Latviešu Русский Deutsch English Français Türkçe


Valērijs Meladze, Jūrmala, 26.08.2024

Piedalies.lv - Valērijs Meladze, Jūrmala, 26.08.2024

Valērijs Meladze, Dzintaru koncertzāle, 26.08.2024

Valērija Meladzes pagājušās ziemas koncerts Arēnā Rīga norisinājās ar lielu panākumu pilnībā izpārdotajā zālē, bet vasaras koncerts Jūrmalā tika izpārdots četrus mēnešus pirms pasākuma. Sakarā ar milzīgu skatītāju interesi, tiek izziņots dziedātāja papildkoncerts Dzintaru koncertzālē 26. augustā.

Mīlestība no Latvijas

Romantiskais un temperamentīgais Valērijs Meladze jau sen izpelnījās kvēlu Latvijas publikas mīlestību. Mākslinieka repertuārā ir desmitiem skaņdarbu, kas kļuvuši par absolūtu žanra klasiku un iemīļoti miljoniem klausītāju visā pasaulē. Katra viņa dziesma ir piepildīta ar dziļu jēgu, un izpildītāja samtainā balss reti kuru atstāj vienaldzīgu.

Dvēseliskums

Dziedātāja publika ir kļuvusi ievērojami jaunāka. Viņa talants, kā arī dziesmu tekstu tematika un neviltots dvēseliskums atbalsojas visu vecumu klausītāju sirdīs - no ilggadējiem viņa daiļrades cienītājiem līdz pašām jaunākām klausītājām.

Dziedātāja repertuāra autors ir viņa brālis Konstantīns Meladze. Brāļu radošais tandēms - viena retā tembra balss un otra komponista talants, jau daudzus gadus klausītājiem dāvā sirsnīgus mīlestības stāstus, kas izpildīti ar neatkārtojamu patiesumu un harizmu.

Katrs skaņdarbs ir uzrakstīts ar neviltotu ticību brīnumam un īstai mīlestībai, un tiek dziedāts ar dziļu jūtīgumu un dvēseles maigumu.