P
Jaunumi Dzejoļi Receptes Atziņas Joki Kalendārs
Menu
×

Dziedātājas Rianas koncerts jau nākamo pirmdien!

Dziedātāja Riana, kas jau nākamo pirmdien, 17. martā sniegs koncertu „Arēnā Rīga”, Latvijā ieradīsies ar 80 cilvēku lielu pavadošo komandu. Šovam nepieciešamais tehniskais nodrošinājums – gaismas, skaņas un video iekārtas Latvijā tiks nogādātas ar piecām smagajām mašīnām.

Rianas šova laikā abās skatuves malās būs videoekrāni, kuros būs vērojama mūziķes uzstāšanās. Kopā ar populāro dziedātāju uz „Arēna Rīgas” skatuves kāps arī četri muzikanti, divi bekvokāla dziedātāji un četri dejotāji. Visu Rianas viesošanās laiku Latvijā viņu pavadīs miesassargs un vairāki asistenti.

Aizskatuvē dziedātājas un viņas pavadošā sastāva vajadzībām tiks sagatavotas trīs grimētavas, atpūtas istaba, kā arī ofiss un apspriežu telpa dziedātājas menedžmentam. Atsevišķa telpa tiks izmantota kā garderobe – tajā atradīsies koncertam nepieciešamie dziedātājas tērpi. Telpā kur uzturēsies dziedātāja, atradīsies speciālas Rianas izsmalcinātajām prasībām atbilstošas mēbeles. Atbilstoši norādījumiem, telpas iekārtojumam jābūt neuzbāzīgam, bet vienlaikus komfortablam. Tāpēc tajā tiks izvietoti plaši atpūtas dīvāni.

Lai nodrošinātu Rianai iespēju ātri nomainīt tērpus dziesmu starplaikos, blakus skatuvei tiks ierīkotas divas papildu telpas, kurās atradīsies lieli spoguļi un viss nepieciešamais ātrai tērpu nomaiņai.

Biļetes uz Rianas koncertu vēl iespējams iegādāties visās „Biļešu servisa”. Sēdvietas maksā 25 Ls un 30 Ls (atkarībā no attāluma līdz skatuvei). Stāvbiļetes ir izpārdotas. Tirdzniecībā pieejamas arī VIP biļetes par 80 Ls gabalā. VIP biļete ietver: sēdvietu atsevišķā ložā, atsevišķu VIP ieeju, uzkodas un dzērienus, atsevišķu bāru ložu stāvā un atsevišķu terasi smēķētājiem.

Koncertaģentūra „FBI” aicina koncerta apmeklētājus neņemt līdzi lietussargus. Drošības apsvērumu dēļ Rianas menedžments ir aizliedzis tos koncerta apmeklētājiem izmantot koncerta laikā. Šāds lēmums pieņemts, lai izvairītos no negadījumiem, jo apmeklētāji ar tiem apdraud gan sevi, gan apkārtējos. Visi lietussargi pie ieejas „Arēnā Rīga” tiks konfiscēti.


Jums varētu interesēt šie raksti:

Koncerts - Igudesman & Joo - Last Silent Night Music - Rīga, 15.decembris

Izrāde - Kalendārs. Mīlasstāsts - Rīga, 24.janvāris

Bjork nebeidz pārsteigt – koncertā Rīgā tiks izmantots jauno tehnoloģiju brīnums Reactable

Viļņas tango teātris piedāvā Tango Furioso - Rīga, 27.marts

Faithless Rīgā ieradīsies ar izcilu mūziķu sastāvu

Izrāde - Vīrieši nedejo striptīzu - VEF Kultūras pils, 23.aprīlis

Elēģija - klasika sveču gaismā - Rīga, 30.jūlijs

Izrāde - Čemodāns - Rīga, 17.oktobris

Diones Vorvikas koncerts iespējams notiks nākošā gada martā.

Stand-Up izrāde - Ruslans Belijs, Komēdija - Stand up - Jūrmala, 15.augusts

Kultūras mantojuma dienās 8.,9.septembrī

Koncerts Desmit - 10 Tenori - Jūrmala, 28.jūnijs

Lāčplēša dienai veltītie pasākumi 2007.gada 11.novembrī Rīgā

„Rīgas sargi” Ziemassvētku brīvdienās tiks demonstrēti Jūrmalā

“Māja. Dzīvoklis 2007” un nekustamie īpašumi “Realty Baltics 2007”

Ciklā Pasaules zvaigznes Liepājā viesos diriģents Liors Šambadāls

Jūrmalas pasākumu kalendārs 2007. gada oktobrī

Improvizācijas izrāde, Piektdiena ir klāt! - Rīga, 11.oktobris

Ļubova Karetņikova un Inna Davidova Kamermūzikas vakars, koncerts - Rīga, 10.decembris

Nosūti sveicienu European Hit Radio ēterā!

Grupas "a-ha" solists Mortens Harkets atgriežas ar jaunu albumu

Sofia Festival Ballet - Riekstkodis - Daugavpils, 27.decembris

Koncerts - Roks un ērģeles sveču gaismā - Rīga, 2.maijs

Ismo Leikola komiķis - Whoo Hoo! World Tour - Rīga, 28.septembris

Ķīna ekspozīcijā “Shìzhōng”