieldienu neatņemama sastāvdaļa, protams, ir olas, t..

Zinātne ar radošu piesitienu

tip3

Rīga, 2013. gada 5. februāris – Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) izsludina konkursu ‘’ResearchSlam’’, kurā aicina piedalīties eksakto un dabas zinātņu programmu studentus no Latvijas augsts..

Sirmais. KULTA ĒDIENI

Sirmais. KULTA ĒDIENI. 2013.gada 11.janvārī Rīgā Mārtiņš Sirmais atgriežas televīzijā. Viņš atgriežas ar vērienu un kulta garšām no visas pasaules! Pavār..

Trīs padomi – kā plānot panākumiem bagātu gadu

tip3

Tā kā gadumija ir jau klāt un arī kārtējais zemeslodes gals pārcelts uz vēlāku laiku, arvien vairāk cilvēku visā pasaulē aizdomājas par to, kā ķerties vērsim pie ragiem – proti, saplānot nāk..

Priecīgus Ziemassvētkus, skaitot Ziemassvētku dzejolīti!

tip3

Ļaujiet arī mums, Piedalies.lv kolektīvam, sveikt Jūs šajos sniegotajos un pasakaini baltajos Ziemassvētkos! Mēs ticam, ka brīnumi rodas ne tikai mazu bērnu sirsniņās, bet arī visos mūs, ja ..

Piedalies konkursos, laimē balvas un saņem ekspertu padomus!

tip3

Gada baltākie svētki ir dāvanu un pārsteigumu laiks. Arī erotikas festivāls "Erots 2013", gaidot savu piecpadsmito jubileju, vēlas iepriecināt erotikas cienītājus. Ikviens, kas sasniedzis pi..

Nācis klajā Džordža R. R. Mārtina sāgas "Dziesma par ledu un uguni" trešais romāns "Zobenu vētra"

tip3

Izdevniecība "White Book" laidusi klajā Džordža R. R. Mārtina romāna "Troņu spēle" trešā turpinājuma pirmo daļu ar nosaukumu "Zobenu vētra". Grāmatā lasītāju kā allaž pārsteigs karaļu spozme..

Eglīšu tirdzniecības vietas Rīgā 2012 - kur nopirkt eglīti?

tip3

Eglītes iegāde un atvešana no meža vai eglīšu tirgotavām katram no mums rada īpašu Ziemassvētku sajūtu. Droši vien jau tagad domājat, kur tad būs atrodama tā īstā eglīte, kuru Jūs varēsiet a..

Ziemassvētki, Ziemassvētku dzejoļi un Jaunā 2013.gada dzejoļi

tip3

Ziemassvētki un Ziemassvētku vakars katram no mums saistās ar leilām vai mazām, bet toties mīļām un sirsnīgām dāvanām sev tuvajiem, svecītēm egļu zaros un adventes vainagā, ģimenes kopā sanā..

Karaliskā improvizācijas teātra aktieri izspēlēs darba intervijas

Lai palīdzētu saprast, kā izturēties darba intervijā, kādas kļūdas nepieļaut un kā pārliecināt darba devēju par savas kandidatūras piemērotību, izstādē "Darbs EXPO 2012" varēs vēro..

Notiks ziloņu gājiens apkārt Rīgas cirkam

Sestdien, 17. novembrī, no plkst. 12.00 līdz 13.00 notiks simbolisks ziloņu gājiens – kavalkāde - apkārt Rīgas cirkam. Gājiena maršruts: Alfrēda Kalniņa iela – Marijas iela – Merķeļa iela – ..

Negaiss rudenī nav tik bieži sastopams kā vasarā

tip3

Pērkona negaiss ir ierasta vasaras laika parādība – gan kā mierīga ducināšana, gan arī kā postoša laika parādība, kuru pavada lietusgāzes, krusa un krasas vēja brāzmas. Arī pati elektriskā i..

Vairāk nekā 5000 iedzīvotāju pieprasa Saeimai saudzēt Baltijas jūru

tip3

Noslēdzot šīs sezonas darbu pie Baltijas jūras glābšanas kampaņas "Spēks ir tīrā jūrā", tās iniciators – liepājnieks Dzintars, šodien, 10. oktobrī, Saeimai iesniedza petīciju "..

