Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

ARTISSIMO-CINEMA – muzikālo filmu mini-festivāls

tip3

19.08.- pl.19:00 Fantāzija 20.08.- pl.19:00 Balle 21.08.- pl.19:00 Traviata 22.08.- pl.19:00 Operas spoks Hermaņa Brauna fonds sāk jaunu, vēl nebijušu..

Aktrise Naomi Votsa vēlas meitu

tip3

Aktrise Naomi Votsa (Naomi Watts), kura filmējusies tādās lentēs kā "Malholandas ceļš", "21 grams", "Karalis Kongs", "Austrumu solījumi", "Neiespējamais" un citās filmās, kā arī saņēmusi div..

Uz ekrāniem iznāk spriedzes komēdija "RED aģenti 2"

tip3

Augusta sākumā Latvijas kinoteātros sāk demonstrēt spriedzes komēdijas "RED aģenti: atvaļināti un sevišķi bīstami" ("RED") turpinājumu. Titullomas filmā izpilda Holivudas zvaigznes un godalg..

Šonedēļ kinoteātros - komēdija "Ar ko pārgulēt"

tip3

26. jūlijā Latvijas kinoteātros sāk demonstrēt komēdiju "Ar ko pārgulēt" ("The To Do List") ar aktrisi Obriju Plazu (Aubrey Plaza) titullomā. Jaunā zvaigzne popularitāti ieguvusi pēc lomas s..

Aktieris iegūst lomu žurku slaktēšanas dēļ

tip3

Filmas "Pacific Rim: Uzbrukums Zemei" zvaigzne, aktieris Čārlijs Dejs (Charlie Day), lomu šajā fantastikas grāvējā ieguva patiecoties tam, ka viņam reiz nācās "slaktēt žurkas". Amerikāņu ak..

Šonedēļ kinoteātros - "Krāpšanas ilūzija"

tip3

14. jūnijā Latvijas kinoteātros iznāk trilleris "Krāpšanas ilūzija" ("Now You See Me"), kurā galvenās lomas izpilda tādas zvaigznes kā Džese Aizenbergs ("Sociālais tīkls"), Vudijs Harelsons ..

Uz lielajiem ekrāniem jūnijā – "Tērauda vīrs" un citi jaunumi

tip3

Latvijas kinoteātros jūnijā iznāk vairākas filmas, kuru vidū ir "Tērauda vīrs" - jaunākā kino versija par visu laiku populārāko un spēcīgāko supervaroni, aizraujoša piedzīvojumu filma ar izc..

Intervija ar "Paģiru" triloģijas režisoru Todu Filipsu

tip3

Šonedēļ uz Latvijas kinoekrāniem iznāk filma "Paģiras III" ("The Hangover Part III"), ar kuru tiek noslēgta viena no visu laiku veiksmīgākajām komēdiju franšīzēm. Triloģijas noslēdzošajā fil..

Nedēļas kino pirmizrāde - "Lielais Getsbijs"

tip3

Šodien Latvijas kinoteātros iznāk režisora Baza Lurmena ("Mulenrūža", "Austrālija", "Romeo un Džuljeta") jaunākā filma "Lielais Getsbijs" ("The Great Gatsby"). Filma pirms nedēļas ar lielisk..

Filmu "Miglā" izrāda kinoteātros visā Latvijā

tip3

No 5. aprīļa Latvijas kinoteātru repertuārā skatāma spēlfilma "Miglā" (režisors Sergejs Lozņica) – spilgts cilvēka morāles atspoguļojums uz kara darbības fona. Filma skatāma Forum Cinemas, S..

Šonedēļ uz ekrāniem "Amerikāņu pīrāga" režisora jaunākā filma - komēdija "Uzņemšana"

tip3

Šonedēļ Latvijas kinoteātros iznāk komēdija "Uzņemšana" ("Admission"), kuru veidojis nu jau par kulta komēdiju kļuvušās filmas "Amerikāņu pīrāgs" režisors Pols Vaiss un kurā titullomas izpil..

Tīna Feja komēdijā "Uzņemšana"

tip3

Šonedēļ uz Latvijas kinoekrāniem iznāk komēdija "Uzņemšana" ("Admission") ar komiķiem Tīnu Feju un Polu Radu titullomās. Tīnas Fejas vārds Amerikas Savienotajās Valstīs komentārus neprasa – ..

