P
Jaunumi Dzejoļi Receptes Dziesmas Atziņas Joki Kalendārs Uzņēmumi
Jaunumi Dzejoļi Receptes Dziesmas Atziņas Joki Kalendārs Uzņēmumi

Ozols koncerts in Paradise, The Paradise - 29.augusts

Latvijas hiphopa leģenda Ozols ir pārcēlis savu gaidīto koncertu "Ozols in Paradise" uz 29. augustu. Iepriekšējais datums bija 13. jūnijs, taču pārcelšana ļauj izbaudīt koncertu jaunā un iespaidīgā atmosfērā – The Paradise izklaides kompleksā Andrejsalā. Šis solis ir saistīts ar vēlmi nodrošināt vislabāko iespējamo pieredzi gan izpildītājiem, gan publikai.

Andrejsala – jauna izklaides vieta

The Paradise ir jauns izklaides komplekss Andrejsalā, kas sola kļūt par vienu no svarīgākajiem kultūras centriem Rīgā. Kompleks apvieno unikālu industriālo arhitektūru ar modernu tehnoloģiju un dizainu, radot īpašu atmosfēru koncertiem, ballītēm un citiem pasākumiem. Andrejsalas atrašanās vieta, kas apvieno pilsētas dinamiku ar industriālo šarmu, padara to par ideālu vietu Ozola koncerta norisei. Koncertā paredzēts izmantot visas kompleksa iespējas, lai radītu neaizmirstamu pieredzi apmeklētajiem.

Ozols – muzikālā karjera un jaunākais albums

Ģirts Rozentāls, plašāk zināms kā Ozols, ir viens no pazīstamākajiem un ietekmīgākajiem latviešu reperiem. Viņa muzikālā karjera aptver vairāk nekā divus desmit gadus, un šajā laikā viņš ir radījis iespaidīgu muzikālo mantojumu. Ozols ir izdevis astoņus solo albumus, ieskaitot debijas albumu "Cieņa un mīlestība" (2001.) un jaunāko "1979" (2023.). Koncertfilmā "No Rajona līdz Arēnai" (režisors Rolands Rekke) tiek atspoguļota Ozola muzikālā attīstība un panākumi. 2024. gadā Ozols saņēma Mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta mikrofons" par šo koncertfilmu.

Koncertā piedalās

Ozols un viņa muzikālā grupa ir sagatavojuši īpašu programmu, kas apvienos populārākos hitus ar jaunām kompozīcijām. Koncertā piedalīsies arī muzikālie mākslinieki, kas nodrošinās dinamiskas un emocionāli piesātinātas muzikālas izpausmes. Paredzēts, ka koncerta laikā skatītāji varēs izbaudīt unikālu vizuālo šovu un gaismu efektus.

Ieejas biļešu cenas

Koncertā "Ozols in Paradise" biļešu cenas svārstās no 16.29 EUR līdz 20.36 EUR. Paredzēts, ka šis koncerts būs neaizmirstams notikums Latvijas kultūras dzīvē, un tas piesaistīs plašu klausītāju loku.


Jums varētu interesēt šie raksti:

Uzlecošās Zvaigznes Gala koncerts - Rīga, 2.marts

Jūlijas Zakirovas džeza trio koncerts - MASA kultūrbārs, 1.novembris

Jean-Michel Jarre un Sven Grünberg - Tallina, 17.jūnijs

Women in Jazz, Santa Šillere quintet koncerts - MASA kultūrbārs, 4.novembris

Tuesday MASSive Jazz Jams - MASA kultūrbārs, 24.marts

Olas - Lieldienu Koncerts - Rīga, 2.aprīlis

ArgentiériBoreyTissot UNITRIO feat.Deniss Paškevičs koncerts - MASA kultūrbārs, 8.novembris.

Koncerts - Black Country, New Road - Palladium Rīga, 16.aprīlis

Mārcis Auziņš koncerts - Liepāja, Tipogrāfijas radošais kvartāls, 18.aprīlis

Grupa ‘’Re:public’’ piedāvā jaunā albuma tituldziesmu "Pāri Visam"

Natsvlishvili, Miezis, Zariņš, Jazz trio koncerts - MASA kultūrbārs, 15.novembris

10 Tenori Rīgā koncerts - Rīga, 19.decembris

Koncerts - Shame - Palladium, Rīga, 12.oktobris

Koncertu sērija - YŪT tūre - Cēsis, 6.februāris

Enter Shikari koncerts - VEF Vasarnīca, Rīga, 25.oktobris

Antra Stafecka koncerts Bauskas Kultūras centra pagalmā – 25.jūlijs

Minifestivāls Atpakaļ Nākotnē - Idille / Olga Rajecka koncerts ar grupu Pērle - Rīga, 25.oktobris

Koncerts - Rap music with Slimus - Soda Club, Rīga, 4.jūlijs

Jaunā Filharmonija.Valentīndienas vēstule Mocartam - Koncertzāle ARTISSIMO, 22.februāris.

Skyforger koncerts - Vecie Latvieši - Palladium Rīgā, 12.novembris

Sevek koncerts - Coyote Fly, 18.aprīlis

Nāk klajā "The Sound Poets" pirmais albums

Symphony Project by YUGO - ToMasha Karaoke, 20.marts

Diskotēka Padures muižā - Padures muiža, Kuldīgas novads, 29.novembris

Daddy Was a Milkman akustiskā koncerttūre Quite Something - Jūrmala, Dzintaru koncertzāle, 25.aprīlis.