P
Jaunumi Dzejoļi Receptes Atziņas Joki Kalendārs
Menu
×

Animal Jazz koncerts - Melnā Piektdiena, Rīga, 14.maijs

  1. maijā Rīgā, klubā Melnā Piektdiena, notiks neaizmirstams koncerts, kurā uzstāsies grupa Animal Jazz. Šis nav parasts koncerts; tā ir unikāla muzikālo emociju bagātība, kas iedvesmo un aizrauj. Animal Jazz piedāvās īstu muzikālu drāmu, kur skaņdarbi kļūs par daļu no aizraujoša mākslas darba.

Grupa ir sagatavojusi īpašu programmu Piano version, kurā tiks izpildīti gan viņu labākie hiti, gan jaunas dziesmas kameras formātā. Elektrisko klavieru un vokāla duets radīs intīmu atmosfēru, kur klausītāji varēs baudīt katru akordu ar dziļu jūtu devu.

Mūziķu drosmīgais vēstījums

Animal Jazz ir pazīstama ar savu nepiekāpību un stingru nostāju pret agresiju. Neraugoties uz spiedienu un draudiem, grupa vienmēr ir palikusi uzticīga saviem principiem. Viņi konsekventi atskaņo ukraiņu grupas "Okean Elzy" dziesmu "Я не здамся без бою", kas simbolizē viņu atteikšanos atbalstīt vardarbību.

Šī ir lieliska iespēja piedzīvot, kā mūzika var kalpot par platformu stipra vēstījuma paušanai. Grupa demonstrē savas pārliecības, kas jau kopš 2014. gada neļauj viņiem apmeklēt dažus politiski jutīgus reģionus.

Biļešu cena

Biļetes uz šo unikālo uzstāšanos tiek piedāvātas cenu diapazonā no 35.00 € līdz 45.00 €.

Animal Jazz koncerts Rīgā būs aizraujošs ceļojums emociju pasaulē, kas pārkāpj ierasto koncertformātu robežas, piešķirot katram iestudējumam teātra elementus. Savienojot mūziku ar dziļu vēstījumu, šis pasākums solās kļūt par notikumu, ko nevar aizmirst.


Jums varētu interesēt šie raksti:

Notikusi Vara Vētras albuma "Viena mirkļa dēļ…" prezentācija

Koncerts - Dave Stewart Eurythmics feat Vanessa Amorosi - Siguldas pilsdrupu estrāde, 21.jūlijs

Palaye Royale koncerts - Rīga, 4.decembris

Armands Birkens 70 - VEF Kultūras pils, 20.oktobris

Koncerts - Desire (CA), Live - Laska V21, 17.decembris

Koncerts Skillet - Palladium Rīga, 29.maijs

Koncerts Bahtali Gili - Daugavpils, 15.jūnijs

Koncerts - Fun Lovin Criminals - Rīga, 3.novembris

Elderbrook DJ EDM Party - Rīga, Palladium, 22.novembris

Koncerts - Tautumeitas - Rīga, 16.augusts

50 gadu vecumā miris popmūzikas karalis Maikls Džeksons

Indie mūzikas Minifestivāls - Keitija Bārbale, Juris Simanovičs un Bez Grēka Ieņemtie - Angāra koncertzāle, 31.oktobris

Koncerts - Gabriel Guerreiro, Bossa Nova & Samba Jazz - MASA kultūrbārs, 7.jūnijs

Koncerts - Reperis Ods - Tavai zināšanai, man viss ir labi - Palladium Rīga, 6.jūnijs

Vasaras vakara kamermūzika - Mākslas centrs Zuzeum, 6.septembris

Koncerts Eruption - VEF Kultūras pils, 1.maijs

Koncerts - Gorans Bregovičs un Wedding and Funeral Band - Jūrmala, 18.augusts

Georgijs Osokins solokoncerts - Mežotne, 7.septembris

Starptautiskais Autordziesmu koncerts 2025 - Rīga, 23.janvāris

Nakts Lūgšana ar Latvijas Radio kori - Rīga, 20.decembris

Klinta Erdmane un Egons Kronbergs Akustikas terasē - Valmiera, 17.augusts

Aijas Alsiņas klavieru solo koncerts, MASA kultūrbārs - 2.augusts

Jānis Peters - 85. Jubilejas Koncerts, Liepājas koncertzāle

Olas koncerts 2025 - Paradise, 16.maijs