Latviešu Русский Deutsch English Français Türkçe
Šodien vārda diena - 12. Jūlijs

          Indriķis, Ints, Namejs

Kalendārā neierakstītie vārdi

          Indreks, Indriks, Intis, Nameisis, Omula, Oniks, Oniksa

Populārākie šī mēneša vārdi

          Aleksandrs, Andrejs, Andris, Mārtiņš, Aleksandra, Rita, Aldis, Katrīna, Markuss, Vita, Elizabete, Andis, Lauris, Velta, Jevgeņijs, Anda, Mārcis, Uģis, Ērika, Atis

Visi šī mēneša vārdi

Oficiālie:  Agra, Aldis, Aldris, Aleksandra, Aleksandrs, Alfons, Anda, Andis, Andrejs, Andrievs, Andris, Atis, Banga, Betija, Dagnija, Doloresa, Dzīle, Eižens, Elizabete, Fricis, Glorija, Helma, Hugo, Ignats, Ikars, Jevgeņija, Jevgeņijs, Kadrija, Kaija, Kate, Katrīna, Konrāds, Kornēlija, Lauris, Leo, Leonards, Leons, Leopolds, Linards, Liza, Lote, Lotārs, Līze, Markuss, Mārcis, Mārtiņš, Nellija, Norberts, Ojārs, Olita, Oto, Otomārs, Rainers, Rita, Sebastians, Teodors, Trīne, Uga, Unda, Undīne, Uģis, Velda, Velta, Vikentijs, Virgīnija, Vita, Viva, Vivita, Zeltīte, Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds, Ērika, Šarlote


Aleksandrs
Vārda dienu Aleksandrs svin 18. novembrī. Latvijā dzīvo apmēram 37 850 personas ar vārdu Aleksandrs. 7 37 Vārda Aleksandrs nozīme un skaidrojums: Kāro likteņa laipnību. Spēj sagaidīt stundu un pats iekāpt likteņa upē, lai izvirzītos priekšplānā. Un tikai pats saviem spēkiem! Piespiež pie sienas arī savus..
Lasīt vairāk
Andrejs
Vārda dienu Andrejs svin 30. novembrī. Latvijā dzīvo apmēram 22 410 personas ar vārdu Andrejs. 6 32 Vārda Andrejs nozīme un skaidrojums: Slīpēts, piesardzīgs un strādīgs. Labprāt neuzkrītoši rāpjas pa karjeras kāpnēm. Ir impulsīvs, neiecietīgs, taču praktiskums viņa dzīvē parasti ņem virsroku. Andrejam ir laba īpašība..
Lasīt vairāk
Andris
Vārda dienu Andris svin 30. novembrī. Latvijā dzīvo apmēram 21 090 personas ar vārdu Andris. 7 43 Vārda Andris nozīme un skaidrojums: Pirmais tips. Gaišu galvu, stipru gribu, taisnīgs, ar plašu vērienu, un tāpēc viņam daudz nelabvēļu. Prot turēt solījumus. Apveltīts ar milzīgām darbaspējām. Augstas prasības..
Lasīt vairāk
Mārtiņš
Vārda dienu Mārtiņš svin 10. novembrī. Latvijā dzīvo apmēram 12 710 personas ar vārdu Mārtiņš. 10 46 Vārda Mārtiņš nozīme un skaidrojums: Pirmais tips. Nervi viņam ir kā no dzelzs. Šis Mārtiņš ātri tuvojas mērķim. Uzplaukst kā puķe labā zemē. Godkārs, jo sapņo par karjeru. Otrais..
Lasīt vairāk
Aleksandra
Vārda dienu Aleksandra svin 8. novembrī. Latvijā dzīvo apmēram 7 140 personas ar vārdu Aleksandra. 5 19 Vārda Aleksandra nozīme un skaidrojums: Atzīst dzīvi, kas līdzīga viesuļa virpulim. Valda, iekaro un arī zaudē. "Lai dzīvo stiprie," saka Aleksandra, "jo tikai nākotnei ir nozīme!" Mīl trīties ap..
Lasīt vairāk
Rita
Vārda dienu Rita svin 28. novembrī. Latvijā dzīvo apmēram 7 520 personas ar vārdu Rita. 3 25 Vārda Rita nozīme un skaidrojums: Fantastiski reāli nokārto visas problēmas, pat sirdssāpes uzskata par pārejošu parādību. Uzturēt ilūzijas - tas nozīmē muļķot pašai sevi, un to nu Rita negrib..
Lasīt vairāk


Pat odiņš, kas pie loga rūts
Nemitīgi sīc un dūc,
Kā nu prot un kā nu māk,
Ar sveicieniem pie tevis nāk.