Uguns Nakts Vienkoču parkā - skaisti

tip3

Jau vairākus gadus pēc kārtas Vienkoču parkā tika rīkota gadskārtējā Uguns Nakts. Tas ir noskaņu un gaismu pasākums, kura mērķis ir Vienkoču parka viesus pirms ziemas uzlādēt ar pozitīvām em..

Baltic Furniture 2012 jau 4.oktobrī Ķīpsalā

tip3

4. oktobrī Ķīpsalā atklās 17. starptautisko mēbeļu un interjera izstādi "Baltic Furniture 2012?, kas vienkopus pulcēs mēbeļu ražotājus un dizainerus. Izstādē skatāmas kvalitat..

Āboltiņa: Olimpiešu sasniegumi iedvesmo mūs visus

tip3

"Vislielākais paldies jums par to, ka esat iedvesmojošs piemērs ikvienam no mums. Šādus panākumus var sasniegt tikai tie, kas savu darbu dara no sirds." To Saeimas priekšsēdētāja Solvita Ābo..

Kandavas Miķeļdienas gadatirgus 30.septembrī

tip3

30. septembrī Kandavā skvērā pie Bruņinieku pilskalna (P130 šosejas malā) notiks Kandavas kultūras nama organizētais ikgadējais Miķeļdienas gadatirgus. Aicinām tirgotājus pieteikties ..

Labākie 1.septembra apsveikumi un dzejoļi

tip3

1.septembris ir Zinību diena - visiem tiem, kas vēl mācās un apgūst kaut ko jaunu. Tā ir diena, kad mums visiem ir prieks satikt sen nesatiktus draugus. Šajos svētkos vispopulārākā tradīcija..

Pirmā kursa studenti pirms studiju uzsākšanas aicināti iepazīt Latvijas Universitāti

tip3

No 29. līdz 31. augustam Latvijas Universitātes (LU) Studentu serviss pirmo kursu studentus aicina uz "Iepazīsti LU!" informatīvajiem pasākumiem. "Iepazīsti LU!" tiek organizēts ar mērķi pal..

Dzejoļi, aspveikumu pantiņi vārda dienā un dzimšanas dienā - jauna funkcionalitāte Piedalies.lv

tip3

Rūpējoties par Tevi, dārgais Piedalies.lv apmeklētāj, tavai ērtībai esam izveidojuši daudz ērtāku dzejoļu mekēšanu un atlasi. Vai arī tev ir svarīgi atrast no daudzajiem tūkstošiem dzejoļu u..

Rīgas svētku laikā tiks noteikti satiksmes ierobežojumi

tip3

Rīgas svētku laikā no 17. līdz 19. augustam pilsētā norisināsies apmērām 60 dažādi pasākumi, kuru laikā tiks noteikti satiksmes ierobežojumi, tajā skaitā tiks slēgta 11. novembra krastmala. ..

2012 Reklāmas rīmu nakts 21. augustā Dzintaru koncertzālē

tip3

Šogad Reklāmas rīmu naktī skatītājus gaida ap 300 reklāmas rullīšu no pasaulslavenās kolekcijas, ko veidojis Žans Marī Bursiko – pasauli iekarojošā projekta dibinātājs. Nakts garumā zvaigžņu..

Zvaigžņu vērošana Bauskas pilī atlikta

tip3

Astronomijas pasākums Bauskas pilī tehnisku iemeslu dēļ tiek pārcelts uz 15.09. (sestdiena), plkst. 21:30. Jau iepriekš atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Sīkāka informācija pa tālr. 6..

Andrejsalas dienvidgalam jauni akcenti

tip3

Malkodami dzērienus un baudot uzkodas, cilvēki nesteidzīgi pavada laiku ūdensmalā, vēro saules apspīdēto vecpilsētas siluetu, jahtas, laivas un kuģus šķeļam upes viļņus. Te vējā plecam piesk..

18.augustā zvaigžņu vērošana Bauskas pilī

tip3

18.augustā plkst. 22:30 Bauskas pils tornī, ar teleskopu, vēros zvaigznes un praktiskus fizikas, gaismas un krāsu eksperimentus. Pasākuma viesi uzzinās kādas izskatās zvaigznes un kāpēc tās ..

LabieDarbi.lv – sveicam uzvarētājus un novēlam veiksmīgu startu augusta dalībniekiem

31. jūlijā, plkst. 23.59 noslēdzās projekta LabieDarbi.lv jūlija konkurss, un tika noskaidroti laimīgie uzvarētāji, kas daļēji jau piepildījuši savu sapni un drīzumā varēs ķerties klāt savu ..

