P
Jaunumi Dzejoļi Receptes Atziņas Joki Kalendārs
Menu
×

Roka Leģendas Rīgā iesildīs divas grupas – SuperHuman un S.U.N. informē Baltic Music Productions Latvia

„Baltic Music Productions Latvia”: Šī gada 1.decembrī mega šovu „Roka Leģendas” Arēnā Rīga iesildīs divas grupas – pašamāju grupa SuperHuman un popularitāti iemantojusī igauņu rokgrupa S.U.N.. Pēc tam pirmo reizi Latvijā uz vienas skatuves muzicēs vienas no spilgtākajām pasaules roka zvaigznēm: grupa Foreigner un ekstravagantais šoka rokmūziķis Eliss Kūpers (Alice Cooper).

Pašmāju grupa SuperHuman šovā piedāvās dziesmas no nesen iznākušā albuma „As Human As We Are”, kas daudziem jau pazīstamas kā veiksmīgi radio singli.
Grupai jau ir pieredze šāda mēroga pasākumos, jo iepriekš tā iesildīja Billy Idol un Reamonn Baltijas koncertus.
„Ir liels gods un atbildība, spēlēt uz vienas skatuves ar Elisu Kūperu. Viņš ir dzīva leģenda, un viens no tiem, kas ietekmējis mūsu daiļradi,” savu prieku neslēpj ģitārists Uldis.
Pavisam drīz ceļu pie skatītājiem uzsāks SuperHuman video klips „Hey You”, kurš tapis sadarbībā ar studiju Film Angels un lielisko aktrisi Ievu Pļavnieci.
Plašāku informāciju par grupu SuperHuman var iegūt interneta mājas lapā www.superhuman.lv.

Grupa S.U.N. ar tās solistu Tanelu Padaru ir populārākā Igaunijas rokgrupa, kas šī gada laikā mērojusi ceļu uz mūsu valsti ne reizi vien un dēvē Latviju jau kā savas otrās mājas. Tādēļ ar prieku gaida nākamo viesošanos Latvijā un uzstāšanos pirms Elisa Kūpera. Grupas solists Tanels Padars piebilst: „Jebkura iespēja spēlēt vienā koncertā ar leģendāriem mūziķiem ir iedvesmojoša. Un it īpaši vietās, kā Latvija, kur mums jau ir draugi un atbalstītāji.“
Grupas „S.U.N.“ šī brīža aktuālākais radio singls ir „One Of Those Days“.

Jaunais Kūpera šovs, kurš pašreiz atrodas pasaules turnejā, tiek saukts „Psycho – Drama” - nosaukums apliecina, ka jaunajā šovā būs vēl vairāk ekstrēma jau tā šokējošajā priekšnesumā.
Grupa Foreigner, kura decembrī Rīgā ieradīsies pirmo reizi, visā pasaulē kļuva pazīstama pateicoties savām nepārspējamām roka balādēm.
Biļetes uz koncertu „Roka Leģendas” Arēnā Rīga ir iespējams iegādāties Biļešu servisa kasēs un visās Statoil degvielas uzpildes stacijās, kā arī interneta mājas lapā www.bilesuserviss.lv. Biļešu cenas sākot no 25 LVL līdz 50 LVL.


Jums varētu interesēt šie raksti:

Sākas Austrālijas stepa sensācijas „Tap Dogs” uzstāšanās

Zinātniskā teātra izrāde - Kas jāzina katram skolēnam - Rīga, 1.maijs

Gruzijas Nacionālais karaliskais balets ar deju šovu Gruzijas maģija, VEF kultūras pils – 27.novembris

Latvijas Republikas proklamēšanas 89.gadadienai veltītie pasākumi 2007.gada 18.novembrī Rīgā

Sergeja Penkina koncerts 15.decembrī

Zucchero apkopo savas labākās dziesmas

Jau šovakar 4.decembrī Arēnā Rīga leģendārais kanādas rokmūziķis Bryn Adams!

Ismo Leikola komiķis - Whoo Hoo! World Tour - Rīga, 28.septembris

Positivus AB festivālā spēlēs Travis un Manic Street Preachers

Izrāde - Saules līnija - Rīga, 24.maijs

Koncerts - A.Vivaldi Gadalaiki - Rīga, 7.jūnijs

Elēģija - klasika sveču gaismā - Rīga, 30.jūlijs

Izrāde - Grenholma metode - Rīga, 23.oktobris

Punktiņš, punktiņš, komatiņš... Izrāde visai ģimenei

Divi Krauzes – Jaunums Mūzikas namā Daile – 27.oktobris

14. MARTĀ Dailes teātra Kamerzālē notiks jauniestudējuma 12. DIENA pirmizrāde

Grigorijs Ļepss uzstāsies Rīgā 21.februārī

„Gada pārvērtību nakts" 31.decembrī Arēnā Rīga būs grandiozākais Jaungada sagaidīšanas šovs - koncertuzvedums Latvijā

Stand-Up izrāde - Ruslans Belijs, Komēdija - Stand up - Jūrmala, 15.augusts

A.Vivaldi Gadalaiki koncertu - Rīga, 21.septembris

"Siguldai 800" svētki no 9. līdz 12.augustam

Koncerts - Igudesman & Joo - Last Silent Night Music - Rīga, 15.decembris

Koncertuzvedums Mazulis klausās, sajūtas raisās - Bauska, 18.oktobris

Gruzijas Nacionālais karaliskais balets ar deju šovu Gruzijas maģija - Rīga, 27.novembris

Tuvojas komēdijas "Dzīvīte, dzīvīte... Otrā sērija" pirmizrāde Dailes teātrī