P
Jaunumi Dzejoļi Receptes Atziņas Joki Kalendārs
Menu
×

"CanZone": 4 gadalaiki 3 minūtēs

11. oktobrī plkst. 19:00, kultūras bārā "Sapņi un Kokteiļi", Blaumaņa ielā 32, gaidāma grupas "CanZone" pirmā oficiālā mūzikas video prezentācija oriģināldziesmai "Tu". Vakara īpašie viesi – mūzikas žurnālists un dīdžejs Uldis Rudaks, kā arī pārstāvji no grupas "Tumsa".

Grupa "CanZone" rada un izpilda mūziku, kas ir roka, popa un folka sajaukums, popularizējot savu skārdroka stilu. Grupas dalībnieki lepojas ar elektriskās ģitāras un akordeona episku sintēzi, kā arī ievērības cienīgu vokālistes dziedāšanas manieri, kas bieži papildinās ar emocionālām performancēm. "Canzone" itāliski nozīmē "dziesma", bet rokgrupa "CanZone", kurā apvienojušies 5 radoši un mūziku mīloši cilvēki, dibināta 2009. gada sākumā Rīgā, Grīziņkalna apkaimē. Līdz šim grupa aizvadījusi apmēram 100 uzstāšanās un ar panākumiem piedalījusies dažādos mūzikas grupu konkursos, kā arī sniegusi koncertus vairākos mūzikas festivālos Latvijā, ziņo grupas menedžements.

Pirms mūzikas video prezentācijas "CanZone" uzstāsies ar savu dziesmu akustisko izpildījumu. Dziesma "Tu", kurai radīts videoklips, stāsta par iekšējās pasaules transformāciju mīlestības iespaidā, kas klipā vizuāli tiek atainota 4 gadalaiku ietvaros. Pasākuma īpašie vakara viesi – mūzikas žurnālists un dīdžejs Uldis Rudaks, kā arī pārstāvji no grupas "Tumsa", kuri ne tikai pagodinās ar savu klātbūtni, bet arī izteiks savu vērtējumu un komentārus par radīto gara darbu.

Pasākumu atbalsta: kultūras bārs "Sapņi un Kokteiļi", kā arī PIEDALIES.LV.
Ieeja pasākumā – bez maksas.


Jums varētu interesēt šie raksti:

Astronout koncerts, Liepāja - 26.jūlijs

Koncerts - Aija Vītoliņa un Romāns Vendiņš Igates pilī - Igate, 4.maijs

Koncerts - Zviedru reperis Bladee - Martyr Tour - Palladium, Rīga, 1.decembris

Jessie Ware koncerts - Sigulda, 14.augusts

Festivāls Artissimo Taiko Drummers (Japāna) - Jūrmala, 14.augusts

Riga Reggae koncerts Mosties, celies - Liepāja, 23.augusts

Adriano Celentano Tribute Show, VEF kultūras pils - 05.septembris

Vīnes meža stāsti - Hotel Tigra, 26.aprīlis

Enigma Original Voices koncerts - Palanga, 30.augusts

Jazz Butler - Lil Tracy koncerts - Palladium, Rīga, 28.oktobris

Goran Bregović koncerts, Alexela Koncertzāle, Tallina - 17.augusts

Balsojums par Latvijas labākajiem DJiem ir sācies!

Koncerts - Ozols in Paradise - Rīga, 13.jūnijs

Ligalize, Лигалайз koncerts - Rēzekne, 22.marts

Koncerts - Mazais princis – Liepāja, 7.jūnijs

Koncerts - Ziedu Vija at First Club - Rīga, 19.aprīlis

Grupa ‘’Re:public’’ piedāvā jaunā albuma tituldziesmu "Pāri Visam"

Elderbrook DJ EDM Party - Rīga, Palladium, 22.novembris

Koncerts - B.Britens, Kara rekviēms - Rīga, 8.maijs

Olga Rajecka aicina uz grāmatas "Man svētku diena" atvēršanu

Koncerts Bladee - Palladium Rīga, 1.decembris

Artissimo festivāls - Janoska Ensemble, Daniils Bulajevs un Davinspiro Camerata – Dzintaru koncertzāle, 10.augusts

Jean-Michel Jarre un Sven Grünberg - Tallina, 17.jūnijs

Nothing But Thieves koncerts - Tallina, 6.februāris

Georgijs Osokins solokoncerts - Mežotne, 7.septembris