Noderīga informācija, dodoties uz festivālu "Shine Cafe" Liepājas pludmalē

tip3

Elektroniskās mūzikas festivāls "Shine Cafe" notiek jau trešo gadu. Festivāla teritorija atrodas Liepājas pludmalē, Kūrmājas prospekta galā. Festivāla sākums - piektdien 27. jūlijā pulksten ..

Pieteikšanās studijām RTU

tip3

Šogad vislielākais reflektantu pieteikumu skaits uz Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) piedāvāto pamatstudiju programmu budžeta vietām ir programmās «Datorsistēmas» (896 pieteikumi), «Infor..

Masāžas Tehnoloģiju Skola SPA SCHOOL piedāvā iegūt starptautiski atzītu diplomu un profesiju SPA Meistars

tip3

Masažas Tehnoloģiju Skola SPA SCHOOL - akreditēta profesionālās izglītības iestāde aicina apgūt profesiju SPA Meistars. Pēc apmācībām tiek izdoti divi dokumenti par profesionālo izglītību:

Latvijas populārākās sievietes atvērs savus drēbju skapjus

tip3

19. jūlijā tirdzniecības centrā Spice tiks atklāta apģērbu kopšanas līdzekļu līnijas Vanish organizēta izstāde, kurā savas kleitas apskatei izstādījušas desmit Latvijā populāras sievietes. I..

Ventspilī izveidots valstī lielākais publiskais bezvadu interneta tīkls

tip3

Sākoties vasarai, kad aizvien vairāk iedzīvotāju un Ventspils viesu izmanto iespēju atpūsties pilsētas vidē, Ventspilī ir izveidots valstī lielākais publiskais bezvadu interneta piekļuves (W..

"Latviabeerfest" organizē braucienu uz 16.starptautisko Berlīnes alus festivālu

tip3

"Latviabeerfest" orgkomiteja sadarbībā ar jaundibināto alus kultūras popularizētāju biedrību "Alus Brālība" aicina visus interesentus uz 16.starptautisko Berlīnes alus festivālu, Vācijā, kas..

Nopietni nenopietni Jāņu un līgo ticējumi

Jāņu dienas vainagi jānes uz kūti, lai govs piens treknāks. Ja Jāņu naktī govis mauj, tad būs lietains rudens. Jāņu naktī vajaga nopīt divus vainadziņus un pusnaktī aiziet uz u..

Latvijas Universitātē jaunajiem studentiem pieejamas 2438 budžeta vietas

Latvijas Universitātē (LU) 2012./2013. akadēmiskajam gadam uzņemšanai ir paredzētas 2438 budžeta vietas. Kopumā trīspadsmit LU fakultātēs studijām ir pieejamas 123 studiju programmas: 48 pam..

Abavas senlejas svētki 2.jūnijā

Pirmo reizi Abavas ielejā satiekas kaimiņš ar kaimiņu, lai kopīgi svinētu un atzītos mīlestībā uz šo skaisto ieleju. Vieta ir īpaša, jo te Abavas upe ir robeža starp Kandavas un Talsu..

Jūrmala atklāj vasaras kūrorta sezonu
Jūrmalā notiks Eiropas Kūrortu asociācijas kongress
Izstāde "Amerikāņu muskuļauto skaistums"
Atjaunos četrus Latvijas kultūras mantojuma objektus
Atzīmējot Pasaules veselības dienu, Saeimas deputāti un darbinieki ziedos asinis
Mārtiņš Rītiņš papildina savu labāko Eiropas restorānu sarakstu ar L"AMBROISIE, Parīze
Noskaidrotas zinošākās "eXperiments" komandas
Ar grozījumiem Komerclikumā plāno novērst iespējamos interešu konfliktus uzņēmumu darījumos
14.februāris Valentīna diena
Pasākumā bērniem iespēja iepazīties ar rakstnieku Lauri Gundaru un ķipariem
Skolēni aicināti pieteikties Ēnu dienai Saeimā
Laimīgu Jauno 2012.gadu!
Vecmīlgrāvī veiks siltumtīklu hidraulisko pārbaudi
E.Aldermane atklās Aglonas sakrālajiem svētkiem veltītu izstādi
Vasaras adīšanas nometne Mazsalacā
Rīgas Centrālā bibliotēka ievieš līdz šim modernāko pašapkalpošanās pakalpojum


Type: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.