P
Jaunumi Dzejoļi Receptes Dziesmas Atziņas Joki Kalendārs Uzņēmumi
Jaunumi Dzejoļi Receptes Dziesmas Atziņas Joki Kalendārs Uzņēmumi

Izrāde - Čemodāns - Rīga, 17.oktobris

Novērtē rakstu Izvēlieties 1-5 zvaigznes.
  1. oktobrī, Rīgā, Rīgas Latviešu biedrības namā, tiks rādīta izrāde "Čemodāns", kas balstīta uz slavenā rakstnieka Sergeja Dovlatova stāstiem. Šī būs iespēja izjust nostalģiju, humoru un dzīves gudrības, ko simbolizē čemodāns, kuru stāsta varonis ņem līdzi, dodoties no Padomju Savienības uz ASV.

Aktieri ar pievienoto vērtību

Stāstu par atmiņām, cilvēkiem un notikumiem piepilda talantīgs aktieru ansamblis - Aleksejs Kortņevs, Aleksejs Agranovičs, Semjons Treskunovs, Nina Škara un citi. Viņu sniegums būs pilns ar sirsnību un dzīvīgumu, kas katru stāstu padarīs īpašu un aizkustinošu. Aktieri meistarīgi iedzīvinās Dovlatova smalkās metaforas un gaišās emocijas, kas piešķirs izrādei īpašu noskaņu.

Mūzikas un atmosfēras maģija

Ne tikai aktieru sniegums, bet arī izrādei speciāli radītā mūzika ļaus ienirt īpašā atmosfērā. Izrādē dažādas emocijas plūdīs caur skatītāju prātiem - no smiekliem līdz nostalģijai -, jo vienkārši stāsti par mīlestību un draudzību kļūs par mūžīgām tēmām, kuras ir tuvas ikvienam.

Izrādes vēstījums

"Čemodāns" ir stāsts par svarīgām lietām, ko paņemam līdzi savos dzīves ceļojumos, neatkarīgi no tā, kur mūs vedīs dzīves ceļi. Tas atgādina, ka pat grūtākajos laikos atmiņas, mīlestība un cerība palīdz saglabāt siltumu un spēku. Izrāde aicina ieraudzīt skaistumu vienkāršajās dzīves vērtībās un atgādina, ka esam stiprāki, kad atceramies par savu pagātni.

Biļešu cenas

Biļetes cena: 25.00 - 69.00 eur

Neaizmirstiet par šo neticami spēcīgo izrādi, kas emocionāli uzrunās ikvienu skatītāju un atstās paliekošu iespaidu!


Jums varētu interesēt šie raksti:

Centrālparka Rietumi - 26.novembris

Mārtiņdienas jampadracis Brīvdabas muzejā

Sofia Festival Ballet - Riekstkodis - Daugavpils, 27.decembris

Cirka šovs - Aladins uz ledus - Latvijā, 10.decembris

Balets - Gulbju Ezers - Xiaomi Arēna, 8.novembris

Endrjū Loids Vēbers - Rekviēms, koncerts - Pērnava, 19.aprīlis

Koncerts - Bēthovena devītā, Flandrijas simfoniskais orķestris - Pērnava, 23.aprīlis

Ziemassvētku noskaņu pasākumi Jūrmalā decembrī

The Phantom of the Opera - Tallina, Igaunija, 8.maijs.

Izrāde - Mātes piens - Rīga, 25.februāris

Igudesman & Joo - Last Silent Night Music koncerts - Rīga, 15.decembris.

Slava Komissarenko Jūrmalā - Jūrmala, 27.jūnijs

Izrāde - Grenholma metode - Rīga, 23.oktobris

Pasākumi Liepājā no 31.decembra

Izrāde - Soliņš, Скамейка - Rīga, 16.maijs

Iluzionistu Pecolli ģimeņu šovs - Brīnīsimies kopā! - Rīga, 29.novembris

Jaungada koncerts Riekstkodis - mūzika no baleta ar jaunām ērģelēm uz skatuves! - Rīga, 30.decembris

Ziemassvētku izrāde - Brīnumu fabrika - Rīga, 24.decembris

Elēģija - klasika sveču gaismā - Rīga, 30.jūlijs

Bolero - klasiskās mūzikas ērģeļkoncerts - Rīgas Svētā Pāvila baznīca, 19.februāris

Izrāde - Mans tēvs - Rīga, 18.janvāris

Jaungada izrāde Riekstkodis - Rīga, 23.decembris

Koncerts - Valsis sveču gaismā.Klasiskās mūzikas ērģeļkoncerts - Rīga, 17.jūlijs

Izrāde - Nakts maiņa, jeb vīriešu nedejo striptīzu 2 - VEF Kultūras pils, 20.februāris

Stand-Up izrāde - Ruslans Belijs, Komēdija - Stand up - Jūrmala, 15.augusts