Šonedēļ uz ekrāniem Odrija Totū filmā "Terēze"

tip3

29. martā Latvijas kinoteātros iznāk drāma "Terēze" ar franču kinozvaigzni Odriju Totū titullomā. Totū ir filmējusies vairāk nekā trīsdesmit kinofilmās un TV projektos, saņēmusi divas B..

Odrija Totū izvairās no Holivudas un izvēlas Eiropas kino

tip3

29. martā uz Latvijas ekrāniem iznāk franču kino klasika režisora Kloda Millera drāma "Terēze" ar aktrisi Odriju Totū titullomā. Odrija Totū ir filmējusies vairāk nekā trīsdes..

Uz ekrāniem skolēnu brīvdienās – 3D piedzīvojumu filma "Džeks milžu bende"

tip3

22. martā Latvijas kinoteātros iznāk ‘’X-Cilvēku’’ režisora jaunākais darbs, 3D piedzīvojumu filma ‘’Džeks milžu bende’’ (‘’Jack The Giant Slayer’’). Filmas ‘’Džeks milžu ben..

Kannu kinofestivālu atklās ar filmu "Lielais Getsbijs"

tip3

2013. gada Kannu kinofestivāla atklāšanas filma būs "Lielais Getsbijs" ("The Great Gatsby"), informē festivāla organizatori. Režisora Baza Lurmena krāšņajā filmā titullomas iz..

Komēdija "Ko tie vīrieši dara!" ir pirmajā vietā Latvijā

tip3

Marta mēneša pirmajā nedēļas nogalē vispopulārākā filma Latvijas kinoteātros ir komēdija no Krievijas - "Ko tie vīrieši dara!" ("??? ?????? ???????!"). Filmu pirmajās trīs dienās (1. līdz 3...

Filmas romantiskai nedēļas nogalei: "Daiļās būtnes" un "Trakais pirmais gads"

tip3

Tūlīt pēc 14. februāra jeb Valentīna dienas Latvijas kinoteātros iznāk divas filmas romantiskai nedēļas nogalei – ‘’Daiļās būtnes’’ un ‘’Trakais pirmais gads’’. Romantiska ko..

Arestēts "Gangsteru mednieku" zvaigzne, aktieris Džošs Brolins

tip3

11. janvārī uz Latvijas ekrāniem un daudzviet citur pasaulē iznāk krimināltrilleris "Gangsteru mednieki" ("Gangster Squad"). Viens no filmas centrālajām zvaigznēm, amerikāņu aktieris Džošs B..

Nedēļas kino pirmizrāde – trilleris "Slazdā"

tip3

Šodien kinoteātros iznāk trilleris "Slazdā" ("Deadfall"). "Slazdā" ir negaidītiem sižeta pavērsieniem piesātināts trilleris par māsu un brāli, kuri pēc kazino aplaupīšanas bēg no policijas -..

Uz ekrāniem janvārī - "Gangsteru mednieki", "Apsolītā zeme", Fransuā Ozons un citi jaunumi

tip3

2013. gada janvārī Latvijas kinoteātros iznāk vairākas filmas – tostarp godalgotā režisora Fransuā Ozona jaunākais darbs "Mājā", kriminālfilma ar spilgtu aktieru ansambli "Gangsteru mednieki..

Iespēja laimēt divas biļetes uz filmu "Hobits: Negaidīts ceļojums"

tip3

Ja tu vēlies savā īpašumā iegūt divas biļetes uz filmu "Hobits: Negaidīts ceļojums", tad tev ir jāizdara tikai divas lietas: 1. Uzspied šim rakstam "Man patīk" un "Ieteikt dra..

Kinoteātros nesen iznāca "Hobits: negaidīts ceļojums"

tip3

Decembrī vienlaikus ar lielāko daļu pasaules valstu uz Latvijas ekrāniem iznāca šī gada vērienīgākā filma "Hobits: negaidīts ceļojums" ("The Hobbit: An Unexpected Journey"). I..

