Latviešu Русский Deutsch English Français Türkçe
Šodien vārda diena - 23. Jūnijs

          Līga

Kalendārā neierakstītie vārdi

          Līgonis, Līgotnis

Populārākie šī mēneša vārdi

          Irīna, Inese, Ināra, Maija, Irēna, Eduards, Ēriks, Sofija, Emīlija, Raivis, Ģirts, Gints, Staņislavs, Ina, Dzidra, Gunita, Edvards, Edvīns, Edijs, Raivo

Visi šī mēneša vārdi

Oficiālie:  Airita, Aivita, Akvelīna, Alīda, Anšlavs, Arita, Dailis, Didzis, Dzidra, Dzidris, Edijs, Eduards, Edvards, Edvīns, Einārs, Elfa, Elvita, Emīlija, Ernestīne, Ervīns, Gaidis, Gints, Gunita, Henriete, Henrijs, Herberts, Ilvija, Ina, Inese, Inesis, Ingmārs, Ināra, Inārs, Ira, Iraīda, Irēna, Irīna, Jete, Junora, Jūsma, Karmena, Klāvs, Krišjānis, Leokādija, Leontīne, Letīcija, Ligija, Lita, Lolita, Lonija, Loreta, Maija, Maksis, Manfreds, Marlēna, Milda, Paija, Raivis, Raivo, Salvis, Selva, Sibilla, Sigmunds, Sofija, Staņislava, Staņislavs, Stefānija, Taiga, Teika, Umberts, Uvis, Valija, Varis, Venta, Vijolīte, Vilhelms, Vilis, Viola, Vitolds, Vizbulīte, Ziedone, Ziedonis, Zigismunds, Zigmunds, Ēriks, Ģederts, Ģirts


Irīna
Vārda dienu Irīna svin 13. maijā. Latvijā dzīvo apmēram 1 180 personas ar vārdu Irīna. 1 9 Vārda Irīna nozīme un skaidrojums: Mīlīga un pieglaudīga, kaut zemapziņā ir arī lieli atvari; ja tajos kāds iekrīt, nav zināms, vai tam būs glābiņš. Taču Irīnas gaume vieš cieņu. Irīnas..
Lasīt vairāk
Inese
Vārda dienu Inese svin 18. maijā. Latvijā dzīvo apmēram 13 600 personas ar vārdu Inese. 12 45 Vārda Inese nozīme un skaidrojums: Vārds nāk no Spānijas un tulkojumā nozīmē «aita». Bet, tā kā aitas ir svēti dzīvnieki, Šis vārds ir jauks.Pirmais tips. Krietna saimniece, kas prot..
Lasīt vairāk
Ināra
Vārda dienu Ināra svin 12. maijā. Latvijā dzīvo apmēram 7 560 personas ar vārdu Ināra. 5 23 Vārda Ināra nozīme un skaidrojums: Nečinkst, bet rīkojas. Daudzveidīgi izkārto sava dzīvokļa interjeru. Ir parstāvīga. Urķīga. Neatlaidīga. Ja vajag, var arī kā sunītis iekost, bet tikai tad, ja šis..
Lasīt vairāk
Maija
Vārda dienu Maija svin 10. maijā. Latvijā dzīvo apmēram 6 490 personas ar vārdu Maija. 3 17 Vārda Maija nozīme un skaidrojums: Pirmais tips. Maiga, liriska, izdarīga un varbūt pat kautra, ne vienmēr prot panākt vēlamo. Otrais tips. Talantīga un mākslā veido jaunu virzienu. Ir afektēta...
Lasīt vairāk
Irēna
Vārda dienu Irēna svin 13. maijā. Latvijā dzīvo apmēram 7 250 personas ar vārdu Irēna. 9 23 Vārda Irēna nozīme un skaidrojums: Impulsīva, subjektīva, jūsmīga, nepiekāpīga, gaida komplimentus. Ir moža un atsperīga. Irēnu skurbina apziņa, ka viņa prot izcelties uz pelēkā fona. Iesaki..
Lasīt vairāk
Eduards
Vārda dienu Eduards svin 26. maijā. Latvijā dzīvo apmēram 6 430 personas ar vārdu Eduards. 6 48 Vārda Eduards nozīme un skaidrojums: Vīrišķīgs, stipras dabas cilveks ar labu humora izjūtu; necieš iebildumus un skaļas sentences. Visu dara pats, tomēr pārbauda un komandē arī citus. Kaut arī..
Lasīt vairāk


Tec, saulīte, tecēdama,
Aptec mazu līkumiņu,
Iesteidzies, pasveicini,
Šīs dieniņas jubilāru.


Pat odiņš, kas pie loga rūts
Nemitīgi sīc un dūc,
Kā nu prot un kā nu māk,
Ar sveicieniem pie tevis nāk.


Pūš auksti ziemeļvēji,
Krīt sniega pārsliņas,
Un vējam līdzi sūtu,
Tev mīļus sveicienus.


Pat odiņš, kas pie loga rūts
Nemitīgi sīc un dūc,
Kā nu prot un kā nu māk,
Ar sveicieniem pie tevis nāk.