Latviešu Русский Deutsch English Français Türkçe
Šodien vārda diena - 12. Jūlijs

          Indriķis, Ints, Namejs

Kalendārā neierakstītie vārdi

          Indreks, Indriks, Intis, Nameisis, Omula, Oniks, Oniksa

Populārākie šī mēneša vārdi

          Vladimirs, Inga, Viktorija, Ieva, Nikolajs, Iveta, Kristaps, Larisa, Baiba, Valdis, Dāniels, Toms, Sarmīte, Jana, Gunārs, Evija, Dāvis, Sabīne, Tomass, Dāvids

Visi šī mēneša vārdi

Oficiālie:  Alvīne, Anta, Antonija, Arnolds, Arta, Auseklis, Baiba, Balva, Barba, Barbara, Dainuvīte, Daniela, Dzirkstīte, Dāniels, Dāvids, Dāvis, Elmārs, Emanuels, Evija, Gaisma, Gija, Guna, Gunis, Gunārs, Hilda, Ieva, Ilgona, Inga, Ingeborga, Inita, Irvita, Iveta, Ivita, Jana, Jogita, Johanna, Judīte, Kalvis, Klaudijs, Klinta, Kristaps, Kristofers, Krists, Larisa, Lelde, Lūcija, Megija, Meta, Minjona, Niklāvs, Nikolajs, Niks, Otīlija, Raita, Sabīne, Sarma, Sarmis, Sarmīte, Saulcerīte, Saulvedis, Silvestrs, Silvis, Sniedze, Solveiga, Tabita, Teiksma, Tomass, Toms, Valdemārs, Valdis, Veldze, Viktorija, Vladimirs, Voldemārs, Ādams


Vladimirs
Vārda dienu Vladimirs svin 8. decembrī. Latvijā dzīvo apmēram 22 050 personas ar vārdu Vladimirs. 9 21 Vārda Vladimirs nozīme un skaidrojums: Nekas cilvēcisks viņam nav svešs. Ir savi ideāli, nepiepildīti sapņi, nepiepildīti grēciņi. Vēlas izlādēties. Meklē asus pārdzīvojumus un noturas ilgi krēslā, kurā sēdēt nemaz..
Lasīt vairāk
Inga
Vārda dienu Inga svin 28. decembrī. Latvijā dzīvo apmēram 12 540 personas ar vārdu Inga. 17 33 Vārda Inga nozīme un skaidrojums: Pirmais tips. Romantiķe, domas enerģija ir pozitīva, pati vienmēr neatvairāmu sapņu varā. Taču ikdienā ir patstāvīga un prot pārvarēt grūtības. Cilvēkus Šķiro nevis labajos..
Lasīt vairāk
Viktorija
Vārda dienu Viktorija svin 23. decembrī. Latvijā dzīvo apmēram 10 880 personas ar vārdu Viktorija. 18 32 Vārda Viktorija nozīme un skaidrojums: Pacietība Viktoriju aizved pie galamērķa. Viņa sarkst un bālē jaunībā, bet noreibst pusmūžā. Un vienmēr ir eleganta, gaidoša, mīloša. Pēc dabas neatlaidīga un zina, ko drīkst atļauties. Iesaki draugiem! Viktorijas draugu un paziņu raksturojumi: 12 62 Viktorija pec dzives pati ir loti jautra un gudra.Vinai nav vajadzigi citu..
Lasīt vairāk
Ieva
Vārda dienu Ieva svin 24. decembrī. Latvijā dzīvo apmēram 9 180 personas ar vārdu Ieva. 5 31 Vārda Ieva nozīme un skaidrojums: Pirmais tips. Pašaizliedzīga, sirsnīga. Visu vai neko - tāda ir Ievas devīze! Par lielāko dārgumu uzskata savu vīru un tam kalpo visu mūžu. Piemiedz..
Lasīt vairāk
Nikolajs
Vārda dienu Nikolajs svin 6. decembrī. Latvijā dzīvo apmēram 12 900 personas ar vārdu Nikolajs. 5 6 Vārda Nikolajs nozīme un skaidrojums: Alkatīgi grib būt pirmais. Ir optimists un neatlaidīgs. Harmoniju tiecas pārbaudīt algebriski. Nikolajs zina darba vērtību, daudz nefantazē, bet rīkojas. Ir dedzīgs un jūtīgs..
Lasīt vairāk
Iveta
Vārda dienu Iveta svin 12. decembrī. Latvijā dzīvo apmēram 8 910 personas ar vārdu Iveta. 5 30 Vārda Iveta nozīme un skaidrojums: Pirmais tips. Eleganta, apbrīnojami brīvi izturas jebkurā sabiedrībā. Ir pasakaina improvizatore un ģimenē valda tik viegli gaistošām krāsām, ka neviens nejūtas pakļauts. Vājība uz..
Lasīt vairāk


Pat odiņš, kas pie loga rūts
Nemitīgi sīc un dūc,
Kā nu prot un kā nu māk,
Ar sveicieniem pie tevis nāk.


Pat odiņš, kas pie loga rūts
Nemitīgi sīc un dūc,
Kā nu prot un kā nu māk,
Ar sveicieniem pie tevis nāk.


Pat odiņš, kas pie loga rūts
Nemitīgi sīc un dūc,
Kā nu prot un kā nu māk,
Ar sveicieniem pie tevis nāk.


Katrs putniņš,
Kas sež uz zara,
Lai Tev vārda dienā zvana!