Kinoteātros iznāk komēdija "Seksaholiķi" un trilleris "Ar uguni pret uguni"

tip3

7. decembrī uz Latvijas kino ekrāniem iznāca divas filmas – komēdija "Seksaholķi" ("Les Infideles") un asa sižeta lente "Ar uguni pret uguni" ("Fire With Fire"). "Seksaholiķi"..

Kino jaunumi decembrī

tip3

7.decembrī uz Latvijas kino ekrāniem iznāk divas filmas – komēdija "Seksaholķi" ("Les Infideles") un asa sižeta lente "Ar uguni pret uguni" ("Fire With Fire"). Savukārt, 14.decembrī kinoteāt..

Sāk tirgot biļetes uz filmu "Hobits: negaidīts ceļojums"

tip3

14. decembrī uz ekrāniem iznāk "Gredzenu pavēlnieka" triloģijas režisora jaunā filma "Hobits: negaidīts ceļojums". Biļetes jau pārdošanā! Ilgi gaidītās episkās pasak..

Nedēļas kino pirmizrāde - "Mākoņu atlants"

tip3

23. novembrī uz Latvijas ekrāniem iznāk "Matrikss" triloģijas veidotāju, Lanas un Endija Vačovsku un filmas "Parfīms" autora Toma Tikvera kopdarbs – episks fantastikas piedzīvojumu stāsts "M..

Šonedēļ uz lielajiem ekrāniem iznāk "Krēslas" sāgas noslēguma filma

tip3

16. novembrī vienlaikus ar pasaules pirmizrādi uz Latvijas ekrāniem iznāca "Krēslas" sāgas pēdējā filma "Rītausma 2. daļa" ("Breaking Dawn Part 2"). "Krēslas" pirmā filma iznā..

Filmai "Mākoņu atlants" grandiozi panākumi starptautiskajā tirgū

tip3

Filmas "Matrikss" veidotāju jaunākā filma, fantastikas piedzīvojumu stāsts "Mākoņu atlants" ("Cloud Atlas"), nupat iznākusi vairākās valstīs, uzrādot lieliskus panākumus, informē filmas prod..

Nedēļas kino pirmizrāde - Bena Afleka trilleris "Argo"

tip3

9. novembrī Latvijas pirmizrādi piedzīvo režisora un aktiera Bena Afleka trilleris "Argo", kas veidots pēc patiesiem notikumiem. Bens Afleks, kurš pasaules slavu ieguvis gan ..

"Krēslas" sāgas noslēdzošā filma un citi kino jaunumi novembrī

tip3

16. novembrī vienlaikus ar pasaules pirmizrādi Latvijā iznāk "Krēslas" sāgas noslēdzošā filma "Rītausma 2.daļa" ("Breaking Dawn Part 2"). Filmas darbība risinās..

Impossible - aizkustinoša filma kino ekrānos no 26.oktobra

tip3

26.oktobrī pirmizrāde filmai "Neiespējamais" ("The Impossible"). Jūens Makgregors un Naomi Votsa aizkustinošā filmā, kas uzņemta balstoties uz patiesiem notikumiem par ģimeni, kas 2004.gadā ..

360 - jauna filma kino jau 19.oktobrī

tip3

19.oktobrī kinoteātrī "Kino Citadele" iznāk režisora F. Mereiješa ("Uzticīgais dārznieks", "Dieva pilsēta") jaunākais darbs "360" ("360") ar zvaigžņotu aktieru ansambli - Džūda Lovs, En..

Kinoteātros - To Rome with love

tip3

12.oktobrī Latvijas kinoteātros pirmizrādi piedzīvo Vudija Alena filma "Romai – ar mīlestību" ("To Rome With Love"). Izcilais un godalgotais režisors Vudijs Alens mīlestības apliecinājumu sk..

Fransuā Ozona jaunā filma triumfē Sansebastianas kinofestivālā

tip3

Ir noslēdzies Sansebastianas kinofestivāls, kurš Spānijas ziemeļu piekrastes pilsētā notiek jau 60.reizi. Sansebastianas festivāls, lai arī nav tik vērienīgs un prestižs kā Kannu, Venēcijas ..

Kinoteātrī Splendid Palace filmas "Kurš tad, ja ne mēs?" pirmizrāde

tip3

25.septembrī Latvijas pirmizrādi kinoteātros piedzīvos vācu režisora Andresa Feiela drāma "Kurš tad, ja ne mēs?" (Wer wenn nicht wir). Filma uzrunās gan tos, kas nav zaudējuši jauneklīgu dum..

Tods Filipss sāk filmēt komēdijas "Paģiras" trešo daļu

tip3

Režisors Tods Filipss ir sācis filmēt komēdijas "Paģiras" ("The Hangover") trešo daļu, informē studija Warner Bros. Komēdiju franšīzes trešās un noslēdzošās daļas režisors Tods Filipss ir ar..

Uz lielajiem ekrāniem iznāk komēdija "Kampaņa: vēlēšanu cirks" ("The Campaign")

tip3

28.septembrī uz lielajiem ekrāniem iznāk komēdija "Kampaņa: vēlēšanu cirks" ("The Campaign") ar komiķi Vilu Ferelu un "Paģiru" zvaigzni Zaku Galifianakisu galvenajās lomās.

Hobita nosledzosa dala iznaks 2014.gada vasara

tip3

Filmu studija Warner Bros. "Hobita" noslēdzošo, trešo daļu, uz ekrāniem izlaidīs 2014.gada 18.jūlijā, informē studijas pārstāvji. Jau ziņots, ka režisors Pīters Džeksons vērie..

Ar filmām no Čehijas, Somijas un Latvijas sākas kinofestivāls FF Riga.

tip3

No šodienas, 10. septembra, kinoteātrī "K.Suns" sākas vismazākais šī rudens kinofestivāls "FF Riga", trīs dienās, līdz 12. septembrim, piedāvājot īpašu arthouse kino programmu un filmas, kas..

Kino pirmizrādes augustā – "Solis augšup 4" un citi jaunumi
Sāk tirgot biļetes uz filmu "Tumšais bruņinieks atgriežas" (The Dark Knight Rises)
Mūžīgi roks kino ekrānos jau 29.jūnijā
Kinoteātros Tima Bērtona jaunākā filma, gotiska komēdija "Tumšās ēnas" ("Dark Shadows")
Kinoteātros iznāk filma Tas notika Jemenā (Salmon Fishing in the Yemen)
Uz kinoekrāniem iznāk Tima Bērtona jaunākā filma "Tumšās ēnas" un divas romantiskas komēdijas
Mels Gibsons spriedzes filmā "Trakās brīvdienas" (How I spent my summer vacation)
Šonedēļ uz ekrāniem parādās romantiska filma Talismans
Iznāk jauna šausmu filma "Būda mežā" (Cabin In The Woods)
Kino festivāla "Lielais Kristaps" filmu skates Siguldā
Kino festivāla "Lielais Kristaps" filmu skates Siguldā
Uz ekrāniem iznāk 3D piedzīvojumu filma "Titānu dusmas" ("Wrath of the Titans").
Kinoteātros sāks rādīt filmu "Bīstamā metode" (A Dangerous Method)
Latvijas kinoteātros iznāk piedzīvojumu komēdija "Viens darbiņš par naudu" (One for the money)
Pirmizrāde filmai – "Projekts X: ballīte bez bremzēm" ("Project X")
Uz ekrāniem iznāk romantiska lente no Francijas - "Maigās jūtas" ("La Delicatese")
Vudijs Alens saņem ASV Scenāristu ģildes balvu
Šonedēļ uz ekrāniem iznāk filma "Dzelzs lēdija" ("The Iron Lady")
Merila Strīpa saņem BAFTA godalgu par lomu filmā "Dzelzs lēdija"
Šonedēļ uz ekrāniem iznāk 3D piedzīvojumu filma "Journey to the Center of the Earth"
Šonedēļ Latvijas kinoteātros sāk demonstrēt lietuviešu kases grāvēju "Tads Blinda: leģendas sākums"
Kas būtu Sniegbaltīte, ja viņa dzīvotu mūsdienās?
Sāk demonstrēt 3 Oskara balvām nominēto filmu "Skārdnieks, drēbnieks, zaldāts, spiegs"
Uz ekrāniem iznāk Džordža Klūnija filma "The Ides Of March"
Ir paziņotas Britu kino un TV akadēmijas jeb BAFTA (British Academy of Film and Television Arts) nominācijas
Festivāls "Baltijas pērle" 10. septembrī


Type: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.